Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czipy RFID
PostNapisane: 1 kwi 2014, o 18:04 

Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 16:25
Posty: 19
Podziękowań: 4


Cytuję stąd :
http://stopnwopoznan.wordpress.com/175/

Jak nas do tego chcą zmusić.?

Wszystko rozgrywa się właśnie teraz – i najważniejsze pytanie jakie się nasuwa jest takie, w jaki sposób będą oni próbować narzucić mikroczipy całej ludzkości? Wbrew pozorom jest to znacznie prostsze niż się wydaje. Wyobraźmy sobie taki oto scenariusz, że najpierw implantuje się czipami najpierw członków grup napiętnowanych, jak pedofile, terroryści, dealerzy narkotyków, tych, których społeczeństwo uważa za „najgorszych z najgorszych”, takich, których nikt nie będzie bronił. Następnie oznaczy się osoby oskarżone, żeby oczywiście nie mogły uciec wymiarowi sprawiedliwości. Więźniowie będą musieli także przyjąć te rozwiązania, ponieważ tylko zaczipowani w zakładach karnych będą mogli zostać zwolnieni warunkowo, czy otrzymać przepustkę na weekend. To faza pierwsza, dotycząca jedynie małej części społeczeństwa. Dlatego powoli w program czipowania zostaną wciągane inne grupy napiętnowane wybrane za cel. Osoby pozostające na zasiłkach i korzystające z pomocy państwa będą musiały przyjąć to urządzenie pod groźbą utraty świadczeń. Osoby takie będą będą monitorowane, żeby zmniejszyć oszustwa, wzmóc skuteczność i zagwarantować, że biedni nie będą otrzymywać „niezasłużonych” korzyści.

Następnie pracodawcy zaczną wymagać implantów, jako warunku uzyskania pracy – w przypadku dużego bezrobocia, któż nie znający intencji tego planu odmówi? Wojsko i zapewne Policja będzie wymagała czipów dla wszystkich rekrutów, jako środka wzmacniającego dowodzenie i kontrolę pola walki, a także służącego do identyfikacji ludzkich zwłok. Za tym pójdzie cały wielki sektor bezpieczeństwa wraz z pracownikami zakładów poprawczych, którzy będą musieli mieć wszczepione czipy. Media zachęcą społeczeństwo do zaimplantowania swoich dzieci dla ich bezpieczeństwa – żeby zawsze było wiadomo gdzie są, a szpitale będą wymagały czipu, żeby otrzymać podstawową pomoc medyczną lub przejść odpowiedni zabieg, czy operację. No i można też zawsze sięgnąć do argumentów finansowych. Któż oprze się pokusie, gdy zaczipowanym proponowane będą specjalne oferty, zniżki i bonusy?

Nowa technologia wyposażenia domów będzie wymagała czipu do codziennej obsługi urządzeń domowych. Wszystkie zatem komputery, pralki, telewizory i inne urządzenia domowe, które będą działały tylko w nowej technologii, a te ze starą obsługą i oprogramowaniem znikną z rynku. Posiadanie czipu stanie się koniecznością, żeby funkcjonować w społeczeństwie. Ci, którzy wciąż będą odmawiać przyjęcia czipu, będą oskarżani o próbę ukrycia czegoś, piętnowani, ośmieszani i dyskryminowani. Zawsze też będą musieli cierpieć z powodu niedogodności i gorszego traktowania w porównaniu z zaczipowanymi. Prosty mechanizm wykluczenia spowoduje u większości osób przemożną chęć podporządkowania się reszcie i bycia pełnoprawnym, normalnym obywatelem.

Jeśli i to nie poskutkuje zawsze pozostaje użycie siły i aparatu państwa w celu realizacji planu. W ostateczności, tych, którzy wciąż odmawiać będą przyjęcia czipu, uzna się za wrogów państwa, terrorystów i zamknie w specjalnych obozach, gdzie nie będą mieli żadnych praw, co oznaczać będzie tortury, a nawet śmierć. Jeśli bowiem nie znajdujesz się w rejestrze chipów jako odpowiedni ciąg cyfr – nie istniejesz. W tak perfidny i podstępny sposób ta „wspaniała”, „cudowna” technologia stanie się iluminatów idealnym sposobem zniewolenia ludzkości.

Św. Jan nas ostrzegł…

Autorem Apokalipsy jest św. Jan Ewangelista, a objawienia Apostoł miał na wyspie Patmos, dokąd z Efezu został karnie zesłany za rządów Domicjana w 95 roku po narodzeniu Chrystusa. Tak więc wizje z przed 2 tysięcy lat, przez wieki nie rozumiane dziś nabierają realnych kształtów. Tak, tak, żyjemy obecnie w czasach apokalipsy, gdzie decydują się losy Ziemi, losy ludzkości. „Znamię bestii” zostało odszyfrowane i rozpoznane, ale mimo to zagrożenie wcale nie mija! Ludzie nie chcą tego zrozumieć, patrzą i nie widzą, mają uszy, ale nie słyszą! Ludzkość w swej masie jest nadal ślepa i brnie jak te owce prosto w objęcia wilka.

Propaganda zachęcająca do „samozaczipowania się” zaczyna się rozkręcać…

A dlaczego „znamię bestii”? Już w 1989 roku włoski, katolicki miesięcznik “Chiesa Viva” poinformował, że w Brukseli w siedzibie ówczesnej Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (EWG) znajduje się superkomputer, służący do “oznakowania” wszystkich ludzi ze świata uprzemysłowionego, zwany “Bestią”, skrót od „Brussels Electronical Accounting Surveying Terminal”. Prawdopodobnie właśnie taka nazwa komputera była świadomym, zuchwałym i urągliwym nawiązaniem do tekstu z Apokalipsy św. Jana. Czyż to nie ponury żart iluminatów? Oni takie gierki słowne uwielbiają. Powyższe informacje ujawnił już wcześniej , bo w 1975 roku, dr Charles Ducombe z Urzędu Informacji w Jerozolimie, który złożył oświadczenie że: “dr Hanrick Eldman, naczelny analityk EWG , publicznie potwierdził istnienie w Brukseli, superkomputera o nazwie “Bestia”, zajmującego trzy piętra gmachu i zdolnego oznakować wszystkich mieszkańców Ziemi .” Ponadto wybitny kanadyjski uczony dr Patrick Fisher na zadane pytanie: “czy każda osoba ze świata uprzemysłowionego jest już zarejestrowana w ‘Bestii’ ?”, odpowiedział: “Tak, jest zakodowane nie tylko nazwisko danej osoby ,ale również to czym zajmowała się w ciągu swego życia, to znaczy praca , uzdolnienia, kierunek myślenia i wszystko co może być przedmiotem zainteresowania .” ([2] str. 105). Każda z “oznakowanych” osób miała w tym superkomputerze swój unikalny, wedle dr Eldmana, 18 cyfrowy numer, zaczynający się od wspólnej dla wszystkich grupy cyfr 666. Jest to związane z projekt LUCID (Logical Universal Communications Intractive Databank), który zakłada zebranie w jednym centralnym komputerze wszystkich możliwych danych o każdym mieszkańcu naszej planety. Wymagane będzie obowiązkowe posiadanie Universal Biometric Card, czyli uniwersalnej karty biometrycznej lub wszczepionego pod skórę. A gdzie najlepiej wszczepiać te urządzenie? Zgadnijcie. Biochip ma być zasilany elektrycznym biopolem człowieka, a okazało się, że najlepsze dla niego miejsce to dłoń albo czoło…

W przyszłości każdy z nas będzie musiał podjąć decyzję dotyczącą przyjęcia, bądź nie przyjęcia tych czipów i będzie to decyzja brzemienna w skutkach.

ZOSTALIŚCIE OSTRZEŻENI – RESZTA ZALEŻY OD WAS


Tu była mowa o CZIPIE RFID Znamieniu BESTII
Natomiast liczba jej imienia 666 to karty płatnicze i system płatności elektronicznej
VI-6 rzymksie
S-6 w starogreckim
A-6 w sanskrycie
VISA=666

OCZYWIŚCIE BEAST TO ŻART OŚWIECONYCH O:-)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czipy RFID
PostNapisane: 2 kwi 2014, o 18:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2014, o 13:31
Posty: 25
Lokalizacja: stalòwka
Podziękowań: 2
dzieki, takie tematy to ja lubie :)
przyszłosc wyglada gorzej niz sie wydaje.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 kwi 2014, o 18:47 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
To żyj teraz, skoro przyszłość kształtuje się aż tak źle. W najgorszym wypadku umrzesz, nic więcej. Żyjcie ludzie póki możecie, a nie patrzcie jak to będzie, a może i nie będzie. Czysta głupota...

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czipy RFID
PostNapisane: 2 kwi 2014, o 18:56 

Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 16:25
Posty: 19
Podziękowań: 4
"To żyj teraz, skoro przyszłość kształtuje się aż tak źle. W najgorszym wypadku umrzesz, nic więcej. Żyjcie ludzie póki możecie, a nie patrzcie jak to będzie, a może i nie będzie. Czysta głupota..."

Pozwolę sobie odpowiedzieć na to tak:

To jest jedno z haseł wierzeń New Agu. Innymi słowy: Porzuć przyszłość, a umysł to wróg!
Owszem zgadzam się z tym że należy żyć w tu i teraz, ponieważ przyszłość to tylko mentalne koncepty, jednakże należy wiedzieć co niesie przyszłość, aby potem nie obudzić się z ręką w nocniku.
Przecież w końcu przyszłość nadejdzie jako teraz.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 kwi 2014, o 19:02 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
No tak, dlatego należy... co? Zarabiać pieniążki! Więc idź do pracy i zarabiaj, zamiast interesować się tym, co nie jest na Twoim poziomie i tego nie dosięgasz.
Gwarantuję Ci, że posiadanie zarobków, dzięki którym dasz radę się utrzymać pozwoli Ci na najlepszy rozwój duchowy, bez stresu, nerwów itp. Niestety, takie życie. Trzeba mieć pieniądze, żeby móc godnie żyć, a podstawowe potrzeby niezaspokojone nie pozwolą nam rozwijać się duchowo, bo są dużo wyżej.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czipy RFID
PostNapisane: 2 kwi 2014, o 19:12 

Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 16:25
Posty: 19
Podziękowań: 4
Ale ja o tym wiem. Sam czuję się ograniczony, chciałbym mieć swoje mieszkanie itp, ale póki co muszę ukończyć szkołe. Myślę że dopisałaś sobie interpretacje mnie, Szkoda;p


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lis 2014, o 23:50 

Dołączył(a): 9 lis 2014, o 02:47
Posty: 10
Podziękowań: 0
Szaman, m.in. ten temat jest ostatnio bardziej niz na topie, przynajmniej w moich rozmyslaniach i obawach, ten czip, to jakas pomylka, i nie zgodze sie, ze stwierdzeniem "zyj tu i teraz" Bo:
1. Z tego co mi wiadomo w USA juz sa pierwsi testerzy tego urzadzenia.
2. My umrzemy a nasze dzieci i wnuki maja sie babrac w tym na co pozwolilismy illuminatom ? Sadze, ze to wygodne.
3. Ludzie wezcie sie obudzcie, odejdzcie od TV i zacznijcie myslec-to nie boli :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL