Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 lip 2013, o 18:56 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
Znalazłam tutaj na forum fajny Rozkład partnerski - będziecie razem, czy stworzycie związek uczuciowy?

Losujemy z tali tarota 7 kart i układamy je w następujący sposób, który jest zamieszczony poniżej.

Znaczenie w rozkładzie tarota.

1 karta: Co on wnosi w tą relację? - przyjaciel osoby pytającej.
2 karta: Czego ona oczekuje od niego? - osoba pytająca.
3 karta: Czy on jest mną zainteresowany? - przyjaciel osoby pytającej.
4 karta: Jaka jest jego obecna sytuacja uczuciowa, partnerska? - przyjaciel osoby pytającej.
5 karta: Powinnam wykonać pierwszy ruch w jego stronę? - osoba pytająca.
6 karta: Co z tej relacji wyniknie, czy stworzymy razem związek uczuciowy?
7 karta: Jeśli tak, czy związek będzie trwały, czy zaledwie romans?

Pewna osoba zrobiła dla mnie taki rozkład, chciałam sie dowiedzieć odnośnie pewnego mężczyzny, z którym byłam przez dłuższy czas, oto co jej wyszło

1 karta: Co on wnosi w tą relację? - przyjaciel osoby pytającej.
rycerz pucharów wnosi przede wszystkim uczucia, duzo emocji, namiętność i magnetyzm jak to rycerz pucharów;)

2 karta: Czego ona oczekuje od niego? - osoba pytająca.
9 buław chcesz żeby przezwyciężył te wszystkie opory blokady strach przed nowym i pddał sie swoim uczuciom

3 karta: Czy on jest mną zainteresowany? - przyjaciel osoby pytającej.
księżyc/ 10 pucharów wypadł mi Księżyc to pomyślałam, że dociągne jeszcze jedną i teraz dalej nie wiem, czy on coś ukrywa??? no bo pytanie było czy on jest Tobą zainteresowany a o tej dziewczynie już wiesz... po księzycu jest 10 pucharów czyli rodzina...moze on już jest po ślubie i to zataił a teraz żałuje i chciałby wrócić tylko nie wie jak i stąd takie zachamowania?? albo ukrywa to że jest tobą bardzo zainteresowany i uważa cie za kandydatke na żone, jednym słowem ma wobec ciebie poważne plany tylko nie chce ich jeszcze ujawniać

4 karta: Jaka jest jego obecna sytuacja uczuciowa, partnerska? - przyjaciel osoby pytającej.
as pucharów to chyba jest ta niespodzianka, bo to karta nowej szansy i odrodzenia uczuć, dawnego związku itp wg poprzednich kart może właśnie chodzi o to że on ma już jakieś plany co do waszej wspólnej przyszłości tylko jeszcze musisz sie uzbroić w cieprliwość zanim sie o tym dowiesz...:)

5 karta: Powinnam wykonać pierwszy ruch w jego stronę? - osoba pytająca.
9 pucharów wg tej karty lepiej chyba będzie jak jednak nie podejmiesz teraz żadnych kroków tylko odpoczniesz od tej relacji w zamian za to np zaczniesz spędzać czas z rodziną i znajomymi

6 karta: Co z tej relacji wyniknie, czy stworzymy razem związek uczuciowy?
4 denarów no pewnie że tak bo ta karta oznacza stabilizacje nawet bym powiedziała, że to będzie bardzo solidny związek małżeństwo:)

7 karta: Jeśli tak, czy związek będzie trwały, czy zaledwie romans?
cesarzowa trwały - będziesz żoną, kobieta jego życia:)))

Czy ktoś jeszcze pokusiłby się o interpretacje dla mnie :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lip 2013, o 20:53 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2013, o 20:37
Posty: 43
Podziękowań: 11
Widać, że dla siebie robiłaś ten rozkład, bo ta interpretacja mocno naciągana jest na korzyść Ciebie :ymdevil: A rozkład, faktycznie fajny.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lip 2013, o 21:02 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
mariken napisał(a):
Widać, że dla siebie robiłaś ten rozkład, bo ta interpretacja mocno naciągana jest na korzyść Ciebie :ymdevil: A rozkład, faktycznie fajny.


no właśnie osoba, która mi go robiła zna moją sytuację z owym panem i powiedziała, żebym wstawiła ten rozkład na forum, żeby ktoś inny się wypowiedział, bo ona może nie być za bardzo obiektywna


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL