Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 gru 2015, o 01:11 

Dołączył(a): 19 gru 2015, o 01:02
Posty: 3
Podziękowań: 0
witam. ubiegłej nocy miałem baaardzo dziwny sen, nigdy takich nie miewam. był to w sumie koszmar, ponieważ miałem uczucie jakbym opadał z sił, dusił się i umierał, jakby coś wysysało ze mnie całą energie. to ''coś'' miało postać szarej czaszki wokół której kłębił się dym. zadawało mi pytania i musiałem na nie odpowiadać, z kolejnym pytaniem było coraz mniej energii we mnie. z czasem byłem bardzo słaby a on dalej pytał. nagle poczułem ulge - już o nic nie pytał. powiedział ze już nikt mi w życiu w niczym nie przeszkodzi. po chwili poczułem ogromna ulge po raz kolejny.. i się przebudziłem... lokalizacja była bardzo dziwna, tajemnicza, mroczna, ciemna, o ile dobrze pamiętam jakby w oddali występowały płomienie.
w sennikach nie znalazłem żadnej konkretnej odpowiedzi co mniej więcej mogłoby to oznaczać, a strasznie mnie to nurtuje ponieważ nigdy nie miałem takiego typu snów. da się jakoś to rozszyfrować?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2015, o 17:48 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1472
Podziękowań: 590
Jesteś osobą parapsychiczną? Oglądałeś ostatnio jakiś horror lub Harrego Pottera? ;)
Kolejny raz przypomina mi to co się teraz na świecie dzieje, a ludzie nie potrafią się przed tym bronić.
Jeśli chodzi o czaszki, to dla mnie wszelkiego rodzaju choroby, ale także śmierć.
Diabeł? Co to jest diabeł wg Ciebie, nie ma czegoś takiego - wymysł kościoła. Demony są, ale to co Ci się przyśniło wg mnie nim nie było, mi to wygląda na jakiś program wysysający energię poprzez sen.
Nie czuję się zbyt dobrze kiedy wgłębiam się w ten Twój sen, więc nie było to jakieś "widzimisię". Niestety...
Naucz się podświadomie reagować odstrzeleniem tego typu g..., czyli każ temu spadać delikatnie mówiąc, wtedy podczas snu zareagujesz tak samo. Nie daj się!!!

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2015, o 01:20 

Dołączył(a): 19 gru 2015, o 01:02
Posty: 3
Podziękowań: 0
nie, nie jestem. nie oglądałem również ostatnio telewizji, więc horrory odpadają. zazwyczaj wracam z pracy, gadam na fejsbuku ze znajomymi, potem idę spać. czułem się potwornie w trakcie tego snu dlatego też postanowiłem troche zgłębić temat bo mnie to zaniepokoiło :c


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2016, o 18:06 

Dołączył(a): 19 sty 2016, o 15:00
Posty: 34
Podziękowań: 2
A nie było w śnie żadnego latania, a przynajmniej uczucia latania? Nie obudziłeś się z uczuciem takiej lekkości? Możliwe, że spontanicznie wyszedłeś z ciała podczas nocy i zapuściłeś się w jakieś niebezpieczne rejony planu astralnego, a tam cię coś przydusiło.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2016, o 01:04 

Dołączył(a): 19 gru 2015, o 01:02
Posty: 3
Podziękowań: 0
ta czaszkowa postać się bodajze unosiła troche nad podłogą/ziemią. z tego co pamiętam to ja nie miałem uczucia latania, lecz tylko właśnie opadania z sił :/


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL