Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Flaga
PostNapisane: 11 maja 2013, o 23:38 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Flaga jest symbolem patriotycznym. Kiedy ten obiekt pojawia się w naszych snach, to jest, to pozytywny znak. Jest, to symbol sukcesu, rozkwitu sytuacji, która wydawała się nie do pokonania i może mieć szczęśliwe zakończenie w krótkim okresie czasu.

Jeśli śnisz, że trzymasz flagę w ręce wskazuje to, że jesteś blisko osiągnięcia jednej ze swoich najwyższych aspiracji i Twoje kroki skierowane są ku sukcesowi.

Jeżeli ktoś inny trzyma flagę - masz szczęście, bo wszyscy ludzie wokół Ciebie podziwiają Cię i wspierają Twoje decyzje.

Kiedy widzisz flagę swojego kraju w swoim śnie oznacza, to pokój i dobrobyt. Może również sugerować, że warto zainteresować się losami własnego państwa i zwiększyć poczucie patriotyzmu i obowiązku do kraju. Sen podkreśla pewną kwestię polityczną.

Jeśli widzisz flagę innego narodu, reprezentuje, to światowy problemów, który w najbliższym czasie będzie zaprzątał Twoje myśli.

Machać flagą we śnie jest to ostrzeżenie lub wiadomość, że potrzebujesz pomocy, kogoś doświadczonego.
Biała flaga oznacza kapitulację. Prawdopodobnie zrezygnujesz, Twoje działanie nie zostaną zwieńczone, poddasz się.
Czerwona flaga symbolizuje zbliżające się niebezpieczeństwo. Sen może być informacją, aby zatrzymać coś , co robisz.

Flaga do połowy masztu w śnie oznacza, że ​​jest żałoba. W Twoim wnętrzu są blokady, które cały czas trzymają Cię w ryzach i nie pozwalają na wprowadzenie zmian.

Obrazek

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL