Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: dziewczyna , jajka
PostNapisane: 3 sty 2013, o 22:48 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 3 sty 2013, o 22:43
Posty: 4
Podziękowań: 0
Witam. Proszę o zinterpretowanie mojego snu.

Śniło mi się że mam jakąś uroczystość w domu (chyba spotkanie rodzinne). W moim pokoju była część gości kolega i mąż mojej siostry ciotecznej). Rozmawialiśmy miedzy sobą. potem pobiegłem po schodach na dół na niższe piętro (parter). Zobaczyłem dziewczynę bokiem siedzącą na schodach (na drugim stopniu), nogi miała skierowane w stronę schodów. Była blondynką, znam ją. Pokręciłem po korytarzu i widzę jak obok jest moja mama schylona pakuje jajka kurze do wytłaczanki dla niej. Chcę iść na górę po schodach zatrzymuje mnie ta dziewczyna trzymając mnie za rękę( nie wiem którą prawą czy lewą) i prosi żebym został przy niej (nie chce puścić mojej ręki). Powiedziałem jej ze nie mam czasu dla niej goście u mnie są, puściłem jej rękę, i poszedłem na górę.

Ten dom przedstawiony we śnie jest domem rodzinnym gdzie mieszkam. Ta dziewczyna blondynka to moja koleżanka ze studiów, znamy się, ja w niej podkochuję. jest fajną dziewczyną. Mąż mojej siostry ciotecznej jest żonaty i z siostrą mają dziecko. Spotykamy się często na spotkaniach rodzinnych. Pokój jest pomalowany na pomarańczowy kolor. zastanawiam się nad tym dlaczego puściłem jej rękę?

Dziękuje za interpretację. Pozdrawiam.
PS. Wszystkiego najlepszego w nowym roku. :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL