Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 mar 2012, o 17:36 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 42
Obrazek

Aktywność słońca nie pozostawia suchej nitki na ziemi. Do końca roku 2012 możemy być świadkami coraz częstszych wybuchów na słońcu i silnym oddziaływaniem na magnetosferę ziemi. Oprócz miłych dla oka zorz polarnych, możemy mieć problemy z łącznością (zakłócenia telefonii, nawigacji gps). W chwili obecnej, po silnej eksplozji na słońcu, zaczyna uderzać w nas silny wiatr słoneczny, który może skutkować zakłóceniami w sieciach elektrycznych oraz systemach satelitarnych.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2012, o 11:33 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2012, o 00:06
Posty: 32
Podziękowań: 9
Wydaje mi się, że słońce jeszcze nie raz pokaże swoją wielką aktywność w tym roku. Pamiętam, że nie tak dawno, media wspominały o największym wybuchu w ostatnich stu lat, jednak teraz znowu pojawiają się doniesienia, że obecne wybuchy stają się coraz silniejsze, niż przedtem. Mam nadzieję, że aktywność słońca nie wpłynie negatywnie na elektronikę i komunikację.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL