[ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lip 2014, o 18:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Niezmiernie interesuje mnie ten temat, jak to przedstawiaja karty.

Czy pan X chciałby sie ze mna kochać?

10 pik odw. As pik odw. 9 karo odw.

Dobrałam 3 karty dla wyjasnienia sytuacji

Król kier odw. As trefl odw. 9 kier

Gdyby 10 pik była w pozycji prostej pomyslała bym że ..jest impotentem :-s
Jednak myslę że choc to jest dla niego wazne zdecydował sie jakis czas zaczekać
Król kier odw. może mówić że robi to troszkę wbrew sobie ..ale chyba 9 kier mówi sama za siebie, więc chciałby ale nie jest to dla niego najwazniejsze :)

Dla porównania wyłozyłam karty równiez dla siebie ;)

Czy ja bym chciała kochac sie z panem X ?



Dama kier odw. Walet kier odw. Walet trefl

Myslę że ja sama pozostawiam to równiez przyszłości i nie chce na chwile obecna robic nic wbrew sobie. Mozliwe ze Walet kier odw. mówi tu iz czekam na jakąś deklaracje uczuciowa ze strony owego pana.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2014, o 20:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 17:22
Posty: 106
Podziękowań: 44
Witaj Izabello11 :D fajne pytanko :D ja też próbowałam tego tematu w kartach klasycznych ;)

zastanawiam się co mogłabym tu jeszcze dodać??? #:-s

myślę że pan X ma duże wątpliwości, jest nie zdecydowany, on czuje potrzebę zachowania ostrożności. Te piki kojarzą mi się z taką chłodną kalkulacją, na pewno myśli o tym ale chce poczekać.Ta 10 pik może sugerować że blokują go jakieś sprawy z przeszłości, że najpierw powinien coś wyjaśnić( albo powinniście sobie coś wyjaśnić ) zamknąć jakiś etap w życiu, aby móc rozpocząć nowy związek.

Natomiast u ciebie są podobne karty też widać to niezdecydowanie ( W trefl ) raz chcesz a raz nie ale ty podchodzisz do tego emocjonalnie ( kiery) . Myślę ze chciałabyś się zapomnieć w jego ramionach tak bez oglądania się na konsekwencje. ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2014, o 18:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Cytuj:
ja też próbowałam tego tematu w kartach klasycznych


I jak Ci poszło ?

Wiesz, jakis czas temu spotykałam się z kimś kto raczej myslał tylko o przygodzie ze mna , jakos to tak czułam a karty to tylko potwierdziły i..nie chce tracić czasu na faceta , któremu tylko romanse w głowie :-o

Własciwie to jedno z najczęściej zadawanych pytań na forach ezo jedynie może mniej bezpośrednie ;)

Cytuj:
Ta 10 pik może sugerować że blokują go jakieś sprawy z przeszłości, że najpierw powinien coś wyjaśnić( albo powinniście sobie coś wyjaśnić ) zamknąć jakiś etap w życiu, aby móc rozpocząć nowy związek.


tak , zdecydowanie tak , jemu faktycznie może o to chodzić

Cytuj:
Natomiast u ciebie są podobne karty też widać to niezdecydowanie ( W trefl ) raz chcesz a raz nie ale ty podchodzisz do tego emocjonalnie ( kiery) . Myślę ze chciałabyś się zapomnieć w jego ramionach tak bez oglądania się na konsekwencje.


tak, nie chciała bym aby łączył nas tylko sex :( ale faktycznie u mnie to zalezy od emocji i..hormonów :D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 wrz 2014, o 16:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Wyszło na to że owy pan był troszkę zdystansowany do tematu oraz nie chciał zbytnio naciskac na mnie :)
miłe to ze nie nalegał prawda ?


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL