[ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 maja 2014, o 16:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
W ramach ćwiczeń zadałam kartom pytanie:

czy jestem kochana przez mężczyznę?

Oczywiscie chodzi tu o miłość mężczyzny do kobiety a nie brata do siostry itd..

As kier 9 karo 10 kier

As kier i 10 kier oznaczaja szczęście w miłości czyli że jestem kochana ale co tu oznacza 9 karo?

As-Rodzina, małżeństwo, przyjaźń, szczęście, radość i szansa na przyszłość, narodziny nowego

10-kier-Karta spraw matrymonialnych i rodzinnych. Zapowiada szczęście, wesele, radość i sukces. Szczera, prawdziwa miłość, dobre małżeństwo, stały związek. miła niespodzianka, harmonia w uczuciach.Wydarzy się cos miłego nieoczekiwanego. Oświadczyny.

9 karo-Symbolizuje mężczyznę prawego i pracowitego, który potrafi dać szczęście kobiecie, prezent,wiadomość, rozmowa

Dowiem się że ktos darzy mnie uczuciami?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2014, o 09:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Chyba jednak dział kart klasycznych umarł a szkoda


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2014, o 10:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:16
Posty: 1132
Podziękowań: 365
Nie sadzę, żeby umarł:)
Z tego co wiem to Irisa ma pracowity czas, a ja znowu mnóstwo spraw do pozałatwiana, ale myślę, że niebawem wszystko wróci do normy :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2014, o 13:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Dokładnie tak, ja czasami nawet nie mam sił, aby włączyć komputer, a co dopiero myśleć o rozkładach kart ;)
Hmm, inne osoby też nie bardzo mają czas na karty klasyczne, a szkoda.

Izabella11 napisał(a):
W ramach ćwiczeń zadałam kartom pytanie:

czy jestem kochana przez mężczyznę?

Oczywiscie chodzi tu o miłość mężczyzny do kobiety a nie brata do siostry itd..

As kier 9 karo 10 kier


Karty można rzec, bardzo dobre jak na sferę uczuciową. Jakiś mężczyzna darzy Cię uczuciami, tylko tak, to może równie dobrze być ktoś z przeszłości, z kim już miałaś jakiś kontakt, może byłaś z nim w związku albo nieświadoma jego uczuć nie zwracałaś na niego uwagi itp. Tak mi się skojarzyło, to z Asem Kier, jako kimś, kto był blisko Ciebie, może odwiedzał Cię, pomagał, był kimś na kim mogłaś polegać. 9 karo, może wskazywać na to, iż znajomość odżyje, spotkacie się ze sobą lub w ogóle nawiążecie kontakt poprzez np., portal społecznościowy. To karta, która oznacza komunikację, ale także duże nadzieje i plany na przyszłość, a jeżeli obok jest 10 kier, która najogólniej symbolizuje nowe plany, zmiany i szczęście w miłości, to ta znajomość może przerodzić się w coś więcej.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2014, o 15:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Dziękuję Iriso , sama jestem ciekawa kto to czy faktycznie ktoś z przeszłości czy raczej pan który kreci sie koło mnie od jakiegos czasu.
Pożyjemy, zobaczymy co to za jeden :)


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL