Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 sty 2014, o 17:26 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 20 cze 2013, o 19:54
Posty: 8
Podziękowań: 0
Dowiedz się czego pragnie Twoja Dusza!

Twoja Dusza kocha prawdę mawia Denise Linn. Nie jest ona ani dobra ani zła, jest to po prostu prawda. Przez 28 dni możesz dokonać przemiany wszystkiego, co ci się nie podoba i poznać niezwykłą, wrażliwą część siebie, ukrywaną do tej pory skrzętnie przed światem. Wszystko co zrobisz w trakcie programu wpłynie na twoje życie; usunie blokady i otworzy cię na nowe potencjały. Przyjrzyj się dokładnie poniższemu programowi i porównaj ze swoimi noworocznymi postanowieniami. Być może dzięki niemu uda ci się „za jednym zamachem” zrealizować większość z nich.

Program realizujesz z domu. Przemiana obejmuje cztery aspekty: mentalny, emocjonalny, duchowy i fizyczny. Na każdy z nich poświęcone jest 7 dni. Każdego dnia wykonujesz jedno zadanie. Czas jaki na nie poświęcasz zależy wyłącznie od ciebie. Zaangażowanie czasowe podzielone jest na 3 poziomy: 15-30 minut dziennie, 30-60 minut dziennie i od godziny wzwyż. Ty sam/a wybierasz czy jest to poziom 1, 2 czy 3. Możesz także jednego dnia zrobić poziom 1 drugiego poziom 3. Decyzja należy do ciebie. Nic się nie stanie jeśli pominiesz jeden dzień. Wszystkie cuda, których doświadczysz dzięki temu programowi będą twoim udziałem.

Naszym podręcznikiem opisującym dokładnie każdy dzień będzie Coaching Duszy autorstwa Denise Linn. Książka dostępna jest we wszystkich księgarniach zajmujących się rozwojem duchowym. Kosztuje od 24 do 32 zł.

Podczas programu nie będziesz sam/a. W naszej drodze będą nam pomagać nasi przewodnicy duchowi, mistrzowie, aniołowie i archaniołowie oraz żywioły. Powstanie zamknięta grupa facebookowa, na której codziennie będziemy mogli wymieniać się wrażeniami i co najważniejsze, wspierać się wzajemnie. Skorzystamy także z dobrodziejstwa internetu, który oferuje tele i videokonferencje, dzięki czemu, co tydzień, będziemy mogli podzielić się doświadczeniami na żywo z całą grupą i pomedytować z aniołami (nie jest potrzebne do tego żadne oprogramowanie). Na początek każda/y z Was otrzyma także odczyt z kart Coaching Duszy z przesłaniem na czym obecnie zależy jej najbardziej.

Telekonferencja organizacyjna wraz z medytacją w intencji przemiany: 11 lub 12 stycznia (do ustalenia z uczestnikami).

Rozpoczęcie programu: 16 stycznia (czwartek) wraz z pełnią i fazą malejącego księżyca, którego energia będzie wspierać usuwanie i uwalnianie wszystkiego co nam nie służy. Rozpoczynamy od pracy nad aspektami mentalnymi i przeprogramowaniem podświadomości. Będzie ona oczywiście wsparta krótką, nagraną medytacją z aniołami i żywiołami, której uczestnicy będą mogli odsłuchiwać w dowolnym czasie. Taki sam proces będzie obowiązywał w kolejnych tygodniach i pracy nad aspektami emocjonalnymi, duchowymi i fizycznymi.

Pierwsza tele/ videokonferencja i dzielenie się wrażeniami już w niedzielę 19 stycznia.

Inwestycja: 150 zł + zakup książki we własnym zakresie

Lokalizacja: własny dom

Przed nami wielka przygoda. Zaledwie 15 minut dziennie poświęcone sobie doprowadzi cię do niesamowitych odkryć.

Jeśli chciał/a/byś wziąć udział w programie prosimy o kontakt na maila lub tel. na nr 603658238.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL