Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dla Pani na rok
PostNapisane: 6 cze 2013, o 18:19 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2013, o 15:08
Posty: 23
Podziękowań: 7
Koleżanka mojej mamy z pracy poprosiła mnie o rozkład na to, jak się jej życie w ciągu roku potoczy. Nie miałam pomysłu na tak ogólne pytanie, ale znalazłam fajny rozkład. Ogólnie podsumy stosuję dopiero od paru dni, więc możliwe, że coś pokręciłam, choć mam nadzieję, że nie :)

1. Co było i nie wróci? - Paź denarów/as mieczy/ rycerz denarów -> wisielec
Jakiś chłod emocjonalny, który jej towarzyszył albo bł do niej kierowany, pewien zastój w życiu.

2.To co jest i przemija? - 8 buław/mag/ 8 denarów -> wiara
Ojej, nie wiem, ciężka mieszanka, może jakieś dogłębne analizowanie problemów, na które nie ma się wpływu i rozkminianie wszelkich opcji?

3. To co pozostanie nadal? - cesarzowa/10 buław/ paź pucharów -> wiara
w cesarzowej widzę matkę (pani ma syna dorosłego), więc może jakaś troska i przejmowanie się jego problemami, bo paź mi też tutaj wskazuje na takie ciepłe uczicua, chęć neisienia pomocy, takie serce na dłoni i wręcz częste odczuwanie zmęczenia tym.

4.To co nadejdzie/nadchodzi? - 10 pucharów/sąd ostateczny/10 denarów -> rydwan
Jakieś spełnienie, tylko chciałabym powiedzieć tutaj coś więcej, w jakiej materii to spełnienie i odrodzenie nastąpi. Pani nie najlepiej żyje się z mężem, tylko tyle wiem, może w 10 pucharach jakoś się dogadają? Bo właśnie nie wiem, czy rozumieć to jako coś nowego z innym człowiekiem, czy nowy etap z mężem. No i 10 denarów też zapowaida poprawę finansową? Nie wiem, czy jest coś, co mogłoby tę poprawę zapewnić, ale czytam z kart, nic więcej.

5. Najwazniejsze wydarzenie - 8 mieczy/głupiec/4 denary -> świat
porzucenie jakichś własnych ograniczeń, pójście do przodu z czystą kartą, ale te 4 denary? hmm..

6.Na co wpływu mieć nie będe? - 9 buław/diabeł/rydwan - > eremita
powiedziałabym, że na problemy z mężem i samotność w związku, ale skoro 4 punkt wskazał spełnienie uczuciowe, to może jednak panią czeka nowy mężczyzna?:) a stare sprawy pozostaną tkaie, jakie są? :P


8.Co osiągne a się nie spodziewam? - rycerz pucharów/2 puchary/paź mieczy-> eremita
Ha! Wydaje mi się, że jednak koło pani się ktoś zakręci :P Ale ten podsum nie wiem, jak rozumieć, bo skoro wcześniejsze punkty mówiły o spełnieniu uczuciowym, to tutaj rozpatrywałabym pustelnika, jako takie doświadczenie i wyciszenie, a nie samotność. Pewną stabilizację.

9.Dobra rada kart - księżyc/5 mieczy/król denarów -> sąd ostateczny
Nie żyć iluzją, uważać na tzw pyrrusowe zwycięstwo, by nie poświęcić całej swojej energii czemuś, co nie ma sensu. Dać się ponieść nowemu i nie bać skonfrontować z niepozałatwianymi sprawami z przeszłości.

Czy ktoś z Was może zauważył tutaj gdzieś rozwód? Bo zastanawiałam się nad tym, pani naprawdę się z mężem nie układa i tego nowego tutaj widać moim zdaniem...

_________________
Wróżę z Kart Tarota, kontakt za pośrednictwem bloga www.e-tarot.cba.pl lub pod adresem mailowym [email protected], zapraszam! :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2013, o 16:36 
niech pani uważa bo moze miec romans z mlodszym niedojrzalym mężczyzna paz mieczy od takich uciekać plotkarz , niezdecydowany , lawirant

a co do meza to beda rozmowy o rodzinie i ewentualnie rozwodzie ale tutaj za duzo kasy majatku wchodzi w gre ,


  
 
PostNapisane: 17 cze 2013, o 20:26 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2013, o 20:37
Posty: 44
Podziękowań: 11
Ja tu widzę wymarcie związku, ale nie rozwód. Mogą być nadal ze sobą, ale będą żyć swoim życiem, mamy tu oddalanie się od siebie.
Ta pani powinna uważać na zdrowie, urazy głowy, wypadek na drodze.
Ogólnie pojawią się u niej problemy natury psych., na które wpływu nie ma. Akurat o te problemy zadba ktoś inny :-s a ona będzie tę sytuację tłumaczyła stresem.


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL