[ Posty: 21 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 1 gru 2017, o 08:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 11:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
wszędzie są dowody na reinkarnacje, trzeba być mocno zaślepionym i zachipnotyzowanym by tego nie dostrzegać. W biblii było kilka wpisów o tym ale były politycznie niepoprawne i pominięto je przy kolejnych kopiach kopii.
A że biblia była jedynym źródłem światła dla ludzi to też szerzył sie ciemnogród bez najważniejszej wiedzy potrzebnej do rozwoju duchowego.

Pozostał tylko jeden o tym jak Jezus mówi o Eliaszu który przyszedł ponownie jako Jan chrzciciel. Ale tak zmieniono literki by pozostawić wiele wątpliwości czy napewno chodziło o re-inkarnacje.
Bo w inkarnacje wierzą wszyscy oczywiście.
Ciekawe zjawisko jest w indiach, odwrotne do katolicyzmu tam prawie wszyscy wierzą.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL