[ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 cze 2014, o 09:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Kilka razy spotkałam sie z pewnym panem , niby bylismy na stopie koleżeńskiej to jednak wyraznie czułam że jemu chodzi o cos wiecej.
Zaproponowałam abysmy pojechali na starówkę ,on na to że ma lepszy pomysł. Tym lepszym pomysłem miał byc wyjazd nad jezioro :(
Dziwnie poczułam przypływ ogromnego strachu i przeczucie ze tam nad tym jeziorem miało mnie spotkac z jego strony coś naprawde złego. Uczucie niepokoju dośc długo mnie nie opuszczało. Pomyslałam że on mógł chciec mnie tam zgwałcic... zobaczyłam krzaki, siebie w bikini i jego jak zdziera ze mnie te szmatki...
Odmówilam wyjazdu, pan skwitował tylko:,,jak nie , to nie" , od tej pory nie mamy kontaktu.

Na drugi dzien kiedy emocje opadły pomyslałam że jestem zwyczajnie przewrazliwiona ale czy na pewno?

Czy znajomy , chciał zrobic mi krzywde?

Król karo odw. As trefl Walet pik odw.

Według mnie tam , nad tym jeziorem , czekała by mnie niezbyt miła niespodzianka z jego strony. Do tej pory przyjazny mężczyzna Król karo odw., zmienił by sie w kogos mniej przyjaznego i pokazał swoją prawdziwa twarz Walet pik odw. Myslę że As trefl obok Waleta pikowego oznaczaja tu własnie niebezpieczeństwo.

Zadałam jeszcze jedno pytanie:

[b]czy znajomy planował sex ze mna?[/b]

Dama kier odw. Walet karo odw. 10 kier

Własciwie nie ma tu przemocy ani wymuszonego sexu. Czy on nie chciał poflirtowac ze mna bez zobowiazań? Może chciał jedynie zaciesnic znajomość abysmy wreszcie byli para 10 kier ? czy stanie sie para w jego mniemaniu nie oznaczało by wlasnie tu sexu ?

czy jednak powiązujac te dwa pytania , pan chciał wywiezć mnie gdzies na odludzie i wymusic na mnie zbliżenie?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2014, o 17:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 17:22
Posty: 106
Podziękowań: 44
jeśli chodzi o drugie pytanie to według mnie ten pan planował sex z tobą a przynajmniej liczył na to. Walet karo to człowiek taki który dzięki swojemu urokowi i sprytowi i tak osiągnie swój cel. Nie koniecznie tu widać przemoc, może myślał, że ty też tego chcesz - nie zobowiązujący sex i pewnie byłby rozczarowany gdybyś mu odmówiła a wtedy mogłyby wyniknąć jakieś problemy z jego strony.!10 kier - że wszystko skończyło się dobrze albo miałaś szczęście że też tam nie pojechałaś.


Ostatnio edytowano 18 cze 2014, o 07:04 przez tatiana_74, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2014, o 21:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Dziękuję że zechciałaś zerknąć na moje karty. Przynajmniej wiem ,że nieuzasadniona panika miała uzasadnienie przed wydarzeniami , które miały nastąpić .
Jeszcze raz dziękuję :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2014, o 23:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Czy znajomy, chciał zrobić mi krzywdę?

Król karo odw. As trefl Walet pik odw.

Król Karo odwrócony, może oznaczać nielojalnego przyjaciela, kogoś kto jeżeli tylko chce może wykorzystać swój spryt i inteligencję i zniszczyć/zaszkodzić swojemu wrogowi. Możliwe, że w głowie Twojego przyjaciela pojawił się jakiś dziwny plan, który miał na celu zbliżenie się do Ciebie. Połączenie Asa Trefl z Waletem Pik owszem wskazuje na niebezpieczeństwo, niebezpieczne zmiany, wydarzenia, które mogły Cię spotkać ze strony tego pana. Możliwe, że ten jego plan na miejscu wymknąłby się spod kontroli, on sam straciłby panowanie nad sobą.

czy znajomy planował sex ze mną?

Dama kier odw. Walet karo odw. 10 kier

Dama Kier odwrócona, wskazuje iż to jest bardzo prawdopodobne, planował coś wbrew Tobie, na co Ty nie chciałabyś się zgodzić. On mógł inaczej zrozumieć Twoje słowa, możliwe, że Ty jakoś sprowokowałaś go do tych myśli/planów, może w ogóle sam pomysł spotkania tak na niego podziałał. Pan lubi flirty, krótkie znajomości bez zobowiązań, a więc możliwe, że pomysł ze spotkaniem odebrał po swojemu.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2014, o 21:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Iriso, ślicznie dziękuję za interpretację.
Dodam ze pan próbował jeszcze nawiązać kontakt, nie odpowiadam na jego zaczepki, dla mnie ta znajomość jest zakończona.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL