Lokalizacja: WrotaRozwoju.pl » Ezoteryka » Sny » Dziennik snów

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dziwny sen
PostNapisane: 22 wrz 2012, o 21:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
Witajcie, śniło mi się że z moim wujkiem jechaliśmy do Niemiec, bo miałem powróżyć takiej kobiecie z kart tarota, gdy zajechaliśmy do miejscowości jaką podała, zatrzymaliśmy się przy hotelu, wszedłem do środka i powiedziałem mojemu wujkowi żeby poczekał na mnie to długo nie zajmie. Zgodził się, napisałem do kobiety że już jestem, szybko przyszła i zaprowadziła mnie do swojego domu, Ja się zorientowałem że nie wziąłem talii kart tarota i że mam tylko 3 karty, powiedziałem jej to a ona na to "nic nie szkodzi nie po to Cię tu wezwałam" otworzyła drzwi do swojego domu i poczułem coś, tak jakby obecność ducha. Nie wahałem się długo wszedłem dalej. Po prawej stronie była klatka schodowa, wskazała palcem miejsce tuż pod przejściem z piętra na piętro ( była tam taka dziura w ścianie, tak jakby wybita pięścią , człowiek tego nie mógł zrobić za wysoko i w miejscu gdzie nie dało by się np. uderzyć żadnym meblem )


Aaaaa zapomniał bym to mój 100 post :)

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2012, o 22:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2012, o 16:09
Posty: 94
Podziękowań: 16
No ja nie potrafię zinterpretować tego snu, ale może Ewelina ona zinterpretowała mój i jakby się tak głębiej zastanowić myślę, że trafnie. Mi też często śnią się duchy już mnie zaczyna to męczyć nie wiem dlaczego tak się dzieje.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dziwny sen
PostNapisane: 23 wrz 2012, o 00:12 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
No ja już widzę pewne symbole :)

Hotel - Nie czujesz się dobrze we własnej skórze i usiłujesz uciec od siebie samego. Hotel symbolizuje także możliwość krótkiego i nietrwałego związku. Nie powinieneś budować jeszcze czegokolwiek na nowych uczuciach bo sam uważasz je za chwilowe.
Przebywanie w hotelu odczytuje się również jako „bycie w cudzym domu”, brak życia prywatnego, brak społecznego zakorzenienia lub po prostu zabezpieczenia socjalnego.

Sen o hotelu może być także zapowiedzią dalekiej podróży lub wycieczki, nowych krajobrazów, poznawania innych kultur i nowych ludzi. Spojrzysz potem na swoje życie z innej perspektywy i nabierze ono rumieńców.

być w hotelu: źle się czujesz we własnej skórze
hotelowe foyer – jeśli widzisz w nim siebie: poszukiwanie bogatej znajomości

Domyślam się, że przebywając w hotelu nie doświadczyłeś niemiłego uczucia dyskomfortu, bo wtedy hotel ma trochę inne znaczenie ;)

Wujek - to zapowiedź sporów w rodzinie, złych wiadomości.

Duch / dusza - śnić o nich: spotkasz szlachetnego, dobrego człowieka, w niektórych sennikach oznacza również rozczarowanie

Klatka schodowa - zmiana miejsca zamieszkania

Dom - symbolizuje całą osobowość człowieka. Wygląd domu zarówno w środku jak i na zewnątrz świadczy o osobowości człowieka, tzn. czy jest poukładana, wymagająca pracy, chaotyczna.
Dom symbolizuje również ciało człowieka, ponieważ jak dom zawiera życie; w szerszym tego słowa znaczeniu – środowisko, w jakim się żyje, a także kobieta, dusza domu. Wyjątkowo: dom symbolizuje psychikę, będącą dynamizmem spowitym w powłokę cielesną.

Drzwi to symbol organów płciowych, tak jak okno.
wchodzić przez drzwi: nowe perspektywy
Ale też mogą zapowiadać coś nieprzyjemnego, co nadejdzie wkrótce z najmniej oczekiwanej strony, powinieneś się do tego przygotować przynajmniej psychicznie. Może tu chodzić o zdrowie kogoś z rodziny albo złe wiadomości dotyczące pieniędzy i majątku.
Ważne jest do jakiego budynku prowadzą drzwi - czy jest duży, zadbany, stary itp.

Kobieta - jako symbol senny jest najczęściej wyrazem marzeń i oczekiwań (nie wiem jak wyglądała, a to dość ważne w symbolice)

Dziura - sen ostrzegawczy, symbol pułapki, którą ktoś może na ciebie zastawić
widzieć: przestroga przed nieostrożnością, brakiem uwagi w jakiejś sytuacji

Ściana - Jest symbolem bezpieczeństwa, może też oznaczać, że brakuje nam swobody w rozwijaniu się. Ściana oznacza przeszkody nie do pokonania.

I teraz najlepsze :)
Liczba Trzy – jest liczbą magiczną, symbolizującą uduchowienie (nieprzypadkowo mówi się właśnie o Trójcy Świętej), duchowe oświecenie, masz szczególne zdolności duchowe, musisz więc tak pokierować swoim życiem, żeby doznać oświecenia. Wg niektórych sen o Trójce zapowiada pomoc kogoś, od kogo takiej pomocy się nie spodziewasz.

Moje wnioski:

Myślę, że coś lub ktoś może zachwiać Twoim poczuciem bezpieczeństwa - jakaś sytuacja życiowa. Obstawiam sferę uczuciową lub materialną, coś związane z pracą i wyjazdem. W sensie, że to będzie rozczarowanie. Jakby zwabienie Ciebie przez coś/kogoś w zupełnie innym celu i kompletny niewypał. Zapomnienie kart mi się kojarzy z niezbyt dobrze przemyślaną decyzją czy jechać czy nie, wchodzić w coś czy nie...

Liczba 3 tutaj występuje, a to jest bardzo dobra liczba w symbolice. Wydaje mi się, że uzyskasz pomoc od kogoś dobrego; duchowość też tutaj ma niemałe znaczenie - Trójka pokazuje, że potrafisz zneutralizować swoją świadomość i wejść w podświadomość / nadświadomość, a to z kolei może symbolizować, że ściana będąca problemem lub jakimś ograniczeniem zostanie pokonana. Piszesz, że człowiek nie mógł zrobić tej dziury, więc może pomoże Ci Twój Opiekun lub Anioły. Może on zrobi pierwszy krok, żeby Ci pomóc, a Ty musisz zrobić resztę :) Nie jestem pewna czy tą ścianę interpretować jako naruszenie bezpieczeństwa czy pokonanie przeszkody... Może to drugie, biorąc pod uwagę, że pojawia się na końcu, po tym jak już poczułeś obecność ducha.
W każdym razie słuchaj głosu intuicji, tak będzie najrozsądniej :)

Gratuluje setnego posta! :D

Pozdrawiam :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dziwny sen
PostNapisane: 10 lut 2014, o 23:45 

Dołączył(a): 7 lut 2014, o 18:55
Posty: 6
Podziękowań: 0
Generalnie podziwiam wiedze i chyba dosyć mocną intuicje ;) symbole - symbolami ale o dobrą interpretacje raczej ciężko.. B-)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL