[ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dama Karo
PostNapisane: 25 sie 2012, o 15:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Dama Karo

Pozycja prosta: Zamężna, jasnowłosa, wiek 30 – 40. Godna zaufania. Żona, krewna, przyjaciółka. Symbol nadziei. Opiekunka duchowa. Lubi bogactwo, piękno i wygodę. Przynosi dobre wiadomości.
Odwrócona: Lubi flirty, trójkąty małżeńskie, blichtr i przepych. Gadatliwa, złośliwa, pazerna. zmienna, obłudna, egoistka. rozrzutna, ale skąpa dla innych. Niski poziom wiedzy i kultury.
(Helena Żuk- "Karty Klasyczne")


Dama Karo ma cechy wspólne z Królem tego koloru. Może więc oznaczać młodą kobietę, z którą
wiąże Cię przyjaźń, głęboko serdeczny związek duchowy. Ale częściej Dama Karo odczytywana jest
jako symbol nadziei na lepsze, jako znak, ze złe mija. Karta ta jest częścią składową arcyciekawego układu oznaczającego stan błogosławiony, ciąże, narodziny dziecka. Wrócimy do tego pod koniec naszej książeczki.
(Zuzanna Śliwa- "Gdy Król pokocha Damę, czyli wróżenie z kart klasycznych")


Łączenia Damy Karo z innymi kartami (tylko do karty nr 9):
Jej spotkania z Asami i Królami oraz Dama Kier już omówiliśmy. Wśród Dam pozostaje jej kontakt:
z Dama Pik: nadzieje legną w gruzach, bo przeszkodzą źli ludzie.
z Dama Trefl: nadzieje obudzi w Tobie bliska Ci kobieta z rodziny lub przyjaciółka; pomoże załatwić
jakaś sprawę.
z Waletem Kier: możesz mieć nadzieje na spełnienie życzeń; oznacza to tez nadzieje młodego człowieka.
z Waletem Karo: młoda para, małżeństwo przyjaciół.
z Waletem Pik: złudne nadzieje.
Waletem Trefl: nadzieje na przyszłość spełnia się.
z Dziesiątką Kier: wielkie nadzieje na miłość, małżeństwo.
z Dziesiątką Karo: nadzieja na większe pieniądze.
z Dziesiątką Pik: masz nadzieje na podróż.
z Dziesiątką Trefl: będziesz się denerwował swoimi planami.
z Dziewiątką Kier: nadzieje na romans.
z Dziewiątką Karo: nadzieje na prezent lub małe pieniądze.
z Dziewiątką Pik: nadzieja na spotkanie lub wizytę towarzyska.
z Dziewiątką Trefl: będziesz podekscytowany i niespokojny.
(Zuzanna Śliwa- "Gdy Król pokocha Damę, czyli wróżenie z kart klasycznych")


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dama Karo
PostNapisane: 25 sie 2012, o 15:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
DAMA KARO

Dama karo jest przedstawicielką zamożnej pani lub bogatej wdowy, jasnej blondynki; może być ona również narzeczoną, kochanką lub żoną osoby, której przedstawicielem jest król karo. Cechy jej charakteru określi towarzystwo różnych kart w sposób następujący:
Dama karo - siódemka lub ósemka kier oznacza to młodą, piękną, miłą i sympatyczną osobę. Jest wrażliwa i sentymentalna, marzycielska, wspaniałomyślna; ma dążenia wzniosłe, zamiłowanie do muzyki i prac artystycznych, lubi dużo czytać.
Dama karo-siódemka karo wyznacza wiek pani na lat 30.
Dama karo-siódemka pik - wiek około 40 lat.
Dama karo-siódemka trefl - wiek lat 50 i więcej.
Dama karo-ósemka karo - pani ma charakter szlachetny, jest wyrozumiała, miłosierna, ma wrodzone zdolności artystyczne, lubi muzykę, bardzo towarzyska i ujmująca, przez co imponuje i podoba się panom. W przyszłości czeka ją szczęście, bogactwo i majątek.
Dama karo-ósemka pik - osoba lekkomyślna, z niczego sobie nic nie robi, a że jest bardzo miła, ma z tego powodu dużo wielbicieli, w towarzystwie których lubi często przebywać i bawić się. Dużo każdemu obieca, ale prędko o nich zapomina, z czego ma dużo nieprzyjemności. Niesłowna, . Jako kochanka, choć grymaśna i wymagająca, jest niezastąpiona, natomiast na żonę nie nadaje się wcale.
Dama karo-ósemka trefl - pani ma charakter wybuchowy, gwałtowny i kłótliwy, o byle co lubi się sprzeczać, jest złośliwa, uparta i zazdrosna; osoba słabego zdrowia.
Dama karo-dziewiątka karo - pani o dobrym charakterze, pracowita, oszczędna, lubiąca towarzystwo ludzi statecznych i poważnych , ma zamiłowanie do muzyki i literatury.
Dama karo-dziesiątka kier - pani wesoła, stara się podobać panom, ma dobry gust i lubi się elegancko ubierać, lubi komplementy, kochliwa, każdy mężczyzna to dla niej potencjalny partner. Pomimo to jest dobra, wyrozumiała i wspaniałomyślna, jako mężatka zapewni mężowi szczęście.
Dama karo-dziewiątka pik - pani nerwowa, złośnica, zazdrosna, prędka, z byle powodu się irytuje i wszczyna sprzeczkę. Po wyjściu za mąż stanie się bardziej zrównoważona.
Dama karo-król karo - wróży to zapowiedź, iż mąż z żoną, którzy się gniewają , i od dłuższego czasu z sobą nie żyją-pogodzą się i rozpoczną życie wspólne na nowo. Albo jest to zapowiedź upragnionej zgody między narzeczonymi, którzy z błahej przyczyny poróżnili się; wróżba wesela dla tych narzeczonych.
Gdyby przy Damie karo stanęły inne karty oznaczają to samo co przy damie kier.

źródło: książka przedwojenna.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dama Karo
PostNapisane: 29 sie 2012, o 15:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Dama Karo
Przyjaciółka, opiekunka, kobieta z rodziny, szansa - czasem na dziecko. Zapowiada uczciwie wygraną walkę. Jeśli pytamy o osobę jest ona, uczciwa i opiekuńcza.

źródło: Internet

DAMA KARO
Fałszywa przyjaciółka. jest zdolna do zdrady. Uważaj na pomówienia i plotki na swój temat. Ta kobieta bardzo cię nie lubi i będzie próbowała poważnie ci zaszkodzić.
Obrazek

źródło: czasopismo Claudia


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dama Karo
PostNapisane: 30 sie 2012, o 01:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Dama karo

Dama karo jest kobietą o dobrym sercu. Jest Twoją najlepszą przyjaciółką i doradczynią. Jest przemiła, uprzejma i zawsze stara się dojść do konsensusu. Jest kartą pozytywnym zmian, religii, nadziei i cudów.

W miłości - Wskazuje na związek duchowy, polegający na daniu siebie drugiej osobie i uzyskaniu ciepła domowego ogniska. Może również zapowiadać, że partnerzy myślą i starają się o dziecko.
W sprawach finansowych - Złe już jest po za Tobą. Nadchodzą lepsze czasy.
W sprawach zawodowych - Współwłaścicielka, opiekunka, bardzo dobry pracownik.
W zdrowiu - Zwróć uwagę na tarczycę.

Połączenia Damy Karo
z Król kier- twój partner ma wobec ciebie pewne zamiary
z Dama pik- masz wokoło siebie nieżyczliwe osoby
z Dziesięć karo- miej nadzieję na lepsze pieniądze, bo takowe nastąpią.

Dama karo - życzliwa, szczera prawdomówna choć mówi za dużo, godna zaufania, można liczyć na jej pomoc, wykształcona, mądra inteligentna, kocha ładne stroje, lubi się ubierać i być zauważalna, ceni dobrobyt i wygodę itd.
Dama karo jest skłonna do flirtów i trójkątów małżeńskich.

Dama Karo + pikowe karty = ta kobieta zaszkodzi osobie pytającej, gdyż myśli tylko o swoim interesie Dama Karo + 10 pik = mocno u pozycjonowana kobieta skieruje wydarzenie na drugi plan.

Dama Karo jest namiętna, ekspansywna i pełna energii. Ma bystry umysł, który wszystko w lot chwyta. Jest prędka w działaniu i ma potencjał doskonałego radzenia sobie w biznesie lub w jakiejkolwiek innej dziedzinie, która ją zainteresuje. To dobra przyjaciółka, która nieustannie inspiruje i motywuje innych. Potrafi też być agresywna i głośna, jeśli poczuje, że jest ograniczana lub osaczana.
Jeśli wróżymy mężczyźnie i Dama Karo ukaże się wśród trzech pierwszych kart, to znaczy, że spotkał on lub wkrótce spotka silną kobietę, która stanie się dla niego cennym sprzymierzeńcem.
Jeśli wróżymy kobiecie i Dama Karo pojawi się jako jednak z trzech pierwszych kart, to znaczy, że nasza klientka ma wiele cech tej karty. Musi starać się podejmować konkretne decyzje i wyznaczyć sobie wartościowy cel.

SYMBOLIKA:
Nadzieja, czasem na dziecko, droga do celu
ZNACZENIE:
Przyjaciółka, opieka, kobieta z rodziny
DODATKOWE CECHY:
Uczciwość, opiekuńczość Jest zdolna cię oszukać i wyrządzić Ci krzywdę. W zależności od układu kart może oznaczać kobietę o dobrym charakterze z reguły bogatą. Karta zapowiada odmianę Twojego losu. Jeśli wróżymy mężczyźnie i Dama Karo ukaże się wśród trzech pierwszych kart, to znaczy, że spotkał on lub wkrótce spotka silną kobietę, która stanie się dla niego cennym sprzymierzeńcem. Jeśli wróżymy kobiecie i
Dama Karo pojawi się jako jednak z trzech pierwszych kart, to znaczy, że nasza klientka ma wiele cech tej karty. Musi starać się podejmować konkretne decyzje i wyznaczyć sobiewartościowy cel.
Dama Karo (odwrócona) Symbolizuje córkę. jeżeli jesteś młodą osobą i nie masz jeszcze dzieci to w tym wypadku może karta symbolizować siostrę, kuzynkę.

źródło: Internet i R. Webster „Wróżenie z kart dla początkujących”.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL