[ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lis 2013, o 18:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2340
Podziękowań: 1252
Te dane, które podałaś usunęłam, myślę, że nie ma potrzeby, aby każdy miał do nich dostęp. Link do Twojego kosmogramu wysłałam na pw.

Twój ascendent jest w Wadze, podam przykładowy opis:
Ascendent w Wadze:

Cechuje Cię romantyzm, poczucie piękna i harmonii. Niestety czasem ogarnia Cię niezdecydowanie, obojętność lub nawet lenistwo.

Związki z ludźmi są dla Ciebie bardzo ważne. Ludzie postrzegają Cię jako osobę bardzo miłą i uprzejmą, ponieważ chętnie z nimi przebywasz. Nie potrafisz odmówić, kiedy ktoś prosi Cię o przysługę. Bycie z drugą osobą dodaje Ci sił, potrzebujesz partnera, by harmonijnie funkcjonować.

Umiesz sprawiedliwie rozważyć dwie strony medalu, posiadasz talent do dyplomacji. Zawody prawnicze, negocjacje, mediacje, praca z ludźmi – odpowiadają Twojej naturze.

źródło: proastro.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lis 2013, o 18:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2013, o 23:48
Posty: 44
Podziękowań: 13
No, mój horoskop pasuje do mnie 100% ;)



 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2013, o 12:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2013, o 10:29
Posty: 10
Lokalizacja: Lublin/Polska
Podziękowań: 2
Ja mam baranka i nawet do mnie pasuje :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2014, o 23:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 22:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
Hm, byłam kiedyś u astrologa który zrobił dla mnie kosmogram. Nie wiele już pamiętam z jego interpretacji, jednak temat mnie zaciekawił i zamówiłam sobie kurs astrologii (nie będę reklamować skąd takowy). Mam nadzieję, że niedługo dowiem się jak samodzielnie wygenerować coś takiego :):)

A czy zgadzam się z opisami wodnika? W dużej mierze. Chociaż tu może działać siła autosugestii.
AAA i ponoć mam ascendent w bliźniętach, niestety szczerze mówiąc nie mam pojęcia co to dla mnie oznacza w praktyce :P

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 19:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 13:52
Posty: 315
Podziękowań: 39
Mój znak zodiaku zdecydowanie do mnie pasuje. I to właśnie z tego powodu pociąga mnie ezoteryka. Bo coś w tym jest...

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2016, o 20:12 

Dołączył(a): 13 lut 2016, o 15:55
Posty: 2
Podziękowań: 0
Mój słoneczny znak zodiaku - koziorożec - pasuje do mnie tak pół na pół. Zgadzają się skłonności do samotnictwa, spokojna osobowość, rozsądek, odpowiedzialność i cierpliwość, natomiast KOMPLETNIE nie zgadza się zamiłowanie do pracy niestety :) Nie lubię pracować, jestem typowym leniem :P
Jednak silny jest w moim horoskopie również znak raka i z nim się zdecydowanie bardziej utożsamiam. Kiedyś czytając opisy znaków, zawsze myślałam o raku "jaki on do mnie podobny, powinnam być rakiem", a kiedy na poważnie zainteresowałam się astrologią, dowiedziałam się, że to mój znak współdominujący z koziorożcem, to wiele mi wyjaśniło ;)


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL