Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 sie 2013, o 08:26 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
Pewna osoba zrobiła dla mnie taki rozkład:

1. Interesująca mnie osoba - jaka ona jest? Śmierć - stanowcza i przechodząca aktualnie zmiany

2. Nastawienie partnera do mnie? 10 mieczy , Król kielichów - zmiana postawy na bardziej uczuciową

3. Moje nastawienie do tego człowieka? 3 monet - obserwujesz zachodzące zmiany i czekasz

4. Teraźniejsza sytuacja życiowa partnera? Królowa monet - jest w jego otoczeniu ktoś, może koleżanka

5. Czy jest on już z kimś związany? as monet - nie jest, ale dostrzega możliwość relacji

6. Czy jest gotowy zrobić coś w moim kierunku? Kochankowie - tak, aczkolwiek potrzebuje obudzić w sobie uczucia

7. Czy powinienem/powinnam się na nią/niego zdecydować? 10 buław - będzie Ci ciężko z powodu pana niezdecydowania, ale jeśli przeczekasz niekorzystny czas to może okazać się szansą na lepsze.

Czy ktoś jeszcze pokusiłby się o interpretację ^:)^ O:-)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sie 2013, o 15:47 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2013, o 00:29
Posty: 35
Podziękowań: 7
Nefrete napisał(a):
Pewna osoba zrobiła dla mnie taki rozkład:

1. Interesująca mnie osoba - jaka ona jest? Śmierć - Nie za dobry charakter, bo patrzy na wszystko w kategoriach ''białe i czarne''...W sensie, albo jest jak myśli, albo jest źle...Ciężki charakter

2. Nastawienie partnera do mnie? 10 mieczy , Król kielichów - Dlaczego tutaj dałaś dwie karty? Mimo to,że coś do Ciebie czuje to postanowił się odciąć

3. Moje nastawienie do tego człowieka? 3 monet - Ty jesteś gotowa na współpracę..Dobra z Ciebie kobita

4. Teraźniejsza sytuacja życiowa partnera? Królowa monet -Jest jakaś kobieta, ale ciężko tak naprawdę powiedzieć o co kaman...Królową den może być jego szefowa...albo matka, której pomaga...Albo kobieta z trygonu ziemi...

5. Czy jest on już z kimś związany? as monet - Jeszcze nie...As den to wyciąganie do kogoś ręki, dawanie szansy..Może ma jakąś możliwość

6. Czy jest gotowy zrobić coś w moim kierunku? Kochankowie -Szczerze mówiąc, mi kochankowie zazwyczaj pokazują wybór...też rozerwanie miedzy jakimiś opcjami...On chyba sam nie wie...

7. Czy powinienem/powinnam się na nią/niego zdecydować? 10 buław - ...On Cie przygniata...Czy ja wiem, czy warto...

Czy ktoś jeszcze pokusiłby się o interpretację ^:)^ O:-)


Dopisałam swoją interpretacje...Tak ogólnie po kartach to on sam nie wie czego chce... Rani Ciebie....Ale wydaje mi się,że tutaj jeszcze klamka nie zapadła...

_________________
Run używali germanie....nie ufam...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sie 2013, o 16:53 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
Arkana napisał(a):
Nefrete napisał(a):
Pewna osoba zrobiła dla mnie taki rozkład:

1. Interesująca mnie osoba - jaka ona jest? Śmierć - Nie za dobry charakter, bo patrzy na wszystko w kategoriach ''białe i czarne''...W sensie, albo jest jak myśli, albo jest źle...Ciężki charakter

2. Nastawienie partnera do mnie? 10 mieczy , Król kielichów - Dlaczego tutaj dałaś dwie karty? Mimo to,że coś do Ciebie czuje to postanowił się odciąć

3. Moje nastawienie do tego człowieka? 3 monet - Ty jesteś gotowa na współpracę..Dobra z Ciebie kobita

4. Teraźniejsza sytuacja życiowa partnera? Królowa monet -Jest jakaś kobieta, ale ciężko tak naprawdę powiedzieć o co kaman...Królową den może być jego szefowa...albo matka, której pomaga...Albo kobieta z trygonu ziemi...

5. Czy jest on już z kimś związany? as monet - Jeszcze nie...As den to wyciąganie do kogoś ręki, dawanie szansy..Może ma jakąś możliwość

6. Czy jest gotowy zrobić coś w moim kierunku? Kochankowie -Szczerze mówiąc, mi kochankowie zazwyczaj pokazują wybór...też rozerwanie miedzy jakimiś opcjami...On chyba sam nie wie...

7. Czy powinienem/powinnam się na nią/niego zdecydować? 10 buław - ...On Cie przygniata...Czy ja wiem, czy warto...

Czy ktoś jeszcze pokusiłby się o interpretację ^:)^ O:-)


Dopisałam swoją interpretacje...Tak ogólnie po kartach to on sam nie wie czego chce... Rani Ciebie....Ale wydaje mi się,że tutaj jeszcze klamka nie zapadła...


ślicznie dziękuję za interpretację :* napisałaś, że jest jakaś kobieta, ale ciężko powiedzieć o co kaman, może łączą ich interesy czysto finansowe, matka odpada bo nie żyje. Może ma koleżankę, której pomaga, ale nic go z nią poza tym nie łączy? Napisałaś, ze wydaje Ci się, że jeszcze klamka nie zapadła, czyli jeszcze nic nie jest przesądzone, jest szansa na to, że przemyśli wszystko i zacznie patrzeć sercem, a nie rozumem? Powiem Ci, ze na chwilę obecną postanowiłam się do niego nie odzywać i tak trwa to już 2 miesiące, żeby poczuł mój brak, przemyślał wszystko i może wtedy zatęskni za mną i zacznie się zastanawiać, że może źle zrobił i zacznie się o mnie starać...


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sie 2013, o 17:46 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2013, o 00:29
Posty: 35
Podziękowań: 7
Nefretete czy my nie spotykamy się z tym samym facetem? hehe, opis podobny:P
Królowa denarów to też możesz być Ty, bo to kobieta oczekująca na coś...To jest minus tych rozkładów,że praktycznie wszystko można pod nie podpiąć..Wiec ciężko przewidzieć...
A jestem teraz w takiej samej sytuacji, co Ty...Tyle,że ja już przestałam wierzyć w jakąkolwiek zmianę...Powiem Ci od serca, że jak ktoś jest skończonym s*rwysynem to nim zostanie...Zmienia się naprawdę mało ludzi...Więc lepiej sobie odpuścić, choć to bardzo ciężkie

_________________
Run używali germanie....nie ufam...


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 19 sie 2013, o 22:49 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
Arkana napisał(a):
Nefretete czy my nie spotykamy się z tym samym facetem? hehe, opis podobny:P
Królowa denarów to też możesz być Ty, bo to kobieta oczekująca na coś...To jest minus tych rozkładów,że praktycznie wszystko można pod nie podpiąć..Wiec ciężko przewidzieć...
A jestem teraz w takiej samej sytuacji, co Ty...Tyle,że ja już przestałam wierzyć w jakąkolwiek zmianę...Powiem Ci od serca, że jak ktoś jest skończonym s*rwysynem to nim zostanie...Zmienia się naprawdę mało ludzi...Więc lepiej sobie odpuścić, choć to bardzo ciężkie



masz rację, jest bardzo ciężko odpuścić, gdy się wciąż kocha i ma się tą nadzieję, szczególnie gdy druga osoba też Ci ją daje. Co innego, gdyby ta druga osoba powiedziała Ci, że nie ma już szans, że nic z tego, to wiesz co masz robić i wtedy jest Ci łatwiej odpuścić....


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sie 2013, o 12:34 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2013, o 00:29
Posty: 35
Podziękowań: 7
Nawet jak mówi,że nie masz szans to ciężko odpuścić, bo a nuż coś się uda...

Ja na siebie i na ...''kolegę''..stawiałam tyle partnerskich, rozkładów czy się pogodzimy,że już zliczyć nie mogę... Teraz mam przerwę od kart, bo energii też trzeba dać odpocząć...(bzdury wychodzą jak ciągle się kładzie na jedno i to samo)...A że jestem w identycznej sytuacji co Ty, to wiem co czujesz... Mi się też eks śni co nocy...Tylko,że mnie bardzo mocno ranił...
I myślę,że Ty popełniasz ten sam błąd co ja popełniałam/popełniam...jesteś za dobra... Tak patrząc po kartach...Facet to świnia, nie oszukujmy się, a Ty starasz się za dwóch i co z tego masz? Przygniecenie 10 kijowe..Ja przez rok czasu byłam tak miła, troskliwa i kochana,że powinnam dostać order za to...Wszystko wybaczałam, na wszystko pozwalałam, bo myślałam,że facet się otrząśnie, że się zmieni...Ale do niego nic nie dociera, nie ma ŻADNYCH wyrzutów sumienia... Aż mnie przerażać zaczął tym brakiem emocjonalności...Nóż by wpieprzył w plecy i nie poczułby nic...Spójrz,że Twojego symbolizuje Śmierć...A to jest zła karta jeżeli chodzi o charakter, bardzo nieustępliwa... Więc zastanów się, czy naprawdę chcesz tracić życie na takiego faceta...
Akurat we mnie buzuje niesamowita chęć zemsty...Człowiek gwiazdkę z nieba takiemu c*welowi dawał, a on sobie nią d*pe podtarł...I widzę,że u Ciebie jest podobnie... Jak Cie naprawdę kocha i mu zależy na Tobie to się odezwie, czy zaprosi Cie gdzieś...a jak się nie odzywa, nie zapyta co u Ciebie...no to nie mamy co się oszukiwać...

_________________
Run używali germanie....nie ufam...


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sie 2013, o 15:52 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2013, o 13:38
Posty: 107
Lokalizacja: Leiden
Podziękowań: 47
napisalam Ci interpretacje tez na innym forum, zanim tutaj zauwazylam...
wiesz, jesli on wciaz nie jest Ci obojetny - to 3 monet moze pokazywac,
ze jest jeszcze ktos w Twoim otoczeniu, kogo rozwazasz jako mozliwego do zainteresowania sie nim;
czasem tez 3 monet pokazuje chec odplacenia "pieknym za nadobne"
generalnie - pan sie solidnie zastanawia nad totalna zmiana kierunku

moze jeszcze klamka nie zapadla, ale - czy warto? (10 kijow na koniec)

_________________
"The only true guide is your heart" (Saphira, "Eragon")
moje wrozby -> http://alathea-garden.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL