Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Drewno
PostNapisane: 14 maja 2013, o 20:39 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Sen o drewnie oznacza, że masz dużą wiedzę wzbogacającą Twoje życie, cały czas ją poszerzasz, uczysz się, chętnie czytasz o wszelkich nowościach. Twój światopogląd często się zmienia. Sen może bezpośrednio dotyczyć sfery finansowej, mianowicie, jeżeli do tej pory brakowało Ci pieniędzy lub były problemy ze spłatą zaciągniętych wcześniej długów, to teraz jest wielka szansa, że to się zmieni, życie będzie lżejsze.

Śnić o drewnie sugeruje, że czujesz się martwy i pozbawiony emocji wewnątrz siebie. Twoje zachowanie jest zbyt zautomatyzowane, wszystkie czynności wykonujesz jak automat, nie jesteś w stanie w pełni myśleć racjonalnie, pewne sprawy i rzeczy według ciebie pozbawione są sensu. Alternatywnie, sen może być oznaką podniecenia seksualnego, mianowicie czekasz na ruch partnera, jesteś bierny i nawet, jeżeli Twoja seksualność daje o sobie znać, to i tak nic z tym nie robisz.

Jeśli widzisz drewno w postaci ułożonych gałązek, może, to być zwiastunem ubóstwa w pewnym aspekcie Twojego życia.

Jeśli drewno jest ułożone w kostkę znaczy, to , że jesteś gotowy do działania, szukania nowych pomysłów i stopniowym wcielaniu je w swoje życie.

Dotykać, układać drewno, oznacza, że ​​dostaniesz pomoc lub motywację do realizacji swoich projektów. Ktoś życzliwy okaże Ci zrozumienie i pomoc, a także udzieli cennych rad, które będą bardzo przydatne.

Śnić, że zamieniłeś się w rzeźbę lub drewnianą figurę, taki sen symbolizuje Twoją duchowość, a także informuje, że posiadasz w sobie pokłady twórczej energii. Metaforycznie jest to przekształcanie energii, która jest w Twojej podświadomości i wiedzy świadomej do mądrości. Zwróć uwagę, co jeszcze jest we śnie, czym jest on "ozdobiony", czy pojawiają się symbole religijne, czy też, na przykład jakieś instrumenty. Każdy symbol będzie oznaczał inną dziedziną życia.

Uderzyć kogoś drewnem - oznacza, że są w Tobie przejawy agresji, zamiast czerpać moc życiową, to Ty ją zakłócasz, spychasz na dalszy plan, a na wierzch wyciągasz negatywne emocje, którymi kierujesz się w życiu.

Widzieć drewniane kłody pod nogami oznacza, to , że cały czas napotykasz różne przeszkody i przeciwności losu, żaden pomysł nie może być zrealizowany do końca, bo zawsze coś lub ktoś Ci przeszkadza. Pora zacząć, z drugiej strony, podejść do pomysłu, inaczej, zabrać się za niego nie od tej strony co zwykle.

Nosić drewno we śnie, oznacza, że starasz się wyeliminować pewne uczucia ze swojego życia. Może, to być informacja, że warto się zdystansować, zachować ostrożność i z większą dokładnością analizować sytuacje pojawiające się w Twoim życiu.

Rzucać drewno we śnie oznacza, że pora odrzucić stare, wynikające z przeszłości schematy, a na ich miejsce wprowadzić nowe. Sen taki informuje również o tym, aby spojrzeć jeszcze raz na daną sytuację, która obecnie zaprząta Twoje myśli.

We śnie widzieć ładną, formowaną rzeźbę z drewna, ten sen wskazuje na wewnętrzną moc, że ją masz i śmiało możesz z niej korzystać oraz czerpać z niej siłę do działania lub tworzenia twórczych projektów. Jesteś rzeźbiarzem własnego życia, to Ty je formujesz i nadajesz mu kształt, dlatego każdy swój rok dwa razy przemyśl.

Rzeźbić we śnie z drewna wskazuje, to na wielką duchowość i energię życiową, a także na bogatą wyobraźnię.

Zobaczyć we śnie spróchniałe lub stare drewno, oznacza, że ​​będziesz miał poważne problemy ze względu na zdradę i nielojalność niektórych Twoich przyjaciół.

Obrazek

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL