Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 mar 2012, o 22:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
David Icke podczas swojej krótkiej wypowiedzi mówi o procesie globalnego przebudzenia, które w ostatnim czasie zaczyna dochodzić do punktu kulminacyjnego.

"Jesteśmy na rozdrożu ewolucji rasy ludzkiej, albo rozdrożu w ogóle, i dobrą wiadomością jest to, że następuje globalne przebudzenie."
"(...) Oznacza to wybór właśnie teraz pomiędzy strachem i miłością. Strach jest sześcioloterowym słowem, które kontrolowało tę planetę i rasę ludzką przez tysiące lat, miłość jest słowem, które nas uwolni." Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL