Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dziwny sen
PostNapisane: 19 sty 2015, o 09:07 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 19 sty 2015, o 09:04
Posty: 4
Podziękowań: 0
Witam.

Wczoraj w nocy miałem dziwny sen. Otóż zaczął się dziwnie, byłem w domu, rozmawiałem z rodzicami. Jakieś dziecko biegało obok mnie. Później pojawiłem się w parku, znalazłem podwójny wózek z dwoma dzieciakami. Chłopczyk i dziewczynka. Imiona to chyba Natalka i Piotrek. Przyprowadziłem je do domu, położyłem je spać. Coś moja mama mówiła, lecz nie pamiętam słów, ale widać było, że była "dumna". Później chodziłem z nimi na rękach, jakiś mały epizod z nimi w mojej szkole (technikum) (nie pamiętam go dokładnie, poznałem jedynie korytarz). Później motor. Jeździłem ze znajomą, z którą mam dość bliski kontakt, lecz mieszka daleko ode mnie. Jeździliśmy po ulicach miasta. Później na korytarzu w moim domu naprawiałem motor. Posiadał dwa liczniki, jeden na ramie tak jak każdy motor ma, drugi z tyłu, tuż nad lampą. Pamiętam, że mówiłem tacie, że muszę przełożyć ślimak z tego licznika z tyłu na przód. Oba liczniki gdy dawałem maksymalny gaz, pokazywały cały czas prędkość 20km/h .
Imiona tych dzieciaków też mnie dziwią. Natalka to ta znajoma, a Piotrek to mój brat.
Miałem takie jakby uczucie, że te dzieciaki są moje. Chociaż w sumie jak dla mnie to troszkę za szybko (mam dopiero 19 lat)

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić o co z nim chodzi?
Z góry dziękuję i pozdrawiam!


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dziwny sen
PostNapisane: 29 sty 2015, o 01:19 
Natalka i Piotr to Twoje dzieci z poprzedniej inkarnacji.


  
 
 Tytuł: Re: Dziwny sen
PostNapisane: 30 sty 2015, o 16:28 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 85
Podziękowań: 15
Ciekawy sen, widać jak nakładają się w nim różne elementy. Zgadam się z Aster, co do dzieci. Z całą pewnością nie nazywały się Natalka i Piotr.
Sądzę, że znajoma i brat mogą być ich inkarnacjami. Odbyłeś astralną podróż, jednak zapamiętałeś tylko jej fragmenty. "Odwiedziłeś" poprzednie inkarnacje swoich dzieci, ale też odbyłeś podróż ze znajomą. Rzadko się widzicie na jawie, ale jeśli jesteście związani, na pewno widujecie się po drugiej stronie.

Fragment o motorze jest elementem snu wyzwalającego, który nałożył się w twojej świadomej pamięci na obrazy z podróży. Motor,którym podróżujesz symbolizuje drogę życia. Może wydaje Ci się, ze cokolwiek robisz "jedziesz" za wolno. Miałeś aż dwa liczniki a i tak nie mogłeś przekroczyć pewnej prędkości. Ten sen informuje Cię, że musisz zastanowić się nad tym co Cię spowalnia, blokuje. Może trzeba coś "naprawić", "przestawić". To już praca dla ciebie. Zastanów się co to jest i dlaczego tak mocno na Ciebie wpływa.

Powodzenia!

W razie pytań, pisz!

Emkafe.

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dziwny sen
PostNapisane: 31 sty 2015, o 19:29 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 19 sty 2015, o 09:04
Posty: 4
Podziękowań: 0
Z tą dziewczyną widzieliśmy się raz, od tamtej pory utrzymujemy kontakt. Za niedługo planuję jechać do niej. No naprawdę coś do niej poczułem i odwrotnie. Ale dzień po tym śnie śniła mi się wojna. Napisałeś, że elementy nakładają się więc może i to ma coś wspólnego z tym. Byłem w centrum jakiegoś miasta, widziałem żołnierzy, widziałem, że coś mówią, ale nie słyszałem słów (a byli ode mnie może metr). Było ich 4 (koło mnie), więcej biegło gdzieś w oddali. Biegli dalej w centrum, ja za nimi. Nagle w moich rękach pojawiła się broń. Był to karabin SWD. Lecz po chwili poczułem dziwny ból w głowie i się obudziłem (doznałem uczucia spadania). Kolejnej nocy znów widziałem walkę, tym razem w jakimś lesie. Ci sami ludzie, podobna sytuacja. Tym razem jednak nie biegłem za nimi. Położyłem się na ziemi i obserwowałem. W miejscu gdzie stali coś wybuchnęło, widziałem jak "wylatują". Znów, otrzymałem dziwny ból i się obudziłem. Trzeciej nocy to już totalne zdziwienie, ponieważ w miejscu gdzie byli Ci żołnierze stałem ja w pełnym rynsztunku, a tam gdzie byłem ja był jakiś cywil. Pamiętam, że biegłem to budynku (jedynego nie zniszczonego). Lecz tym razem obudziłem się bez powodu, nagle. Od tamtej chwili jakieś drobne scenki mi się śnią, nie pamiętam wszystkiego ale wczoraj np. jakiś dworzec.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dziwny sen
PostNapisane: 31 sty 2015, o 20:20 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 85
Podziękowań: 15
Jesteś bardzo otwarty,czuły. Może inspiruje Cię tematyka wojenna,albo coś z tym związanego, co wywołuje wspomnienia. W trzech pierwszych snach byłeś partyzantem. W co byłeś ubrany? czy to nie rozkompletowane umundurowanie, zdarte z kogoś? Z rosyjskiego żołnierza, np? To podróż, nie sen. Dziwny ból w głowie, to efekt "obudzenia" się świadomości. Pamiętajmy, że dusza wędrując, nie podlega prawom fizyki,dla niej nie istnieje czas, miejsce, masa. Natomiast świadomość, przynależąca do materialnego ciała, odbiera doznania i interpretuje je w sposób, który zna, stąd ból głowy. W trzecim śnie wszedłeś w "plan" życia innej osoby. Patrzyłeś na sytuację jej oczami. Jak wyglądał ten cywil? Może z kimś ci się kojarzy? pomyśl o szczegółach, które pamiętasz. Jakie było umundurowanie, na jaką wojnę, bitwę, konflikt wskazywało? Z jakich czasów jest karabin?W jakim byłeś kraju? Zastanów się nad szczegółami, ale pomyśl też o uczuciach które Ci towarzyszyły. Nie znam się na tematyce militarnej, więc ie do końca ufam swoim wrażeniom, ale myślę, że sam jesteś wstanie dookreślić czas i miejsce :)

Z dziewczyną macie związek karmiczny. Jest jakaś lekcja, która musicie przepracować, więc na pewno jeszcze nie raz się spotkacie :)

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dziwny sen
PostNapisane: 31 sty 2015, o 21:48 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 19 sty 2015, o 09:04
Posty: 4
Podziękowań: 0
Była to wojna tak jakby usytuowana aktualnie. Niebo było szare, ale to był dzień bo były przebłyski słońca. Żołnierze wyglądali na Marines. W trzecim śnie widziałem cywila w garniturze. Twarzy żadnego z nich nie znam. Miejsce? Ciężko powiedzieć, budynki to ruiny, nie widziałem niczego szczególnego. Dom do którego biegłem był jasny, kolor przypominający kremowy. Las natomiast był iglasty. Zbiegali z pagórku, ja byłem w takim jakby leju. Miejsce to przypominało mi miejsce gdzie jakieś 5 lat temu jak z kolegą chodziliśmy po lasach od tak, dla wyciszenia etc. Mieliśmy tam taki domek z pni. Również obok był lej i takie zejście. Dragunow powstał w '61 roku ale prawdopodobnie jest wykorzystywany do dzisiaj. Edycja: Nie dodałem, że uczyliśmy się lekko przetrwania, wiesz, zamiast brać picie z domu to z pobliskiej rzeki woda, jakieś tam jedzenie z puszki etc. A militariami troszkę się interesuję, od tak lubię o tym poczytać i posłuchać. I w sumie póki nie spotkałem się z Natalką i nie zaczęliśmy "kleić" czegoś byłem gotów iść na wojnę i zginąć za ojczyznę. Ale jednak teraz nie mógłbym jej zostawić i pójść... .

A co do dziewczyny, to rozmawiamy bardzo dużo, tyle, że przez telefon. Mieszka ode mnie 500km, i rozmawiamy minimum 5 godzin dziennie. W wakacje jadę do niej a za rok jak skończę szkołę jadę do Warszawy na studia prawnicze więc będziemy się widzieć :)
Ps. Co to znaczy ,,(...) związek karmiczny(...)"? Nigdy się z tym określeniem nie spotkałem.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dziwny sen
PostNapisane: 1 lut 2015, o 09:48 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 85
Podziękowań: 15
Tak,myślę, że to nakładające się na siebie obrazy. Zainteresowanie militariami wygenerowało sen o żołnierzach ,a z kolei sen był impulsem dla wspomnienia z czasów bycia partyzantem. (nie mogę się wyzwolić od obrazu partyzanta, a ponieważ intuicja zwykle mnie nie zwodzi, o czym przekonałam się wielokrotnie interpretując sny, jest to Twoje poprzednie życie. Jeśli pokusisz się kiedyś o regresję, pewnie znajdziesz potwierdzenie tego w obrazach, które zobaczysz.)
Jeśli chodzi o samych dość współczesnych żołnierzy była to prawdopodobnie podróż, a więc zobaczenie na żywo jakiegoś wydarzenia, w którym nie uczestniczyłeś jako Ty, a jedynie je oglądałeś. Tym bardziej jest to uzasadnione, skoro interesował Cię temat pójścia na wojnę.

Odnośnie dziewczyny, związek, który mam na myśli nie musi (chociaż może) mówić o związku partnerskim. Na pewno mówi o związku na poziomie duchowym, który tworzy się w wyniku wspólnych przeżyć w poprzednich życiach, oraz po Drugiej Stronie. na pewno już się potkaliście, stąd ten pociąg do siebie. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to połączenie uznać za dobrą monetę w tworzeniu związku. każdy powód jest dobry, by na świecie było trochę więcej energii miłości.

Odnośnie wojny mała uwaga,od której nie mogę się powstrzymać. Jeśli chcemy pokoju, musimy dążyć do pokoju. Wojna zawsze powoduje więcej wojny- to wręcz schemat: podobne przyciąga podobne. Czyli uczestnicząc w wojnie, czy to samemu, czy kibicując jej z kanapy przed telewizorem, przyczyniamy się mimowolnie do zwiększania konfliktu. Zawsze, niezależnie od tego jak szlachetne są nasze pobudki.

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dziwny sen
PostNapisane: 1 lut 2015, o 10:38 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 19 sty 2015, o 09:04
Posty: 4
Podziękowań: 0
Emkafe napisał(a):
Tak,myślę, że to nakładające się na siebie obrazy. Zainteresowanie militariami wygenerowało sen o żołnierzach ,a z kolei sen był impulsem dla wspomnienia z czasów bycia partyzantem. (nie mogę się wyzwolić od obrazu partyzanta, a ponieważ intuicja zwykle mnie nie zwodzi, o czym przekonałam się wielokrotnie interpretując sny, jest to Twoje poprzednie życie. Jeśli pokusisz się kiedyś o regresję, pewnie znajdziesz potwierdzenie tego w obrazach, które zobaczysz.)
Jeśli chodzi o samych dość współczesnych żołnierzy była to prawdopodobnie podróż, a więc zobaczenie na żywo jakiegoś wydarzenia, w którym nie uczestniczyłeś jako Ty, a jedynie je oglądałeś. Tym bardziej jest to uzasadnione, skoro interesował Cię temat pójścia na wojnę.

Odnośnie dziewczyny, związek, który mam na myśli nie musi (chociaż może) mówić o związku partnerskim. Na pewno mówi o związku na poziomie duchowym, który tworzy się w wyniku wspólnych przeżyć w poprzednich życiach, oraz po Drugiej Stronie. na pewno już się potkaliście, stąd ten pociąg do siebie. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to połączenie uznać za dobrą monetę w tworzeniu związku. każdy powód jest dobry, by na świecie było trochę więcej energii miłości.

Odnośnie wojny mała uwaga,od której nie mogę się powstrzymać. Jeśli chcemy pokoju, musimy dążyć do pokoju. Wojna zawsze powoduje więcej wojny- to wręcz schemat: podobne przyciąga podobne. Czyli uczestnicząc w wojnie, czy to samemu, czy kibicując jej z kanapy przed telewizorem, przyczyniamy się mimowolnie do zwiększania konfliktu. Zawsze, niezależnie od tego jak szlachetne są nasze pobudki.

Tak więc dziękuję bardzo! W sumie to myślałem, że to zwykłe sny były. Ale z ciekawości wrzuciłem ten 1. bo rzadko się zdarza, żebym pamiętał tak dokładnie sen. A po nim ta wojna...
Tak wiec dziękuję bardzo!
Pozdrawiam!


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dziwny sen
PostNapisane: 1 lut 2015, o 11:02 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 85
Podziękowań: 15
Proszę bardzo! Powodzenia :) :) :)

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL