Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lut 2014, o 11:07 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Popieram Luthien tutaj w 100% i cały czas właśnie to próbuję Ci przekazać. To tak jakby udawać, że żyjesz w tym zasranym świecie, a tak naprawdę Cię tam nie ma, jesteś gdzie indziej - u siebie, ale niech inni myślą, że Cię mają, wtedy dają Ci spokój i możesz spokojnie działać. Obserwujesz to co się dzieje, zamiast zakrywać oczy i uciekać, rozumiesz? Tylko obserwacja, bez czynnego udziału. Bez komentarzy, bez złoszczenia się na tępych ludzi. Za dużo energii zużywasz na tłumaczenie, lepiej spożytkuj ją na wzmacnianie siebie, bo w pewnym momencie będzie to bardziej przydatne, niż świadomość innych. Trudno, pójdą na odstrzał - ich sprawa. Czy mi ktoś pomagał się przebudzić? Nie. Więc widocznie każdy sam musi dojść do tego jaka religia, polityka, telewizja jest naprawdę.

Wiem, że to jest trudne, otaczanie się "portalami organicznymi", ale jeśli nie będą postrzegać Cię jako wroga, to nie będą próbować Cię zwalczyć, uświadom sobie to w końcu. To, że coś wygląda na "jakieś" wcale nie oznacza, że takie jest.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2014, o 12:20 
Kreator

Dołączył(a): 12 paź 2012, o 19:13
Posty: 58
Podziękowań: 15
widzisz Lokator jesteś chyba potrzebny bo jeszcze Ciebie nie zablokowali 8-}


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2014, o 12:30 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 15:50
Posty: 87
Podziękowań: 17
Dlaczego miałby zostać zablokowany? Fakt, to co mówi jest dla mnie dziwne, ale może nie jestem jeszcze gotowy, żeby zauważyć to o czym on cały czas próbuje nam mówić.
Każdy rozwija się w swoim własnym tempie, więc każdy prędzej czy później dozna przebudzenia. Nic na siłę.

Lokatorze z tego co widzę to popełniasz jeden dość poważny błąd. Nie staraj się na siłę pokazać nam swojej racji. Ludzie mogą nie być gotowi na tego typu prawdę, więc automatycznie będą się przed nią bronić. Zacznij powoli oswajać innych z tym co masz do przekazania, pokazuj swoje racje w bardziej przystępny sposób to wtedy uda Ci się dotrzeć do ludzi :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2014, o 12:45 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Arpi prościej się już nie da. Mówię proste prawdy stare jak świat.


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL