Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 maja 2012, o 20:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2012, o 00:06
Posty: 32
Podziękowań: 10
Obrazek

Streszczenie 3- godzinnego wywiadu Dawida Wilcocka z insiderem “Drakiem”
“Drake” (drejk) to imię używane przez insidera do planu aresztowania wielu tysięcy ciemnych ludzi w Stanach Zjednoczonych, którzy są odpowiedzialni za liczne zbrodnie przeciwko ludności. Ten człowiek “Drake” został poproszony przez Pentagon do poinformowania ludzi o tym, czego się spodziewać, kiedy te masowe aresztowania będą transmitowane.

Drake otrzymał duży stos papierów opisujących szczegółowo plan dla tego wszystkiego w 1979 roku. Powiedział, że nie przeczytał ich w całości, ale tylko część z nich i to jest podstawą dla planu aresztowania wszystkich na wysokim poziomie oszustów. Dużo pracy włożono przez lata, aby to zrobić w sposób zgodny z prawem i spokojnie. Te poszukiwania o początkach praw sięgających wstecz wiele tysięcy lat Drake przeprowadził.

Najważniejsze jest to, że ludzie po stronie światła, mają dokumentację, które dają wojskowym władzę cywilną do skontaktowania się z federalnymi marszałkami, którzy z kolei skontaktują się z lokalnymi organami ścigania, który faktycznie przeprowadzą aresztowania. Ważną rzeczą jest wiedzieć, że tu NIE chodzi o działania wojskowe, lub wojskowy zamach stanu lub stan wojenny. Może istnieć stanowisko wojsk dla wspomagania działania organów ścigania i federalni marszałkowie będą z nimi. Wojsko będzie tam tylko do udzielenia pomocy w razie potrzeby.
Ludzie, którzy wezwali do działania Gwardię Narodową w pewnych sytuacjach, działali nielegalnie i powiedziano im: “Nigdy tego nie róbcie.” Dawid Wilcock i Drake zostaną powiadomieni o aresztowaniach jeden dzień wcześniej (około) , aby można te informacje umieścić na Internecie do ‘wirusowego’ rozprzestrzenienia.
Dawid Wilcock mówi, że są “zdumiewające liczby głęboko osadzonym kretów, którzy są tak bardzo blisko tych ludzi {do aresztowania} niż ktokolwiek by pomyślał”. Drake mówi, że większość tych ludzi to biurowe typy i nie są fizycznie aktywni.

Planem nie jest stworzenie chaosu i przemocy. Kiedy Drake’a ludzie otrzymają zielone światło, że wszystko jest zrobione, to jest sygnał, że sprawozdania o aresztowaniach mają się rozejść wirusowo, włącznie ze skontaktowaniem się z mediami głównego nurtu.

Są też plany i ludzie w pogotowiu, aby zapewnić, że elektryczność, usługi telefoniczne, Internet i ścieki będą działać podczas gdy to się będzie działo. Obecnie odbywa się taktyczne pozycjonowanie w tej sprawie.

Kluczowym elementem jest tutaj, ze finansowa siła ciemnych została już poważnie ograniczona, oni już nie mają środków na opłacanie nikogo do wykonywania ich brudnej roboty.

Dokumentacja w posiadaniu dobrych ludzi wypiera wszystko po pierwotnej 13-tej poprawce (Konstytucji) z 1812 roku. Wszystko – wykonawcze nakazy, regulacje, przepisy, itp., które są bezprawne i sprzeczne z konstytucją będą unieważnione! Oznacza to każde prawo lub rozporządzenie, które nie zgadza się z oryginalną Konstytucją. Większość amerykańskich sił wojskowych już popiera te masowe aresztowania.

Drake został poinstruowany, aby skontaktować się z jak największą ilością podziemnych grup milicyjnych, jak to tylko możliwe, w tym z grupami wolnościowymi i z każdym kto posiada broń, żeby zobaczyć co się dzieje i zwerbować ich pomoc w razie takiej potrzeby.

Wszystkie obozy FEMA w całym kraju, które ciemni przeznaczyli dla nas, będą wykorzystane dla nich!

Co się wydarzy, to nagłe restrykcje w USA: systemy satelitarne nie będą działać, więc nie będzie można wykonać międzynarodowych połączeń telefonicznych i żaden ruch NIE będzie dozwolony do ani poza granice kraju! Zamknięcie granic będzie pod kontrolą wojskową, w przypadku “nadzwyczajnych okoliczności.” A te niezwykłe okoliczności mają związek z WOLNOŚCIĄ naszego kraju, gdy ciemni zdecydują się na ucieczkę.

W krachu na giełdzie w 2008 roku biliony dolarów zostały wysłane z kraju w formie elektronicznej, co wywołało alarm i to zostało wstrzymane przez ludzi światła — odcięli komunikację. W przeciwnym razie mielibyśmy 1930 rok na nowo- następny ogromny krach na giełdzie.

Tak więc, satelity będą wyłączone w tym czasie, aby nas ochronić przed elektronicznymi transferami pieniężnymi poza granice kraju.

Powodem uniemożliwienia podróży międzynarodowych jest wstrzymanie bankierów od załadowania się na samolot. Jeśli to robią, będą zestrzeleni!

Ta pełna restrykcja będzie w sumie trwała 72 godziny jeśli zajdzie potrzeba. Zajmie to 24 godziny na pierwszym cykl masowych aresztowań; drugi cykl zajmie kolejne 5-6 godzin, aby upewnić się że mają wszelkie dokumenty niezbędne do skazania tych ludzi. Z drugiej strony, pewne wrażliwe obszary, takie jak elektrownie i miejsca, które mają rekordy, zostaną zabezpieczone, aby zachować je od wysadzenia.
Gdy wszystko będzie jasne i działania wojskowe osiągną punkt kulminacyjny, to rozejdzie się wirusowo na Internecie. Drake mówi, że filmy na ten temat będą rozprowadzane. Ponadto mówi, że będzie specyficzny kanał edukacyjny mówiący o historii ciemnych – w jaki sposób doszli do władzy i jak działali i to będzie transmitowane przez kilka miesięcy.
Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest: NIE PANIKUJ i nie martw się, kiedy to będzie się dziać. To wszystko zostało starannie zaplanowane przez wiele lat i wszystko będzie wyjaśnione w odpowiednim czasie.
Będzie tak wielu ludzi opuszczających biura, że będą nadzwyczajne potrzeby ludzi do tymczasowego wypełnienia tych pozycji. Chcemy jednak podkreślić, że jest to tylko tymczasowe.
Pod koniec 72-godzinnego (lub mniej) okresu, publiczne zawiadomienie zostanie ogłoszone z sali prasowej w Białym Domu.

Te wielkie zmiany były prognozowane w starożytnych przepowiedniach na całym świecie tysiące lat temu. Złoty Wiek był przewidywany przez bardzo długi czas, wraz z kompletnym rozpadem zła.

Tysiące nowych technologii, które były stłumione przez dziesięciolecia, będą przekazane do wiadomości publicznej, co obejmuje gwiezdne bramy i replikatory żywności, które były już używane przez dłuższy czas. Replikatory pracują z umysłem i tworzą jedzenie z materii, która jest przekształcane w czyste substancje odżywcze podczas jedzenia.

Wiele mediów również odejdzie, gdyż są one współwinne w tym całym systemie, utrzymując prawdę od nas. Wymówka: “Wykonywałem jedynie rozkazy”, albo “Ja tylko robiłem moją pracę” NIE będzie wytłumaczeniem!

W końcu, każdy w Pentagonie jest świadomy tego co się dzieje.

28 marzec 2012, opracowanie streszczenia: madronawoods

Tłumaczenie: Krystal

http://www.reenagagneja.com/highlights- ... ss-arrests.

Pełny 3-godzinny wywiad w języku angielskim:
.

Uaktualnienie: 19 kwiecien: Papież Rezygnuje:
W odpowiedzi na pytanie o raportach, że papież będzie rezygnował w ciągu następnych dwóch dni: “Dokładnie nie wiem, czy ten termin jest prawdziwy, ale słyszałem oficjalne raporty z Europy, że to prawda … że rezygnuje”.

“I słyszałem też, że ONZ jest pod poważnym dochodzeniem… że Banki centralne są w wielkim wzburzeniu z powodu pewnych rzeczy, które zostały przeciwko nim wniesione.”

“A z drugiej strony, aresztowania maja być metodyczne – jedno po drugim. Innymi słowy, myślę, że oni będą najpierw mierzyć w wielkich facetów”.

A oto urywek z przekazu Montiego z 15 kwietnia 2012 mówiący też o replikatorze żywności:

“Kiedy ludzkość wkroczy do Światła, wszystko stanie się jasne. Pieniądze i bogactwo staną się odległym wspomnieniem z dawnych złych czasów. Każdy – a mam na myśli wszyscy – otrzymają maszynę, która dostarczy wszelką żywność.

Obrazek

Po prostu wpiszesz w nią, co chciałbyś i w kilka sekund to się pojawi. Zapewni to, że każdy będzie wyposażony we wszystkie swoje potrzeby. Nigdy więcej zakupów czy gotowania – to zadowoli wielu z was! Życie na Ziemi będzie przyjemnym doświadczeniem, tak jak to miało zawsze być.”


źródło: krystal28 blog


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL