Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 wrz 2014, o 06:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Czary odprawiasz. Nieprawdopodobne jak ludzie żenujący są.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 wrz 2014, o 06:55 

Dołączył(a): 28 sie 2014, o 22:14
Posty: 28
Podziękowań: 0
Myślisz, że ja nie mam co robić tylko zaglądać tu i czytać głupoty ? Piszcie na temat albo wogóle.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 wrz 2014, o 07:00 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
A ty myślisz, że pozjadałeś wszystkie rozumy świata, a tak naprawdę jedynie chamstwem wieje. Odzywaj się jak należy to i.może normalne wpisy będą. Już chyba zdążyłeś/aś ( w zależności, któremu się nudzi), że nikt sobie nie pozwoli tu na tego typu wypowiedzi. Poza tym tak jak już zostało napisane jakieś rytuały itp tutaj miejsca nie znajdą.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 wrz 2014, o 08:58 

Dołączył(a): 28 sie 2014, o 22:14
Posty: 28
Podziękowań: 0
hehehe :) :) :) Wariatka..... Nie piszcie już nic, albo na temat.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 wrz 2014, o 09:23 

Dołączył(a): 28 sie 2014, o 22:14
Posty: 28
Podziękowań: 0
Asia napisał(a):
Ha, a wybacz, ale jakim prawem wnioskujesz, że nie zrozumiem? Bawisz się w jakieś osądy? Ja wyraziłam swoje zdanie, że to żadne czary tylko codzienne życie.


A ja wyrażam własne.
I już koniec z tym tematem. Żadnego wartościowego wpisu na temat nie ma i sie już nie spodziewam.... Szkoda czasu mojego i waszego. :-h


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 18 wrz 2014, o 11:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Zdrowie napisał(a):
hehehe :) :) :) Wariatka..... Nie piszcie już nic, albo na temat.


Teraz to nie wiem czy się popłakać czy zamknąć w sobie.... =))


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL