Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cukier
PostNapisane: 11 maja 2013, o 22:49 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Sen, ten odzwierciedla wiele niepokoju prawdopodobnie spowodowanego brakiem miłości lub czułości. Wskazuje na potrzebę miłości. Może też sugerować, że w jakiś sposób, Twój stan emocjonalny jest nieco urażony ostatnimi wydarzeniami. Ten sen symbolizuje próbę ustatkowania się w życiu, ale, jeżeli cukier jest rozsypany, to, to może być tłumione i nie przynieść oczekiwanych rezultatów.

Jeść cukier we śnie oznacza przyjemności i radości, które zagoszczą w Twoim życiu. Czasami trzeba poddać się i nie martwić o konsekwencje swoich czynów.

Jeżeli jesz cukier, a jesteś chory symbolizuje, to, iż w najbliższym czasie Twój stan zdrowia ulegnie poprawie, wyzdrowiejesz i wrócisz do sił.

Widzieć kostkę cukru w swoim śnie sugeruje, że trzeba się rozweselić, częściej uśmiechać i nie podchodzić do życia zbyt poważnie.

Kupować cukier we śnie oznacza, że czeka Cię przyjemne i pełne słodkości życie, ale nie obejdzie się bez poświęcenia i wysiłku z Twojej strony.

Dostać cukier, to informacja, że ktoś stara się o Twoje serce. W kręgu Twoich znajomych są osoby, które darzą Cię uczuciem.

Obrazek

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL