Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 lut 2016, o 17:03 

Dołączył(a): 13 lut 2016, o 16:55
Posty: 2
Podziękowań: 0
Witam. Ostatniej nocy przyśnił mi się dość dziwny sen i chciałabym się dowiedzieć, jak mogłabym go zinterpretować :) Temat snu jest dla mnie szczególny, bo dotyczy znajomości, która prowadzę z pewnym facetem.
Śniło mi się spotkanie z moją kuzynką, z którą mam bardzo dobry kontakt. Szczególnie w dzieciństwie byłyśmy jak siostry. We śnie rozmawiałyśmy o tej mojej znajomości, o wątpliwościach, czy jest szansa na związek z tym facetem, czy nam się ułoży itd., w pewnym momencie kuzynka wyciągnęła karty Tarota i zaczęła je układać, żeby sprawdzić, co z nami będzie. Okazało się, że karty pokazały jej, że nic nam nie wyjdzie, znajomość się nie rozwinie w związek i jest skazana na porażkę. Pamiętam jeszcze, jaki smutek czułam po tej informacji i w tym momencie się obudziłam ;)
Co mnie w tym śnie najbardziej zdziwiło to to, że moja kuzynka NIGDY nie zajmowała się żadnymi kartami, wróżbami ani w ogóle ezoteryką. Nigdy nie miała do czynienia z takimi sprawami, nie interesuje się nimi kompletnie. Więc dlaczego akurat ona wróżyła mi we śnie... No i oczywiście ten odczyt z kart, że nie ułoży mi się z facetem. Powinnam to traktować jako sen proroczy? ;) Akurat w tej chwili dobrze nam razem, nie ukrywam, ze mam nadzieję na coś poważniejszego...
Z góry bardzo dziękuję za wszelkie interpretacje :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2016, o 23:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 259
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 67
Może nie zajmowała się kartami w tym życiu.Ciekawe przedstawienie tyle że czy postawienie kart było twoim symbolem w podświadomości, czy po prostu w czasie snu co jest normalne że dusza coś robi, a osoba świadomośc w danej chwili nawet o tym nie wie. Jest komunikacja po między duszami, coś tam robią.
W snach prócz obaw, pragnień jak i najbardziej informacji przekazywanych drogą senną, jest też rodzaj snów gdzie dochodzi do ujścia pewnych wykreowanych zdarzeń.A dane zdarzenia nie moga się zreliazować w rzeczywistości i to tak że sie manifestują w śnie.
Myślę że nie powinnaś wogóle o tym snie myśleć, zapisać i to żyć dalej, i się przekonasz.
W poznaniu swoich snów jest bardzo ważne sprawdzeanie i odczytywanie ich wraz z spojrzeniem na rzeczywsitość, warto się nauczyć odczuwać.
życzę najlepszego :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL