Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Drukuj

Czy spożywałbyś te trucizny?
TAK 22%  22%  [ 2 ]
NIE 78%  78%  [ 7 ]
Liczba głosów : 9
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 lut 2014, o 19:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Pytanie do ankiety : Czy spożywałbyś te trucizny?

1): kwas asparaginowy
Asparaginian działa jako nurotransmiter, przyspiesza przesyłanie informacji od neuronu-do neuronu ( działanie narkotyczne). Asparaginian zabija niektóre neurony, co powoduje śmierć komórek nerwowych (eksplodowanie). Zabija powoli, nie widocznie aż zabije około 60-80% komórek nerwowych. Narkotyk ( toksyna) ten powoduje:

Przy długotrwałym stosowaniu:

Nieodwracalne uszkodzenia mózgu, demencję towarzyszącą AIDS, zaburzenia słuchowe, Alzhaimera, Parkinsona, hypoglycemie, a także wszystkie skutki krótkotrwałego stosowania.

Przy krótkotrwałym stosowaniu:

bóle głowy, paranoje, depresje, problemy ze snem, problemy z widzeniem, problemy z logicznym łączeniem faktów, dewiacje seksualne, rozszczepienia osobowości.

2): fenyloalanina

serotonina to hormon szczęścia. Jest on niezbędny do normalnego funkcjonowania.
Fenyloalanina jest trucizną wypłukującą serotoninę. im więcej się spożywa fenyloalaniny, tym mniej ma się serotoniny.

Przy krótkotrwałym stosowaniu:
Depresja, zaburzenia emocjonalne, ogłupienie, "ztrupieszenie".

Przy długotrwałym stosowaniu :
schizofrenia oraz padaczka.

3):Metanol
Metanol jest trucizną śmiertelną, co powinien wiedzieć każdy. Wielu alkoholików oślepło lub umarło stosując tą neurotoksynę. Jest to NIEBEZPIECZNA trucizna!

Przy krótkotrwałym stosowaniu ( w małych ilościach)
bóle brzucha, drętwienie kończyn, zaburzenia zachowań, urojenia, problemy ze wzrokiem.

O skutkach przedawkowania metanolu myślę że każdy słyszał.

A co nam daje połączone działanie tych trucizn na raz? bardzoo dużo! same złe rzeczy:_)

guzy mózgu, stwardnienia rozsiane, epilepsje, chroniczny syndrom zmęczenia, choroba parkinsona, choroba alzheimera, opóźnienie umysłowe, chłoniak, wady wrodzone, fibromyalgia, i cukrzyca i wiele wiele innych.

ZAPRASZAM TU:
aspartam-niebezpieczny-tlumik-mozgu-t2146.html


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2014, o 19:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Aspartam - E951
nazwa systematyczna: ester metylowy N-[amino(karboksylamino)acetylo]fenylalaniny)
Organiczny związek chemiczny o wzorze sumarycznym: C14H18O5N2.
Należy do grupy estrów peptydowych.

Aspartam to silna trucizna! STFU Aspartam składa się z trzech silnych trucizn.:_)

Aspartam występuje w wielu produktach "bez cukru"

Gumy do żucia ( orbit itp)
Cola bez cukru
Inne ścierwa bez cukru
słodycze

Aspartam jest silną trucizną, powodującą ogrom chorób. Jest szeroko rozpowszechniony. Dlaczego? przecież to proste. Podwójny zysk. Zysk ze sprzedaży aspartamu, oraz zysk ze sprzedaży różnego rodzaju leków, które mają "wyleczyć" takiego typka z powikłań po zażywaniu aspartamu!

A o to skład aspartamu:
kwas asparaginowy
fenyloalanina
Metanol


Neurotoksyny te powodują ogrom szkód, najbardziej cierpi mózg.

1): kwas asparaginowy
Asparaginian działa jako nurotransmiter, przyspiesza przesyłanie informacji od neuronu-do neuronu ( działanie narkotyczne). Asparaginian zabija niektóre neurony, co powoduje śmierć komórek nerwowych (eksplodowanie). Zabija powoli, nie widocznie aż zabije około 60-80% komórek nerwowych. Narkotyk ( toksyna) ten powoduje:

Przy długotrwałym stosowaniu:

Nieodwracalne uszkodzenia mózgu, demencję towarzyszącą AIDS, zaburzenia słuchowe, Alzhaimera, Parkinsona, hypoglycemie, a także wszystkie skutki krótkotrwałego stosowania.

Przy krótkotrwałym stosowaniu:

bóle głowy, paranoje, depresje, problemy ze snem, problemy z widzeniem, problemy z logicznym łączeniem faktów, dewiacje seksualne, rozszczepienia osobowości.

2): fenyloalanina

serotonina to hormon szczęścia. Jest on niezbędny do normalnego funkcjonowania.
Fenyloalanina jest trucizną wypłukującą serotoninę. im więcej się spożywa fenyloalaniny, tym mniej ma się serotoniny.

Przy krótkotrwałym stosowaniu:
Depresja, zaburzenia emocjonalne, ogłupienie, "ztrupieszenie".

Przy długotrwałym stosowaniu :
schizofrenia oraz padaczka.

3):Metanol
Metanol jest trucizną śmiertelną, co powinien wiedzieć każdy. Wielu alkoholików oślepło lub umarło stosując tą neurotoksynę. Jest to NIEBEZPIECZNA trucizna!

Przy krótkotrwałym stosowaniu ( w małych ilościach)
bóle brzucha, drętwienie kończyn, zaburzenia zachowań, urojenia, problemy ze wzrokiem.

O skutkach przedawkowania metanolu myślę że każdy słyszał.

A co nam daje połączone działanie tych trucizn na raz? bardzoo dużo! same złe rzeczy:_)

guzy mózgu, stwardnienia rozsiane, epilepsje, chroniczny syndrom zmęczenia, choroba parkinsona, choroba alzheimera, opóźnienie umysłowe, chłoniak, wady wrodzone, fibromyalgia, i cukrzyca i wiele wiele innych.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2014, o 19:27 

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:33
Posty: 9
Podziękowań: 1
Aspartam jest straszny, tu się nie da z Tobą nie zgodzić Lokatorze.
Ogólnie warto dodać, że Aspartam uzależnia "sprytniej" niż np alkohol. Mam na myśli to, że w przypadku alkoholu łatwiej (dużo łatwiej) jest dostrzec swoje uzależnienie, natomiast w przypadku aspartamu ciężej.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2014, o 19:34 

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:33
Posty: 9
Podziękowań: 1
Zaznaczyłam Nie. Tylko po co dwa tematy?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2014, o 19:48 

Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 15:50
Posty: 87
Podziękowań: 17
Jednak nie wszystko o czym piszesz to bzdury xd
Lokatorze zwracam honor ( w pewnej części ).
Ten temat jest ciekawy i wreszcie wiem co Ci chodziło z gumą do żucia:D :D I jestem pod wrażeniem, bo to straszne:o


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lut 2014, o 23:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 12:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
W sumie to uświadomiłeś mi że jestem uzależniona od słodkiego ;/

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2014, o 09:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Tak naprawdę to co ludzie uznają za coś normalnego i co nazywają "głodem" (jestem głodny bla bla bla) to nic innego jak narkotyczne uzależnienie od cukrów prostych.
Np chleb to 50% cukier itp. Człowiek żywiący się zgodnie z biochemią organizmu ludzkiego nigdy nie odczuwa głodu.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2014, o 11:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2014, o 14:29
Posty: 12
Podziękowań: 4
Eeeee...
Wiem, wstyd jak cholera ale ja ciągnę od dłuższego czasu na psychotropach.(Nie chcę budzić współczucia, to nie prowokacja, tylko moje odczucia/doświadczenia po przeczytaniu wywodu Lokatora, a Pozwolicie, że moim spapranym nieco życiorysem się nie podzielę...)
Ostatnio mój korepetytor od ang. powiedział, że potopił by wszystkich psychiatrów, co do jednego..
Byłam zszokowana.
Teraz też jestem.
@-)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2014, o 11:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
To musisz mieć nieźle sprany mózg. Oznacza to że na dobrą sprawę nie masz pojęcia co robisz.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2014, o 11:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2014, o 14:29
Posty: 12
Podziękowań: 4
Dzięki za komplement ^^.
Na szczęście pozostało mi jeszcze trochę poczucia humoru i autoironii...
;)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL