Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 lut 2013, o 14:17 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:56
Posty: 42
Lokalizacja: Lublin
Podziękowań: 2
Witam serdecznie!

Wczoraj miałem sen, który zbił mnie z nóg. Zaznaczam, że moje zapytanie z nim związane nie ma na celu obrażanie czyichkolwiek uczuć religijnych. Z góry przepraszam każdego, kto poczuje się urażony moim zapytaniem.

A więc do rzeczy:

1. Jestem osobą niewierzącą. Zawsze uważałem, ze wiara w cokolwiek to najłagodniej mówiąc - niepoważna dziecinada. I... chyba tyle wystarczy.

2. We śnie znalazłem się na ostatniej audiencji ustępującego Papieża - Benedykta XVI. Zobaczyłem go ubranego w papieskie szaty, z pastorałem w ręce. Zamiast postaci znanej z TV, zobaczyłem w nim żywego, starszego, zmęczonego życiem i schorowanego człowieka. Biła od niego taka zniewalająca i bezkresna dobroć, której doświadczał każdy, kto był u niego na audiencji.

Benedykt XVI podszedł do mnie i powiedział: Dziecko drogie! Wiara to przede wszystkim okazywanie dobroci każdemu, kogo w swoim życiu spotkasz. Bądź dobry dla ludzi a Pan Bóg będzie miłował Ciebie.

Obudziłem się i sen prysnął. Niemniej ten nastrój wszechogarniającej dobroci udziela mi się już drugi z kolei dzień. Zapewne wspomnienia snu podgrzewają oglądane przeze mnie relacje TV związane z jego abdykacją?

Ciekawy jestem, czy ten sen da się jakoś zinterpretować?

Pozdrawiam
Tomek


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lut 2013, o 15:15 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 84
Witaj,
ja myśle, ze tu nie ma co interpretować.
Przekaz, jak dla mnie, jest jasny i klarowny.

Mało kto docenia dziś potęgę miłości i dobroci.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2013, o 15:26 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:56
Posty: 42
Lokalizacja: Lublin
Podziękowań: 2
Dziękuję serdecznie za odpowiedź.

Ale dlaczego jeszcze dzisiaj towarzyszyła mi przy tym atmosfera wszechogarniającej dobroci? No i... dlaczego ona prysła, gdy dowiedziałem się o tym, że moja Mama jest ciężko chora? :(

Czy to może być jakiś związek?

W 2006 roku mojej Babci - Mamie mojej Mamy - przyśnił się Jan Paweł II i powiedział, że na nią już czas. Babcia płakała po przebudzeniu, stąd wiemy o jej śnie. Zmarła ona nagle dzień później.

Stąd moje przerażenie :(


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lut 2013, o 18:40 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 84
Nie chcę sie wypowiadać w kwestii przekazu " przynoszacego" wieści o śmierci bliskiej osoby.

Czułeś wszechogarniającą dobroć po śnie, gdyż emocje, jakie w Tobie obudził, były dobre, dawały nadzieję, wiarę i siłę. Dawały dużą, pozytywna moc. I nie ma tu znaczenia, czy wierzysz w Boga, Jezusa i Ducha Świętego. Byłeś pod wpływem snu, który dał Ci pozytywne emocje.
Prysła, gdy dowiedziałeś się, że Twoja mama jest cięzko chora.

Może własnie o tym mówi przekaz? Nie ważne, co się stanie- bądź silny i ufaj? Kochaj i bądź dobry?

Sny to mieszanka naszych obaw i pragnień, rzeczywistości i fikcji, oraz prawdziwych znaków. Ciężko je odróżnić, gdyż nie znamy PRAWDY. Można ją odnaleźć tylko poprzez życie w Jezusie.
Ale ludzie za bardzo cenią sobie niezależność, za bardzo chcą kontrolować swoje życie SAMI.
A to juz moim zdaniem strzał w serce.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 28 lut 2013, o 19:20 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:56
Posty: 42
Lokalizacja: Lublin
Podziękowań: 2
Bezcenna napisał(a):
Może własnie o tym mówi przekaz? Nie ważne, co się stanie- bądź silny i ufaj? Kochaj i bądź dobry?


Myślę, że tym zdaniem wyjaśniłaś mi przesłanie tego snu. Dziękuję.

Co do mojej Mamy - z tego co wyczytałem, jest ok. 42 % szans, że w tym roku podzielimy się z nią opłatkiem. To, że podzielimy się jeszcze pięć razy - szans jest ok. 21%

No nic - raz jeszcze serdecznie dziękuję za interpretację snu.

Pozdrawiam serdecznie!
Tomek


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lut 2013, o 19:29 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 172
Podziękowań: 63
Jeśli przyjmowałeś sakramenty katolickie to możliwe, że aktywowały się tak by zgrać się z chorobą twojej mamy. Sam nie mam jeszcze zdjętych pieczęci i również miewam takie przebłyski w trudnych chwilach. Takie tanie sztuczki ;)

Z drugiej strony to, że zajmujesz się tarotem pewnie wyostrzyło trochę twoją intuicje, przez co mogłeś podświadomie przewidzieć sytuacje która tobą wstrząsnęła. Podświadomość podsuwa różne zawiłe historie i w tym momencie mógł to być zbór symboli najlepiej pasujący do sytuacji.

Btw: Nie martw się bardziej niż to konieczne, na forach tego typu można również znaleźć uzdrowicieli ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 mar 2013, o 16:30 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 3 mar 2013, o 16:23
Posty: 10
Podziękowań: 1
Niezwykły sen ....

Jak już piszemy posty to piszmy je dłuższe, żeby wniosły jakąś wiedzę merytoryczną.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2013, o 23:01 
Kreator

Dołączył(a): 22 gru 2012, o 14:30
Posty: 54
Podziękowań: 7
Ja mysle ze chcial Ci przekazac ze bez wzgledu na to czy wierzysz czy nie - On Cie bedzie kochal i wybaczy Ci wszystkie grzechy - jesli tylko bedziesz dobrym czlowiekiem, bedziesz szanowac ludzi bez wzgledu na to jacy sa i bedziesz im pomagac nie patrzac na to co w zamian dostaniesz.
Takie postepowanie wypływa z miłości. Jesli kierujesz sie w zyciu miłoscia to czy uznajesz Boga czy nie - postepujesz zgodnie z jego wolą.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL