Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Darmowa żywność
PostNapisane: 15 kwi 2013, o 20:33 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 276
Podziękowań: 119
Witam

Znalazłem ciekawy i krótki filmik o darmowym jedzeniu, które jest wokół nas. Możliwe, że niektórych zainteresuje sposób życia Garry-ego Tibbo, który od wielu lat żywi się ogólnodostępnymi produktami spożywczymi pochodzenia roślinnego. Jest on również autorem długiego kursu darmowego życia.



 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lut 2014, o 00:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2014, o 19:35
Posty: 56
Podziękowań: 15
Oczywiście filmik jest już nie do obejrzenia.
Przecież to jasne, że nie mógł trzymać się wiecznie.

Może ktoś go znalazł w innym miejscu?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2014, o 07:39 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 276
Podziękowań: 119
Filmik został podmieniony.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2014, o 11:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2014, o 19:35
Posty: 56
Podziękowań: 15
Dzięki ogromne!


Boli mnie jednak, że propagatorem "darmowego" życia jest facet... który zarabia na tym krocie i bynajmniej wcina sałatki z mleczy. :)


Niemniej sama idea jest słuszna - ludziom trzeba pewne rzeczy uświadamiać. A przede wszystkim to, że mogą być samowystarczalni, zamiast bać się każdorazowo końca miesiąca. Lecz uzależniliśmy się od systemu tak bardzo, że teraz, kiedy tylko ktoś wspomni o czymś tak oczywistym, dla przeciętnego obywatela kraju x zakrawa to o szaleństwo.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2014, o 19:22 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1472
Podziękowań: 590
No właśnie, też mi się rzuciło w oczy, że facet gada o darmowym życiu, a zarabia na płytkach. Paliwa w sumie sam sobie nie zrobi, ani samochodu, domu też nie...

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2016, o 14:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2016, o 21:10
Posty: 6
Lokalizacja: cieszyn
Podziękowań: 0
Ja jak najczęściej staram się korzystać z tego, co wyrośnie w moim ogrodzie i co się w nim znajduje.

_________________
adamina


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2016, o 18:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2016, o 20:30
Posty: 21
Lokalizacja: Warszawa
Podziękowań: 0
Oglądałam już kilka takich filmów o takiej tematyce i coraz częściej się interesuję takimi sprawami. Mam działkę za miastem na której sama "produkuję" warzywa i owoce, więc mam bardzo dużo rzeczy, które wiem czym są i skąd są. Zazwyczaj moja kuchnia składa się z rzeczy "moich" zarówno w sezonie jak i poza nim, i bardzo mnie to cieszy.

_________________


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL