[ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 cze 2014, o 10:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Zastanawiam sie czy podobam się pewnemu panu a nauczona ostatnimi wydarzeniami raczej wole dmuchac na zimne :)

Czy podobam sie panu X jako kobieta?

10 karo odw. A trefl 9 trefl odw.

Nie, jakoś specjalnie mu sie nie podobam ,nie jestem w jego typie i nie bierze mnie nawet pod uwage tak bardziej na powaznie 10 karo odw Tak jak bym miała byc dla niego takim małym pocieszeniem na zasadzie :,, lepszy rydz niz nic" As trefl+ 9 trefl odw. :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2014, o 22:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
10 Karo jest odwrócona, a więc on albo w ogóle Cię nie dostrzega, innymi słowy nie jesteś w jego typie lub coś w Twoim wyglądzie/zachowaniu bardzo go razi, przeszkadza mu. Jeśli on jest zakochany, to może poza swoją wybranką nie dostrzega innych kobiet - wtedy ten układ też mógłby to przedstawiać, ale jeżeli nie, to pan nie patrzy na Ciebie jak na kobietę, z którą mógłby się związać. Tutaj też mogą być jakieś blokady w komunikacji lub w ogóle różnice np w poglądach, czy w wykształceniu itp. Jednak As Trefl, to najogólniej zmiana (prawie oznacza, to samo co karta Śmierć w Tarocie), 9 Trefl odwrócona, to też dobra karta, a więc zdanie on może zmienić pod wpływem jakiegoś wydarzenia, sytuacji, spotkania, nagle zacznie całkiem inaczej na Ciebie patrzeć.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2014, o 21:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Dziękuję Iriso, ten pan to ten sam co w tym watku:
Cytuj:
http://wrotarozwoju.pl/czy-chcial-zrobic-krzywde-t2329.html


Pytanie zadałam juz jakis czas temu ale nic nie rozumiałam, teraz pomyślałam że ta 10 karo to nieosiągalność moja dla niego, może tez to ze nie jestem ,,łatwa" ?

Jezeli chodzi o wykształcenie, to fakt ja mam wyższe niz pan,raczej raziło to to ze ja mam jeszcze sporo planów zawodowych i podnoszenia kwalifikacji. Dogadywac sie dobrze dogadywalismy ale róznice w pogladach tez były i to spore :)

Czy jezeli zadaje sie tego typu pytanie tzn, czy mu sie podobam czy nie to z pewnoscia powinny tu pojawic sie kiery prawda?


Ostatnio edytowano 20 cze 2014, o 21:48 przez Izabella11, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2014, o 21:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Ooo widzisz... Skoro to ten sam, to właśnie, możliwe, że coś nagle mu "odbiło".
Tak, również może, to oznaczać.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2014, o 21:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
alez szybka jestes :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2014, o 21:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Tylko wtedy, gdy internet mi działa ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2014, o 22:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Cytuj:
Czy jezeli zadaje sie tego typu pytanie tzn, czy mu sie podobam czy nie to z pewnoscia powinny tu pojawic sie kiery prawda?


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL