Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 paź 2014, o 14:58 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Dziś zaczęłam czytać książkę, moje pytania dotyczą:
1. Kim jest główny bohater?
2. Dlaczego główny bohater się ukrywa?
3. Gdzie toczy się akcja tej książki?

Do każdego pytania, proszę wyciągnąć osobne karty. Weryfikację dodam koło środy, czwartku. Zapraszam do wzięcia udziału ;)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 paź 2014, o 14:41 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 13 lip 2014, o 11:44
Posty: 11
Podziękowań: 1
Na pytania wyciągnęłam karty z talii Initiatory Golden Dawn.

Kim jest główny bohater książki czytanej przez Irisę?
IV Cesarz
- główny bohater jest osobą posiadającą władzę/moc, taką od której może dużo zależeć.

Dlaczego główny bohater się ukrywa?
As buław
- myślę, że ukrywa się właśnie z powodu swoich możliwości/zdolności. Być może z powodu mocy jaką posiada grozi mu niebezpieczeństwo i dla ratowania życia postanowił się ukryć.

Gdzie toczy się akcja tej książki?
Rycerz Buław
- hmm... tu mam problem. Ale przyszło mi do głowy pewne skojarzenie. Opis osób na które wskazuje ta karta kojarzy mi się z Putinem, więc może akcja dzieje się w Rosji? :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 paź 2014, o 18:37 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Dziękuję Butterfly, może jeszcze ktoś zechce wziąć udział w tym ćwiczeniu?

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2014, o 17:21 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Nie ma więcej chętnych?

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2014, o 17:16 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Dobrze skoro nie ma więcej chętnych, to wstawię weryfikację...

Tytuł książki, to "Złota czara"
Autor: Barbara Nawrocka-Dońska

1. Kim jest główny bohater? - Główny bohater, to Daniel. Młody chłopak, zaangażowany w akcję zbrojną getta przeciw hitlerowcom.

Zgadza się, to co napisałaś - od tego chłopca dużo zależy. Dostał misję, przedostania się poza getto, aby tam spotkać się z wysłannikiem władz AK. Mają omawiać m.in. dostarczenie broni na tereny getta.

2. Dlaczego główny bohater się ukrywa? - Ukrywa się, gdyż jest Żydem. Poza murami getta grozi mu niebezpieczeństwo.

Tutaj też dobrze napisałaś :)

3. Gdzie toczy się akcja tej książki? - Jeżeli chodzi o miasto, to Warszawa. Ale akcja konkretnie toczy się w mieszkaniu, w którym spotykają się młodzi Polacy i jest tam także Daniel, to tam ma się spotkać z kimś z AK.

Dziękuję Butterfly :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 paź 2014, o 17:28 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 13 lip 2014, o 11:44
Posty: 11
Podziękowań: 1
ooo... super :)
dzięki za fajne ćwiczenie :)


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL