Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Eloquentt
PostNapisane: 19 lip 2012, o 13:22 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2012, o 12:54
Posty: 1
Lokalizacja: Katowice/ Mikołów
Podziękowań: 0
Witam serdecznie.
O istnieniu tego miejsca w sieci dowiedziałam się dzięki użytkownikowi sentinel89.
Można mnie spotkać również na forum zjawiskaparanormalne.pl
Zajmuję się szeroko pojętą Ezoteryką. [m.in. Magia, Okultyzm, Wicca, Parapsychologia, OBE, LD, Zjawiska Paranormalne, Tarot, Runy, Numerologia, Duchy i Demony, Energia PSI, Rozwój Duchowy]

Zajmuję się m.in. wróżbami za pomocą kart Tarota, Run, kart klasycznych, dodatkowo wzbogacam je wiedzą z zakresu Numerologii. Posiadam również dar jasnowidzenia.
Potrafię wczuć się w drugiego człowieka, zrozumieć jego punkt widzenia i udzielić pomocy na tyle, na ile jestem w stanie.

Pozdrawiam
Eloquentt (Callista)

_________________
"An it harm none, do what ye will"
- "Rób co chcesz, kiedy nie krzywdzisz nikogo"


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL