Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2013, o 12:59 

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 05:59
Posty: 56
Podziękowań: 21
Czasami czakrę zanieczyszczają śmieci których nikt poza samym zainteresowanym nie jest w stanie do końca wyczyścić. Są to nasze bloki do przerobienia i po prostu nie unikniemy pracy z nimi. Druga osoba może jedynie ułatwić sprzątanie.

_________________
Uzdrawianie


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2013, o 18:56 

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 05:59
Posty: 56
Podziękowań: 21
A, to co innego :) Nie wiem jakie sposoby już znasz hmmm Oddychałaś już tą czakrą wizualizując że przy wydechu pozbywasz się z niej zanieczyszczeń?

_________________
Uzdrawianie


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lis 2013, o 20:50 

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 05:59
Posty: 56
Podziękowań: 21
Napisz na gg do mnie w wolnej chwili to podumamy co to może być gg: 1858899 (jestem na niewidocznym)

_________________
Uzdrawianie


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 11 lut 2014, o 17:52 

Dołączył(a): 9 lut 2014, o 17:49
Posty: 36
Podziękowań: 11
narbhflaith napisał(a):
Atapi, trochę się nie zrozumieliśmy :P

Nie chcę, żeby ktoś mi sprzątał czakrę :P Poprosiłam o skan, a to różnica :P
I prosiłam o zaproponowanie jakiegoś sposobu :P



Każda dolegliwość zaczyna się nie w ciele fizycznym lecz w sferze mentalnej, ta sfera nazywa się też ciałem mentalnym i jak długo jest tam brud, tak długo będzie bałagan w ciele fizycznym. Aby posprzątać ciało fizyczne i mentalne, musimy zrobić porządek w ciele mentalnym, a to można uczynić tylko w jeden sposób, a mianowicie, trzeba byśmy zmienili myślenie na temat naszego życia i tego kim jesteśmy. Musimy uświadomić sobie, że to my sobą kierujemy i to my zawsze i w każdym przypadku mamy największy wpływ na to, co się z nami dzieje. Nie ma innej możliwości.

Dopóki nie poznamy samych siebie, to tak długo będziemy polegać na innych, a zdając się na nich oddajemy im naszą Moc, którą jesteśmy obdarzani od początku naszego istnienia.

Chcesz porady na temat czakr?
(1) Połóż się lub usiądź wygodnie z prostym kręgosłupem, jeżeli chcesz możesz nawet stać, pozycja nie ma tu większego znaczenia, ważne jest, by kręgosłup był prosty.
(2) Zamknij oczy i weź kilka powolnych, głębokich wdech ów najlepiej przez usta, a wydychaj nosem.
(3) Zobacz swoje czakry od górnej do dolnej. Wyobraź sobie, że promień Światła między czakrami jest nieprzerwany, a same czakry Świecą tym samym Światłem co promień z nich wychodzący i w taki sposób sprawdzaj, wizualizując sobie tylko cudowne Światło, które nie jest nigdzie przerwane. Kiedy już w taki sposób prześwietlisz wszystkie czakry i drogę między nimi, to teraz zobacz w wyobraźni jak inne promienie tego Światła wychodzącego z czakr przenikają wszystkie komórki twojego ciała i taki widok utrzymuj przez kilka minut, utrzymuj go tak długo jak tylko tego chcesz. zakończ tą medytację podobnymi wdechami, jak robiłaś na początku.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś wie?
PostNapisane: 12 lut 2014, o 04:31 

Dołączył(a): 11 sty 2014, o 22:05
Posty: 8
Podziękowań: 4
Medytaaaaaaacja! Na całą energie jest dobra, a najkonkretniej właśnie na serce

_________________
Polecam mój blog


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2014, o 18:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lip 2014, o 21:11
Posty: 5
Podziękowań: 0
z tego co wiem to wspomniane przez ahtmar światło powinno iść od najniższej czakry, to od niej zaczyna się cały proces ładowania czakr etc.
po za światłem możesz także spróbować wizualizować kolory poszczególnych czakr,

natomiast do identyfikacji problemu możesz spróbować pogadać z sobą - chodzi mi o podświadomość:
najprostszy na to sposób to wyobrażenie sobie czarnej tablicy, zadaj pytanie które jest jednoznaczne a odpowiedź na nie może być tak albo nie


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL