Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 mar 2013, o 17:59 
Kreator

Dołączył(a): 3 gru 2012, o 13:32
Posty: 56
Podziękowań: 2
Każdy mężczyzna ma inne dłonie, fakt ten nie podlega żadnej dyskusji. Jednak dotąd nie przypisywano ich wyglądowi żadnych specjalnych właściwości. Ale francuscy chiromanci twierdzą, że dłonie mężczyzny są odbiciem jego charakteru i temperamentu. Warto to sprawdzić!

Małe dłonie

Jeżeli twój ukochany ma stosunkowo małe dłonie o krótkich palcach z kwadratowymi paznokciami, to znak, że w sercu jest prawdziwym rozbójnikiem, Robin Hoodem czy Janosikiem, który lepiej czuje się na wolności niż w pieleszach domowych. Taki mężczyzna owija w bawełnę, wie czego chce i nie zamierza nigdy z tego rezygnować. Jeśli uwielbiasz pewnych siebie i silnych panów, to ten ognisty ogier jest stworzony dla ciebie. Pamiętaj jednak, że tacy, jak on nie będą przebierać w słowach, a sceny zazdrości, w różnych nietypowych miejscach, są ich specjalnością. Mężczyzna o małych dłoniach jest władczy, nie znosi sprzeciwu i kłamstwa, ale z drugiej strony potrafi być niezwykle opiekuńczy i cierpliwy, jeżeli tego chce naprawdę. Z pewnością z takim panem trudno będzie się nudzić. Ale warto pamiętać, że wszelkie oznaki romantyzmu są mu raczej obce. Nie spodziewaj się więc wyjść do restauracji czy do Opery. Ale jeżeli szukasz namiętnego kochanka, to ten z pewnością sprawdzi się na całej linii.

Pulchne dłonie

Mężczyźni o pulchnych dłoniach są z reguły bardzo wrażliwi i dobrze nastawieni do całego świata. Nie znajdziesz chyba na świecie osoby, która by bardziej niż on, starała się utrzymać dobre stosunki z sąsiadami. Ten pan żyje zgodnie z zasadą: żyj szybko, umieraj młodo! Jeżeli sama jesteś osobą, która nie potrafi wysiedzieć chwili w miejscu, to znaczy, że trafiłaś na właściwą osobę. Z nim z pewnością nie będziesz się nudzić. Clubbing – to jego żywioł, a już najlepiej z paczką zaufanych przyjaciół. Jeśli jednak jesteś domatorką, to mężczyzna o pulchnych dłoniach z pewnością nie jest właściwym kandydatem na partnera dla ciebie.

Średnie dłonie

Twój mężczyzna ma oliwkowe dłonie o średniej wielkości to znak, że jest człowiekiem pełnym energii i optymistycznie nastawionym do świata. Mało kto, równie dobrze jak on, będzie potrafił cię rozbawić. On znajdzie rozwiązanie na każdy twój smutek, w jego towarzystwie nie musisz się również obawiać nudy. Ten mężczyzna będzie dla ciebie jak rasowy romantyk – niezapowiedziane kolacje przy świecach czy wieczorne spacery w świetle Księżyca, to jego żywioł. Panowie o średnich dłoniach znają się doskonale na sztuce uwodzenia, w tej dziedzinie nie ma dla nich żadnych tajemnic. Jest jednak małe ‘ale’. W tym związku musisz o siebie mocno zadbać, nie ma mowy o żadnych niedociągnięciach, gdyż on z pewnością nie omieszka ci zwrócić uwagi, że przestajesz o siebie dbać. Z tym partnerem powinnaś być stale piękna – czy to jednak coś złego? Uważaj również na swoje słowa – głośne myślenie o wasze wspólnej przyszłości nie jest najlepszym tematem do rozmów właśnie z tym mężczyzną. Może warto jednak poczekać, no chyba że chcesz go spłoszyć?

Dłonie smukłe

Takie dłonie są charakterystyczne dla ludzi o artystycznej duszy. Szukasz malarza albo muzyka rockowego, jeśli tak, to z tym właśnie mężczyzną powinnaś związać swoje losy. Pamiętaj jednak, że dla niego jesteś przede wszystkim muzą. A jeśli tak, to musisz dobrze wyglądać. Ten oryginalny i pełen sprzeczności pan będzie za wszelką cenę starał się zdobyć twoje względy, ale żeby wasz związek okazał się udany, to i ty musisz uczestniczyć w jego wyszukanej grze. Mężczyźni o smukłych dłoniach lubią otaczać się drogimi rzeczami. Więc jeśli faktycznie myślisz o związku z takim człowiekiem, powinnaś już zawczasu pomyśleć o wymianie garderoby. Karm jego ciało i duszę, a będzie jadł ci z ręki. Jeżeli jednak odważysz się go skrytykować, może okazać się, że wasze uczucie wcale nie jest tak silne, jak ci się z początku wydawało.

Duże dłonie

Czy twój wybranek ma duże dłonie z pięknymi, smukłymi palcami? Jeśli tak, to znak, że trafiłaś na człowieka obdarzonego niesamowitą wyobraźnią i wewnętrznym głosem. Jeżeli szukałaś mężczyzny, z którym byłabyś w stanie przeżyć niesamowite chwile za drzwiami sypialny, to ten kandydat jest dla ciebie ideałem. Może sprawy codzienne nie są jego najmocniejszą dłonią, ale za to kwestie artystyczne ma opanowane całkowicie. Godziny przy świecach spędzone na rozmowach o filmach, muzyce czy też książkach Jose Saramago – z pewnością ciebie nie znudzą, a jemu pozwolą się wykazać inteligencją i obyciem. Pamiętaj jednak, by samej nie wygłaszać żadnych deklaracji miłosnych, w tym wypadku lepiej jest poczekać na jego posunięcie.

Kościste dłonie

Kochasz ludzi inteligentnych, więc szukaj mężczyzn o dłoniach dużych i kościstych. Nie oczekuj jednak po nim żadnych romantycznych uniesień. To raczej nie jego dziedzina zainteresowań. Chcesz żeby na ciebie zwrócił uwagę? Zagadnij go na temat dzieł Dostojewskiego czy Nietzschego, z pewnością podbijesz tym jego serce. W tym związku jednak musisz być wytrwała i cierpliwa. Nie wyznawaj sama miłości, ale poczekaj. Pamiętasz „Cierpienia młodego Wertera” i jego teorie o powinowactwie dusz – to właśnie będziecie musieli stworzyć, jeżeli faktycznie myślicie o wspólnym życiu. Do intelektualisty trudno jest dotrzeć, odkryć jego duszę, ale warto jest czasami podjąć ten trud. Są to ludzie, którzy kierują się określonymi zasadami, są wytrwali i godni zaufania.

Źródło: wrozby.wieszjak.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL