Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 lip 2014, o 21:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Kolejny rozkład, dotyczy przełomowych wydarzeń w Naszym życiu. Na każdego z Nas, w mniejszym lub większym stopniu miało wpływ jakieś wydarzenie - dobre bądź złe, a czasami, dane wydarzenia nie dotyczyły Nas bezpośrednio, ale naszych bliskich, znajomych, jednak i w Naszym życiu ślad po nich pozostał.
W tym ćwiczeniu chodzi o dwa rożne wydarzenia, jedno, z przeszłości, które miało już miejsce i drugie z przyszłości, które dopiero będzie mieć miejsce. Jeżeli chodzi o wydarzenie z przyszłości, to skupmy się na czasie - do końca tego roku, aby w miarę szybko była możliwa weryfikacja.

przeszłość ----- przyszłość

1-- 2 -- 3 ----- 5 -- 6 -- 7

PRZESZŁOŚĆ:
1- główny powód, dlaczego dane wydarzenie miało miejsce? (wpływ innych ludzi, złe zachowanie, nieodpowiednie podejście do życia itp.)
2 - czy coś zmieniło się w Twoim życiu ?
3 - jaki wpływ na Ciebie będzie mieć, to wydarzenie w przyszłości?

PRZYSZŁOŚĆ:
5 - dlaczego, to wydarzenie będzie mieć miejsce? (wpływ innych ludzi, złe zachowanie, nieodpowiednie podejście do życia itp.)
6 - kogo lub czego, to wydarzenie będzie dotyczyć?
7 - czy można coś zrobić, aby to wydarzenie nie miało miejsca w Twoim życiu?

(rozkład, wymyśliłam na potrzeby tego ćwiczenia)

Ćwiczenie zaczniemy, wtedy, gdy zbierze się grupa zainteresowanych osób (minimum 4). Następnie zostanie wylosowane, kto komu zrobi rozkład, a później nastąpi weryfikacja, w tym przypadku przeszłości.

Tylko proszę nie wklejać gotowych znaczeń kart, bo przecież nie o to w ćwiczeniach chodzi. Ćwiczenia są dla Was, a więc one mają Wam pomóc w poznaniu znaczeń, powiązań, czy też w ogóle w polepszeniu pracy z kartami.

Zapraszam :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lip 2014, o 21:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 09:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Troszkę trudne to ćwiczenie za słaba jestem w klasykach ale to właśnie ich chce sie uczyc tak więc spróbuję :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lip 2014, o 19:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2014, o 19:24
Posty: 31
Podziękowań: 14
jestem chętna:)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2014, o 15:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Wydaje się trudne, ale tak naprawdę jest łatwe :) skoro nie ma więcej chętnych, to nie będziemy już czekać, tylko po prostu każda zrobi dla każdej. Będzie? Jeżeli tak, to świetnie, gotowe rozkłady można wstawiać tutaj :)

edycja dnia<21.8.2014> - z racji, iż planuję urlop, nadrabiam zaległości.-Irisa


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sie 2014, o 16:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Rozkład dla Izabella11

Irisa napisał(a):

przeszłość ----- przyszłość

1-- 2 -- 3 ----- 5 -- 6 -- 7

PRZESZŁOŚĆ:
1- główny powód, dlaczego dane wydarzenie miało miejsce? (wpływ innych ludzi, złe zachowanie, nieodpowiednie podejście do życia itp.)
2 - czy coś zmieniło się w Twoim życiu ?
3 - jaki wpływ na Ciebie będzie mieć, to wydarzenie w przyszłości?

PRZYSZŁOŚĆ:
5 - dlaczego, to wydarzenie będzie mieć miejsce? (wpływ innych ludzi, złe zachowanie, nieodpowiednie podejście do życia itp.)
6 - kogo lub czego, to wydarzenie będzie dotyczyć?
7 - czy można coś zrobić, aby to wydarzenie nie miało miejsca w Twoim życiu?


EDYCJA: Usunęłam wykonaną wróżbę. Cóż, nie ma weryfikacji, to znaczy, że nie ma także ćwiczenia... Widocznie poświęciłam na darmo swój czas i energię. A w zamian nawet zwykłego dziękuje nie otrzymałam...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sie 2014, o 16:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Rozkład dla Romy

Irisa napisał(a):

przeszłość ----- przyszłość

1-- 2 -- 3 ----- 5 -- 6 -- 7

PRZESZŁOŚĆ:
1- główny powód, dlaczego dane wydarzenie miało miejsce? (wpływ innych ludzi, złe zachowanie, nieodpowiednie podejście do życia itp.)
2 - czy coś zmieniło się w Twoim życiu ?
3 - jaki wpływ na Ciebie będzie mieć, to wydarzenie w przyszłości?

PRZYSZŁOŚĆ:
5 - dlaczego, to wydarzenie będzie mieć miejsce? (wpływ innych ludzi, złe zachowanie, nieodpowiednie podejście do życia itp.)
6 - kogo lub czego, to wydarzenie będzie dotyczyć?
7 - czy można coś zrobić, aby to wydarzenie nie miało miejsca w Twoim życiu?


EDYCJA: Usunęłam wykonaną wróżbę. Cóż, nie ma weryfikacji, to znaczy, że nie ma także ćwiczenia... Widocznie poświęciłam na darmo swój czas i energię. A w zamian nawet zwykłego dziękuje nie otrzymałam...


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2014, o 13:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Nie wiem, co dalej z tym ćwiczeniem, ale Roma, Izabella11, widzę, że na forum zaglądacie. Jeżeli nie chcecie brać w nim udziału - dajcie znać. Przecież nic się nie stanie :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 wrz 2014, o 17:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 09:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Ja zupelnie nie miałam głowy do stawiania kart, nawet sie na troche wycofałam. No i jakis czas faktycznie tu nie zagladałam :(


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL