Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dziwny kwiat
PostNapisane: 28 lis 2015, o 23:10 

Dołączył(a): 24 lut 2015, o 19:31
Posty: 12
Podziękowań: 0
Tej nocy miałam dziwny sen. Śniło mi się, że byłam na wycieczce z grupą ludzi w jakiś egzotycznym, dalekim kraju. Świeciło słońce i było bardzo gorąco, więc z paroma osobami z grupy schowaliśmy się w jakiś jasnym budynku, które dawał przyjemny chłód. Nagle zobaczyłam, że kobieta, blondynka, wyglądała ok. 35 lat, trzyma w ręku zerwany kwiat. Zainteresował mnie on, bo nigdy takiego nie widziałam. Miał pół płatków różowych, pół w szachownicę biało- jasnofioletową. Poprosiłam, żeby pokazała mi go z bliska. Gdy wzięłam go do ręki, wydał mi się trochę ciężki, a jego płatki były twarde. Powiedziałam, że w Polsce nie ma takich kwiatów. W środku tego kwiatu dostrzegłam małą perełkę. Co to może znaczyć?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dziwny kwiat
PostNapisane: 18 lut 2016, o 17:38 

Dołączył(a): 18 lut 2016, o 15:21
Posty: 3
Podziękowań: 1
Witam Cię :)

Po przeczytaniu Twojego snu myślę tak: kwiat który opisałaś wskazuję jak dla mnie na blisko spokrewniony z Lotosem i wg mnie oznacza Twój rozwój duchowy jaki dokonujesz.

W środku była perła czyli jesteś w stanie odkryć / pozwolić / dojść do czegoś naprawdę cennego i znaczącego o wartności "perły" w tym zyciu.
Kwiaty, część innego koloru oznacza, że ten "rozwój" nie będzie jednolity, taki jak sobie wymarzyłaś, on składa się z paru różnych etapów i one są "w kratkę" jak liście tego kwiatu. Także czasem będzie też ciężko (kwiat był ciężki) ale na pewno sobie poradzisz !
Egzotyczna podróż może wskazywać też na to byś poszukała dalej, przekraczała granicę tego jak teraz żyjesz, moim daniem to znaczy ta podróż we śnie :)
Blondynka jako symbol sprzyjającego losuk, opiekuna. Dobry symbol dla Ciebie.

Jacek.

Trzymaj się !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2016, o 09:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 259
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 67
Hej, Karo kolejny kwiat :) Powiem Ci że co do opisu piekny choc po wzięciu okazał sie ciezki.
Chyba coś Ci już o tym pisałam, ale nie jest to łatwe do wytłumaczenia choc cały czas sama też badam znaczenie tego. Kwiat jest powiązany z żeńską energia, która rodzi ponieważ z kwiatu postaje też owoc.
Dlatego Jacek napisał o lotosie.
W twoim opisie jest opis kwiatu - czy to dostyczy doświadczęń ? formy czy jakiegoś procesu ?
Ciężki, twardy , perła wiesz jak powstaje ? dowiedz się , w skrócie z bólu powstaję coś pięknego i szlachetnego.
Jesli byś chciała z tym prac ować narysuj sobie manadalę jakbys patrzyła na ten kwiat z góry odtwórz widok i kolorystykę, ten wzór może dla Ciebie cos znaczyć i być kluczem do podswiadomosci :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL