Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 sie 2012, o 17:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 304
Podziękowań: 125
Channeling: Plejadańskie Królestwo Archaniołów, 11 sierpnia 2012

Ukochani, chcielibyśmy wam uświadomić – o ile jeszcze tego nie wiecie – że wkroczyliście w erę natychmiastowych manifestacji i wysłuchanych modlitw. Czas linearny pomiędzy wyrażeniem intencji a jej materializacją jest teraz krótki. To okno czasu staje się coraz mniejsze z każdym mijającym dniem, a wraz z podniesieniem się waszej częstotliwości i udoskonaleniem waszych umiejętności jesteście teraz w stanie wnieść w waszą fizyczną rzeczywistość istotne narzędzia, których potrzebujecie do przetrwania w tych burzliwych czasach. Wasze modlitwy i prośby o pomoc nigdy nie trafiają w próżnię, ale chcielibyśmy wam przypomnieć, że to dzięki waszej własnej mocy i zaufaniu do Boga sprawiacie, że wasze najgłębsze pragnienia mogą się ziścić. Wraz z otwarciem Bramy Lwa 8 sierpnia wyswobodziło się wiele z tego, co leżało odłogiem po drugiej stronie zasłony. Wspomnienia, zadziwiające wglądy i – tak – dawno zapomniane zdolności do manifestacji są teraz do waszej dyspozycji. Musicie tylko uwierzyć i zaufać w to, co mówi wam wasze serce i wasz wewnętrzny głos.

Choć te zdolności są wrodzone i zrobienie z nimi co chcecie jest waszym prawem, przestrzegamy was, że długo leżały one uśpione. Wielu z was nie zauważało ich i nie ruszało przez tysiące wcieleń. Gdy ponownie odkryjecie waszą nieskończoną moc, zacznijcie ją powoli integrować w wasze życie. Będzie to wymagało praktyki, gdyż raz jeszcze macie się zaznajomić z właściwymi sposobami używania tych zdolności. Wraz z tymi odkryciami przychodzi wspaniała wolność, która pozwoli wam wnieść w wasz dom jaki taki porządek, a w wasze życie wszystko to, czego potrzebujecie by rozkwitać i żyć w pokoju w ciągu tych ostatnich dni starego paradygmatu.

Wybierzcie życie w stanie totalnej neutralności. Dążcie do tego, by pozostać bez przywiązania do dramatów, jakie was otaczają, by żywić i wyrażać niewiele opinii oraz unikać angażowania się w dowolnego rodzaju konflikty. Pozostańcie jako obserwatorzy, tak jakbyście oglądali sztukę, która rozgrywa się na scenie. Możecie odkryć, że jest ona zabawna i cokolwiek szokująca, ale wiedzcie, że ta historia nie ma nic z wami wspólnego. Żadna z nich nie wydarza się na wybranej przez was linii czasowej i dlatego żadna nie wydarza się tym samym w waszym życiu. Przygodny obserwator ma możliwość pozostać neutralnym i ześrodkowanym, jego energia płynie swobodnie, przejrzysta i niezablokowana. Nie istnieją przeszkody dla alchemicznych zdolności tych, którzy są neutralni. Obfitość płynie swobodnie.

Energie Bramy Lwa sprzyjają sukcesom większości przedsięwzięć, jakie być może podejmiecie w tym czasie – zdarzy się to, o ile są one dostrojone do waszej Boskiej Prawdy i zobowiązań kontraktów duszy. Kiedy coś raz po raz nie chce działać, najczęściej jest to znak, że staracie się przeforsować coś, co jest w opozycji do waszego życiowego celu. Równie dobrze możecie przez to trafić na drogę, którą nie powinniście iść. Kiedy to, co pragniecie zamanifestować, jest w synchronizacji z waszym planem życiowym, te nowe energie pomogą w szybkiej materializacji, tak jakby się to wydarzało tuż przed waszymi oczami. Czy doświadczyliście ostatnio tego rodzaju wydarzeń w waszym życiu? Zaczyna się to w subtelny, nieznaczny sposób, zwłaszcza w obszarze finansów. Możemy podać następujący przykład: wasz samochód się psuje, a wy nie macie funduszy na jego naprawę. Życzliwa dusza oferuje wam zniżkę na naprawę – jedynym powodem tego jest fakt, że serce podpowiedziało tej osobie, aby to zrobić. Ona wie, że to co robi jest właściwe i choć na świadomym poziomie nie zdaje sobie sprawy z przebiegu procesu Wzniesienia, i tak wpływa na nią to Światło i zmienia ją jego wzrastająca obecność na planecie. Miejcie oczy otwarte i zauważajcie takie pozornie nieistotne zdarzenia jak opisane powyżej, gdyż one są wszystkim tylko nie tym! Często bezwiednie wysyłacie intencję uzyskania rozwiązania dla jakiejś sprawy i natychmiast się ono pojawia. Jest tak dlatego, że wasze serca są otwarte, a wasze centra energetyczne czyste, więc strumienie energii mogą przepływać bez przeszkód. Zauważajcie to i wyrażajcie za to wdzięczność.

Jest to również sprzyjający czas dla tych, którzy chcą przysłużyć się zbiorowości. Wraz z energią Bramy Lwa pojawia się również większa świadomość waszego połączenia ze Wszystkim Co Jest i możecie odkryć, że łatwiej jest wam poczuć tę prawdę oraz to, co to rzeczywiście dla was znaczy.
Bardziej niż kiedykolwiek pragniecie być pomocni innym i odgrywać aktywną rolę w rozwoju wydarzeń. Co pragniecie uczynić, Ukochani? Czy chcecie rozpocząć praktykę uzdrawiania? Czy widzicie siebie w roli tych, którzy piszą lub nauczają? Ta lista się nie kończy, kiedy mówimy o sposobach służenia innym. Pomyślcie o tym. Gdzie leżą wasze talenty? Co sprawia, że wasz duch się wznosi? Może uwielbiacie zajmować się dziećmi lub zwierzętami i chcielibyście zaofiarować swoje usługi w tych dziedzinach. A może macie kulinarny, artystyczny talent, albo szyjecie piękne ubrania. Wszystkie te rzeczy, i wiele innych, służą przynoszeniu radości tym, którzy je otrzymują, a radość jest jednym z kluczowych początkowych etapów oświecenia i duchowego przebudzenia. Wyraźcie swoje intencje, a potem oddajcie je Bogu. Wyobraźcie sobie swoje intencje w barwnych szczegółach, a potem ujrzyjcie i poczujcie, że się one materializują. Brama Lwa została szeroko otwarta, a barwą jej rozlewającej się energii jest roztopione złoto. Złoty – kolor mocy, obfitości i cudów. Złoty jest kolorem Połączonego Serca Matki i Ojca.

Wiara. Zaufanie. Wdzięczność. Intencja. Zapamiętajcie dobrze te cztery słowa. Dni, kiedy musieliście wyciskać wodę z kamienia, dobiegają już końca. Stare sposoby życia umierają i zanim się obejrzycie, znikną one z waszej pamięci. Nadchodzą Złote Dni i pora żebyście teraz objęli przysługujące wam prawa i zastosowali w praktyce wszystko, czego się nauczyliście. Zaakceptujcie, że zasługujecie na to, abyście byli szczęśliwi i żyli w pokoju, gdyż jesteście godni wszystkiego, co tylko Wszechświat może wam ofiarować. Wyraźcie intencję, że to otrzymacie. A potem oddajcie ją Bogu i pozwólcie, aby swobodny strumień obfitości wpłynął w wasze życie. I nigdy, przenigdy niech nie osłabnie wasza wiara, gdyż wiara jest paliwem, które napędza wasz osobisty pojazd, by sięgnął gwiezdnych wyżyn, kiedyś niewyobrażalnych. Uwierzcie. Ufajcie, że wszystko jest w Boskim Porządku. Wizualizujcie tylko pozytywne rezultaty i nigdy nikomu źle nie życzcie. Pamiętajcie, że prawa alchemii działają w obu kierunkach, więc w tym czasie szybkich manifestacji powinniście zastanawiać się nad tym, co decydujecie się stworzyć. No i ostatnie i najważniejsze: zawsze bądźcie w stanie wdzięczności. Bądźcie tak jak my – zawsze wdzięczni za możliwość, by stać przy waszym boku w tym niezwykłym czasie. Dzięki niech będą Bogu, gdyż mamy obfitość miłości, a więc jesteśmy na wieki błogosławieni.

Przekazała AuroRa Le
http://theangeldiaries.org/2012/08/11/t ... t-11-2012/

Przetłumaczyła wika
źródło: link


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL