Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 gru 2012, o 11:36 

Dołączył(a): 12 paź 2012, o 19:13
Posty: 58
Podziękowań: 15
Film, który uporządkował mi informacje o nas, o darmowej energii. I dlaczego powinnam być świadoma dokąd zmierza świat.
http://www.youtube.com/watch?v=jtfZ8cZ0wsU


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 gru 2012, o 12:39 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Dziękuję helena za wspaniałą serię filmów! zainspirowałaś mnie i wiele puzzli złożyło się we fragment pełnego obrazu! Forma torusa była mi "znana" z moich medytacji nie wiedzieć czemu, a teraz wiem już o co w tym dokładnie chodzi.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2012, o 19:02 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Poświęciłam dzisiaj czas na obejrzenie tej serii filmów i poruszył mnie odcinek 4, który można obejrzeć klikając tutaj:A fragment, który jest najciekawszy dla mnie i w 100% pokrywa się z tym, co czuję, powiedział David Icke:

„Dało mi to własne zrozumienie jak łatwo garstce kontrolować wielu innych. Wszystko co trzeba zrobić, to narzucić normy społeczne. Co się uważa za właściwe, co za niewłaściwe, co za moralne i niemoralne, dobre i złe, rozsądne i szalone, możliwe i niemożliwe. Budujesz, jak to nazywam „strefę bez problemów”. Jeśli żyjesz w tej strefie postrzegania wierzeń, tego co myślisz i mówisz, to ludzie zostawiają Cię w spokoju, bo jesteś normalny. Jeśli wyjdziesz z tej zagrody i zaczniesz pokazywać swoją wyjątkowość, dziełem Illuminatów jest cała ludzka populacja strażników więziennych, którzy rzucają się na tych, którzy odstąpili od norm. Interesujące jest to, że gdy zbliżysz się do granicy strefy poglądów, to nie pomyślisz: „Gdy to zrobię, to co powie szef Banku Światowego...?”. Pomyślisz „Co powie moja matka, znajomi z baru, koledzy z pracy?”. Tworząc normy Illuminaci stworzyli nieograniczoną ludzką armię wymuszającą je na sobie wzajemnie.”

Nie wiem jak wy, ale ja się buntuję...

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sty 2013, o 19:24 

Dołączył(a): 12 paź 2012, o 19:13
Posty: 58
Podziękowań: 15
Sekret? Prawo przyciągania? Matrix? Jak głęboko chcesz wejść do króliczej nory? Filmik tylko dla wytrwałych. Fatalne napisy
http://www.youtube.com/watch?v=buXMJaoy ... r_embedded


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sty 2013, o 23:31 

Dołączył(a): 10 sty 2013, o 21:25
Posty: 8
Podziękowań: 0
Globalna dominacja, to fakt. Podobnie jak rzekomy kryzys gospodarczy, który jest sztucznie wywoływany i wtłaczany do świadomości ludzi, głównie po by ich zastraszyć i uzależnić...od kredytów i długów. Nikomu nie zależy, by ludzie byli niezależni, bo to oznacza świadomość jednostki.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL