[ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 kwi 2014, o 13:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Pytanie dotyczy pewnej znanej mi pary , która właśnie się rozstała( jest to bardzo bliska mi para i mam zgode na zadanie pytania. Pytanie jest takie:

Czy pan X kocha jeszcze panią Y?

Król trefl Dama kier As kier

Nie wiem czy dobrze zinterpretuje ale na moje on nadal chce byc jej partnerem i tworzyć z nią dom, rodzinę? Dodam że wszystkie karty wyszły w pozycji prostej.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2014, o 15:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Pomyślałam jeszcze że Król trefl to mądry życiowo człowiek ale jak to sie ma do odpowiedzi? Pomoże ktoś?

Może przybliżę sytuację , para z kilkuletnim stażem , on zaczął znikać z domu , nie chciał mówic dokąd wychodzi, milczał. Pomyslała że ma kogoś , więc usunie sie z jego życia, odeszła, teraz sie zadrecza czy przestał ja kochać?

Chciała bym pomóc zwlaszcza że jest to bardzo mi bliska osoba a sama jestem w podobnej sytuacji, tylko staż mam dużo większy.Może wypadało by jego o to zapytać ale nie znam go na tyle aby zadawać osobiście takie pytania.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 kwi 2014, o 18:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
A ja to widzę w ten sposób, że Pan się uniósł honorem. Król Trefl, to ktoś kto lubi dominować, czuć się wolnym i może się bronić nogami i rękami przed utrata tej wolności osobistej. Symbolizuje człowieka mądrego, doświadczonego, który nie da się zbyt szybko, a tym bardziej łatwo zdominować i usadzić w miejscu.
Piszesz, że nie chciał nic mówić, gdzie wychodzi, więc, to można do cech Króla Trefl przypisać, kiedy został wypytywany uznał to jako ingerencję w jego życie, a to zapewne nie spodobało mu się.
Ogólnie Król Trefl ma trudny charakter i trudno z taką osobą żyć.
Wracając do pytania - on kocha Panią Y i ma w stosunku do niej przyszłościowe plany, tylko, że wszystko może się rozgrywać na jego warunkach (przynajmniej on chciałby, aby tak było).


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2014, o 20:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Dziękuję Iriso ja pana znam bardziej z opowiadań niz osobistych spotkań ale z tego co wiem faktycznie jest osoba stawiająca warunki o trudnym charakterze.`


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2014, o 15:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Cytuj:
Wracając do pytania - on kocha Panią Y i ma w stosunku do niej przyszłościowe plany, tylko, że wszystko może się rozgrywać na jego warunkach (przynajmniej on chciałby, aby tak było).



na razie nic sie nie zadziało w ich sprawie ..cisza ..chyba oboje unosza sie honorem :-s

tak jeszcze pomyslałam że skoro Król trefl to ktos kto lubi aby wszystko dzialało na jego zasadach to czy w jego mniemaniu kobieta nie powinna ,,siedziec w domu" tzn.czy nie chce z niej zrobic kury domowej ????


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2014, o 19:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Oczywiście tak też może być. "Król Trefl, to ktoś kto lubi dominować, czuć się wolnym i może się bronić nogami i rękami przed utrata tej wolności osobistej. Symbolizuje człowieka mądrego, doświadczonego, który nie da się zbyt szybko, a tym bardziej łatwo zdominować i usadzić w miejscu." To właśnie on będzie ustalał zasady, które będą obowiązywać w jego związku, a więc duże szanse są na to, iż partnerka nawet nieświadomie będzie zgadzać się na jego warunki i robić tak jak on chce, a więc jeżeli on zdecyduje, że partnerka nie musi pracować tylko zająć się domem, to tak najprawdopodobniej będzie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 wrz 2014, o 17:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Para pogodziła się :) ale....


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL