Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 mar 2012, o 23:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
Członkowie sił światła mogą zacząć świętować. Nadal jest wiele pracy do wykonania, ale zbliżamy się do zwieńczanego sukcesem zakończenia pierwszej fazy naszej operacji. Nasz cel, częściowo, polegał na rozmontowaniu dużej liczby sił powietrznych rządzonych przez Kabała, a następnie na usunięciu z pozycji władzy tak wielu członków zbrodniczych organizacji ilu tylko się da. Wkrótce będziecie świadkami wielu doniesień z waszych mediów co będzie oznaczało, że efektywnie zdezaktywowaliśmy zarówno siły powietrzne Kabała jak i jego ziemskie i kosmiczne bronie. Tak jak powiedzieliśmy, świętowania będą się z pewnością odbywać po ogłoszeniu aresztowań i zachęcamy was do tego, gdyż z tymi wydarzeniami wiąże się nadzieja na powstanie fali, która przetoczy się przez waszą planetę i obudzi tak wielu, którzy wciąż jeszcze mocno śpią.

Obrazek

Wasza praca jako Lighworkerów również się jeszcze nie zakończy, ale wszyscy zasługujecie na dzień, w którym możecie świętować, gdy zobaczycie na własne oczy jak bardzo opłaciły się wasze dotychczasowe wysiłki. Chcielibyśmy móc świętować z wami, ale będzie to musiało zaczekać aż do pozytywnego zakończenia następnej fazy naszej operacji. Owa kolejna faza rozpocznie się natychmiast po ujrzeniu członków Kabała, zabranych do aresztu i postawionych przed sprawiedliwością.

Będzie wynik dla tych aresztowań i będzie cała góra legalnych działań, jednakże, pragniemy was poinformować, że będziemy nadzorować te postępowania i będą one iść szybko naprzód, bez żadnych opóźnień ani taktyk na ugranie czasu. Nie będzie pozwolenia na kolidowanie ze sprawiedliwością w czasie tych działań i my, wraz z naszymi oddanymi sojusznikami z Ziemi zajmiemy się tym. Za wiele już tych zagrywek i manewrów ze strony Kabała, aby pozwolić mu na dalszy udział w waszym świecie. Skończyły im się sztuczki i opóźnianie spraw. Spojrzą teraz w twarz sprawiedliwości, która zawsze była dla nich nieunikniona. Mówiliśmy im bardzo jasno od samego początku, ale ich arogancja wzięła górę i uwierzyli, że mogą stale unikać prób postawienia im zarzutów za ich zbrodnie. Mylili się. Zarozumiale wierzyli, że nic i nikt nie będzie w stanie zatrzymać ich Nowego Porządku Świata (NWO – New World Order, przyp.tłum.) Teraz zrozumieli, że mylili się również co do tego.

Jednakże lekcje płynące z tych wydarzeń jeszcze się dla nich nie zakończyły, jako, że jest jeszcze wiele do nauczenia w miarę jak działania będą iść do przodu. Sposób w jaki przedstawiony zostanie dowód przeciwko nim, a wymierzona sprawiedliwość są dwoma różnymi aspektami postępowania karnego. Tak jak już wspominaliśmy i wyjaśnialiśmy im to również wielokrotnie od samego początku, nie uda im się dominować przez wynajęcie drogich zespołów prawnych czy przez wykorzystanie swoich znajomości w kryminalnym półświatku systemu sprawiedliwości. Nie ma również możliwości na wywieranie presji czy manipulowanie całym procesem. Ci mężczyźni i kobiety byli bezskutecznie namawiani do poddania się już dawno temu, a w zamian za ich pokojową współpracę, meli posiadać możliwość złagodzenia kar za swoje zbrodnie. Ciągle i stale odmawiali naszym, więcej niż hojnym, propozycjom i arogancko kontynuowali knucie intryg przeciwko nam i wam. Teraz otrzymają pełny wymiar kary za swoje czyny i o ile mamy to na uwadze, my również mamy pewne sprawy, na podłożu sprawiedliwości, do załatwienia z tymi osobami.

Decyzja o karze jaka zostanie wymierzona za ich zbrodnie przeciwko wam, należy do was, jako, że tak to właśnie powinno być. To wy byliście ofiarami ich wielu kryminalnych działań i jako tacy, to do was jako kolektywu będzie należała decyzja o adekwatnej rekompensacie za te niesprawiedliwości, jak i również decyzja o tym co uważacie za odpowiedni sposób na rehabilitację. Te działania będą posuwać się sprawnie do przodu, zwłaszcza, że chcielibyśmy uprzątnąć całość tej sytuacji zanim nadejdzie czas na Wzniesienie. Może się to wydawać niemożliwe, w oparciu o sposoby jakimi posługują się wasze legalne systemy prawne, ale zapewniamy was, że posiadamy znacznie efektywniejsze metody na sprawiedliwość, które pozwolą, aby te przesłuchania szły do przodu bardzo szybko.

Prosimy was, abyście kontynuowali w rozprzestrzenianiu wstępnych ostrzeżeń o tych aresztowaniach i ich znaczeniu dla ludzi w waszym świecie. Zapewniamy was, czas się kończy dla tej części waszej misji. Podkręćcie intensywność waszych wysiłków, zwłaszcza, że jesteście już bardzo blisko, aby mogło się to wydarzyć. Będzie to moment, na który wielu z was czekało od bardzo długiego czasu i jesteśmy podekscytowani w równym stopniu co wy tym, co to wszystko znaczy dla ludzi na Ziemi.

W dniach po rozpoczęciu aresztowań, pojawi się wiele ogłoszeń informujących ludzi w waszym świecie, o co chodzi z tymi aresztowaniami i jakie to ma znaczenie dla ludzkości. Kilka z waszych placówek medialnych będzie asystować w tym procesie i informować populacje wielu krajów na całym świecie. My także będziemy nadal przekazywać wiadomości przez nasze kanały. Z czasem, będziemy adresować wiadomości bezpośrednio do ludzi, jako że jest wiele do przedyskutowania, a będzie to najbardziej efektywny sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

Tak jak mówiliśmy, jest wiele projektów, które trzeba rozpocząć tak szybko jak to możliwe, i gdy tylko pojawią się informacje o aresztowaniach, zaczniemy wdrażać kolejne etapy naszej misji. Prosimy w tym czasie wszystkich, którzy są zainteresowani współpracą z nami o pozostanie w pogotowiu i rozpoczęcie dokonywania pewnych uzgodnień w domu, które ułatwią rozpoczęcie nowej kariery. Będziecie się znajdować z dala od domów i z dala od aktualnych miejsc pracy, przynajmniej w czasie godzin pracy z nami. Wszystkie szczegóły zostaną wam przekazane w odpowiednim czasie, ale pragniemy abyście zrozumieli, że po tym jak będziecie świadkami aresztowań, wszystkie wydarzenia i działania będą się posuwać do przodu znacznie szybciej niż działo się to przez ostatnie miesiące czy lata.

Prosimy was o pozostanie w pogotowiu i przygotowanie się na zmiany w waszej codziennej rutynie, gdyż jesteście na progu zmian w wielu dziedzinach waszego życia, i owe zmiany będą trwać dopóki życie jakim znacie je dzisiaj będzie praktycznie nierozpoznawalne z punktu widzenia waszego nowego istnienia, jako członków społeczności Galaktycznej. Oczekujemy z niecierpliwością, aby móc wyciągnąć do was dłoń, powitać waszą planetę w naszym Galaktycznym społeczeństwie i możemy wam powiedzieć, że pozyskujecie swoje członkostwo każdego kolejnego dnia. Była to dla was ludzi bardzo długa podróż i mówimy wam, że wkrótce zobaczycie jak każdy moment tej podróży był wart tego przez co musieliście przejść zarówno osobiście jak i jako kolektyw. Wiele światów doświadczyło tego czego i wy macie niebawem doświadczyć i jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy być tego częścią. My także pracowaliśmy ciężko, aby widzieć teraz jak osiągacie ten punkt i nasze zjednoczenie z pewnością będzie okazją do
wspólnego świętowania.

Kontynuujcie torowanie ścieżki ku temu zjednoczeniu przez rozprzestrzenianie informacji o aresztowaniach zbrodniczego Kabała i o naszej obecności w waszym świecie. Media wkrótce przełamią się z informacjami i prosimy abyście nadal śledzili kanały informacyjne i dzielili się ze sobą tożsamościami tych kanałów, które wkrótce rozpoczną upublicznianie tych wydarzeń.

Będzie to z pewnością bardzo ekscytujący czas dla wielu z was i bardzo pragniemy zobaczyć jak najwięcej z was czerpiących radość z tych pojawiających się raportów i łączących się w celebrowaniu, co w naszym odczuciu jest bardzo na miejscu. To jest wasz moment. Zapracowaliście na to, wszyscy, i pragniemy widzieć was wszystkich radosnych i cieszących się tymi chwilami razem. To była długa i ciężka droga dla wielu, stąd pragniemy wam powiedzieć, że ta część waszej podróży dobiega końca. Przed wami otworzy się nowa ścieżka, z nowymi wyzwaniami, przygodami i nagrodami czekającymi na was. To wszystko zaczyna się już niebawem. Przyjcie dalej naprzód. Już prawie jesteście na miejscu.

Wiadomość od Galaktycznej Federacji 8.03.2012


Przekaz przez: Grega Giles
Przetłumaczyli: Sławek i Viola
Źródła: ascensionearth2012.blogspot.com & http://polishgreggiles.blogspot.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL