Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: dziwne zjawisko
PostNapisane: 27 gru 2012, o 19:34 

Dołączył(a): 25 gru 2012, o 20:02
Posty: 27
Podziękowań: 6
Medytuję od długiego czasu jednak ostatnio przydarzyło mi się podczas medytacji coś dziwnego.Mianowicie na telefonie stacjonarnym,który zadzwonił podczas mojej medytacji ukazał się numer mojego telefonu komórkowego.Ja sama nie mogłam nacisnąć żadnych przycisków bo komórka leżała poza zasięgiem mojej ręki.Sprawdzałam w liście połączeń o tej godzinie nie było połączenia z telefonem moich rodziców.Jak myślicie co mogło być przyczyną tego zjawiska.Czekam na odpowiedzi.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 gru 2012, o 19:56 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Nie wiem co mogło być przyczyną, ale mojej siostry telefon też robił takie numery.
A mój ktoś odebrał, jak koleżanka dzwoniła, tyle że nie było żadnego połączenia, a ona kilka razy sprawdzała czy na pewno do mnie wybrała numer ;) Jakiś facet, mówił, że mnie nie ma (po imieniu o mnie) ;) Nie znam przyczyn takiego zjawiska, a to było jeszcze zanim zaczęłam medytować.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2012, o 20:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 18:08
Posty: 55
Podziękowań: 7
Może nie zablokowana klawiatura i delikatny ucisk na telefon? Np głową, jeśli telefon leżal pod poduszka?

_________________
open your eyes and free your mind


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 gru 2012, o 19:59 

Dołączył(a): 25 gru 2012, o 20:02
Posty: 27
Podziękowań: 6
Nie telefon był poza moim zasięgiem,daleko na stoliku spokojnie sobie leżał


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2013, o 20:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2012, o 19:53
Posty: 12
Podziękowań: 1
Sama medytacja nie powinna wywoływać takich rzeczy. Jej domeną nie jest wprawianie w ruch urządzeń i przedmiotów. Poszukałbym innego, bardziej możliwego, wyjaśnienia ;)

_________________
Jestem tym, kim jestem...


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL