Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: dwa sny ...
PostNapisane: 19 maja 2013, o 08:42 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Jak nigdy mam problem z interpretacją swego snu a właściwie dwóch snów. Nie śpię ju od 3 godzin a ciągle je widzę wyraźnie. Może wspólnymi siłami uda nam się coś wysilić:

1. schody
zbiegam z nich na dół radosna i prędze szybko by gdzieś zdążyć i nie byłoby nic w tym dziwnego ale ja mam na sobie suknie ślubną z dużą ilością falban. Jak zbiegam widzę czarne ładne buciki , w ręku trzymam czarny płaszcz który mi co chwilę sie ześlizguje i przydeptuje go i boje sie, ze spadnę ale i tak jestem radosna. Za mną idzie dwóch mężczyzn i komentują moje zbieganie po schodach a ja odpowiadam : trudno widzieć schody kiedy płaszcz przeszkadza. Zbiegłam z tych schodów wpadłam do sklepu . Sprzedawczyni sie do mnie uśmiech ja do niej też i mówię koniecznie muszę mieć broszkę na sukni czarną. Ona się uśmiecha i mówi zaraz coś znajdziemy zdąży Pani. Wychodzi na zaplecze i przynosi śliczną czarną broszkę a w środku jest jeden błyszczący biały koralik . Przypina mi ją do pasa (szarfy) u sukni ślubnej. Uśmiecham się szczęśliwa , ze mi się udało. Ona do mnie mówi . My lubimy jak Pani przychodzi bo po Pani wyjściu czujemy sie jakby kto na zła chorobę postawił bańki i wszytko znika.
koniec snu.

2. trzymam w ręku szczepki bluszczu. Ktoś kazał mi go wyrzucić a ja patrze na niego i mówię , ze jest taki śliczny zielony. Obok stoją doniczki z różnymi kwiatami miedzy innymi małymi drzewkami i tam zasadzam bluszcz. Później znajduję sie przy jakimś zlewie cos zmywam. wszędzie jest jasno i słonecznie. Podchodzi jakaś dziewczyna i wyrywa mój bluszcz i mówi : kto to tu posadził ?. Odwracam się podchodzę do niej nie wściekła i nie zła tylko patrze na nią ze współczuciem i mówię daj spokój przecież każdy ma prawo życ. Odbieram jej ten bluszczyk z małymi listkami i zasadzam go ponownie. czuję przez skórę jak roślinka się cieszy. dziewczyna zła pokazuje mi rękę z większym pędem czegoś zielonego na wpół uschniętego i mówi : tak wszystko to też ?. Czuję złość w jej głosie . Biorę to od niej, Zasadzam i mówię : zawsze warto spróbować. Wszędzie świeci słonko i ptaszki ćwierkają . Moje roślinki przysypał piach taki jak na plaży . Odgarniam go rękoma i widać już trawkę i roślinki . Podchodzi do mnie mój przyjaciel z dzieciństwa i mówi ślicznie to rośnie reniu.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: dwa sny ...
PostNapisane: 19 maja 2013, o 08:53 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
o ile z drugim snem nie mam az takiego problemu ( nurtuje mnie tylko,że pojawił sie zaraz po pierwszym bez przebudzenia) bo :
1. Bluszcz zdrowy ładnie wyglądający to zdrowie siła i życie.
Czyli jesli sadzę ten bluszcz to(2 wersje tłumaczenia)
1. dbam o życie i wierze, ze wszytko będzie dobre i szczęśliwe i będzie radość
2. sa to szczepki więc dbam o nowe życie by rosło (może jakies macierzyństwo)
atmosfera snu jest przyjazna i pogodna czyli jestem szcześliwa. Kolory jakie mu towarzyszą sprawiają , ze tam w tym domu jest ciepło i miłość. czylli pełen hi-liv .
Ta dziewczyna może byc kimś kto chce zakłócić mój spokój i szczęście być może inna która sie chce wpakować w szczęśliwy związek - powyrywała roślinki. To, ze nie udało jej sie mnie zdenerwowac i żę na nowo je posadziłam świadczyłoby o tym, ze uporałam się z problemem tej drugiej. Jej natomiast (zasuszona roślinka posadzona) pokazałam , ze mozna znaleźć uczucie nie burząc a sadząc. Czyli poszukaj miłości swojej nie kosztem innych. Pojawienie sie mojego przyjaciela i jego słowa świadcza o tym, ze wszytko się ułożyło bo rośnie.

natomiast z pierwszym nie mogę ruszyć
1. Wszedzie widze kolorki dookoła tylko suknia jest biała i te dodatki czarne - te kolory w tym zestawie maja jakies znaczenie bo sa bardzo wyraźnie podkreślone
2. nie jest to cos złego bo panuje radosny nastrój

No nie wiem co o tym myśleć

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: dwa sny ...
PostNapisane: 19 maja 2013, o 16:30 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
cały dzień dziś kombinowałam i coś mi wyszło odnośnie tego 1 snu a mianowicie ;
1. schody - zbiegałam po nich lekko wiec juz mam z górki
2. suknia ślubna i radość : czyli można powiedzieć związek już z przyszłością coś tam się rysuje realnego a nie same marzenia
3 czarny płaszcz i buty - czyli żałoba po starym związku a ze jeszcze przydeptywałam ten płaszcz to jakby jeszcze jakies jego resztki chciały przeszkadzać
4 faceci idący za mną i czekający az sie potknę i spadnę to ludzie potakujący o moim związku i chcący by mi nie wyszło
5. jedynie nie wiem co z ta broszką dlaczego mi zależało na tej czarnej do ślubu - może chodziło o to by pokazac staremu związkowi jak sie rodzi nowy ?

Dobra ja tak to zinterpretowałam ale ja mogłam sobie podpasywać po prostu :)
Ciekawa jestem jak wy to zinterpretujecie

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 maja 2013, o 22:14 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
Mgiełko, coś Ci naskrobię w tym temacie, ale to w tym tygodniu. Teraz jestem padnięty, a nie mogę określić dokładnie, kiedy będę miał dostęp do kompa znowu. Masz piękne, wyraźne sny ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: dwa sny ...
PostNapisane: 20 maja 2013, o 21:57 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
będę grzecznie czekała

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL