[ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 sie 2015, o 20:54 

Dołączył(a): 7 sie 2015, o 19:01
Posty: 2
Podziękowań: 0
[img Obrazek/img]


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sie 2015, o 21:30 

Dołączył(a): 7 sie 2015, o 19:01
Posty: 2
Podziękowań: 0
Do tej pory Zajmowalam sie tarotem, ale pewna starsza pani pokazla mi technike ukladu kart klasycznych. Wyglada to tak : na poczatku ukladam karty w dwuch rzedach pionowych np. 10♡i9♡ kolejne klade po nimi I jak Uloza mi sie w pary (jedna pod druga) czyli 10♡ 9♡
10. To odkladam ta pare kart na bok tworzac dwie kupki 10 10♡
Jak Uloza sie wszystkie dopiero wtedy moge rozlozyc uklad ktory podala powyzej. Zaczynam od siebie czyli od damy kier I patrze na karty sasiadujace ktore tworza kwadrat. Pogubilam sie w tym troche. Pomuzcie. W rozkladzie wyzej widac 4 damy I znalazlam ze to oznacza intrygi. Mam sprawe w sadzie z ojcem mojego syna ktory teraz jak nigdy chce widziec syna ktorego porzucil jak jeszcze bylam w ciazy.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2015, o 19:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Przyznam szczerze, że nie nic nie rozumiem. Piszesz o jednym, a pytasz o coś innego.
Takie duże rozkłady interpretuje się w całości, zaczynając od damy kier, która symbolizuję osobę pytającą. W tym przypadku, skupiając się na czterech damach, pomijasz inne informacje, być może najważniejsze.
Poza tym, jeśli pytanie dotyczy konkretnej sprawy, to wystarczy rozłożyć kilka kart, aby otrzymać odpowiedź. Tego typu rozkłady są bardzo duże, a co za tym idzie, czasochłonne w interpretacji.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL