[ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 cze 2014, o 20:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Posprzeczałam sie z pewnym panem , teraz napisałam sms-a , zastanawiam sie czy odpisze?

czy pan W. odpisze mi na sms-a?

10 karo Król karo odw. As trefl

Wiadomości raczej nie bedzie a jeżeli juz to raczej niezbyt pozytywna w swej tresci? Król karo odw. + As trefl , niespodziewanie pojawi sie problem?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 cze 2014, o 21:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2014, o 18:24
Posty: 31
Podziękowań: 14
Wydaje mi się,że nie odpisze..osoba, która lubi sie obrażać:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 cze 2014, o 15:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
A jednak odpisał , tu chyba zadecydował As trefl na końcu rozkładu jako element niespodzianki. Fakt nie była to taka odpowiedz jakiej sie spodziewałam,jednak ostatecznie jestem zadowolona że wyszłam z inicjatywą.

Cytuj:
osoba, która lubi sie obrażać:)


tak tez miałam wrażenie że jest obrazony [-( a nie cierpie obrazalstwa :)


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL