Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 wrz 2014, o 21:41 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
Heloł :) dużo ostatnio ćwiczyłam te codzienne rozkłady i jedno co muszę przyznać.. czasami karty pokazują mi tak marginalne sytuacje.. że dopiero po dokładnym przeanalizowaniu wydarzeń z dnia mogę się domyślać, że chodziło o daną sprawę. Po prostu karty w dziennym rozkładzie ogromnie tracą na swoim znaczeniu.. powiedzmy w sprawach osobistych wychodzi mi danego dnia 10 kielichów.. co najczęściej oznacza, że gdzieś w tłumie spotkałam się wzrokiem z osobą która była atrakcyjna. I nic więcej z tego nie wynika.

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 wrz 2014, o 22:46 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 18:22
Posty: 104
Podziękowań: 42
to może zacznij wyciągać Tylko jedną kartę na dzień, aby dokładnie poznać jej znaczenie?

mnie również jest trudno przełożyć znaczenia tych kart na codzienne życie, ale od tego zaczęłam. i wiesz co? To się sprawdza.

np. karta Kochankowie - myślałam że przeżyje cudowny romantyczny dzień razem z moją połówką, tymczasem co się okazało? że gdzieś z daleka ,zobaczyłam swoją pierwszą miłość. Ani z nim nie rozmawiałam ani nie zabiło mi mocniej serce, chociaż nie widziałam go parę lat. ale przyszła refleksja ... co by było .. gdyby... Trochę rozczarowała mnie ta karta ale już wiem jak ją interpretować. :-h

Poza tym zauważyłam jeszcze coś innego. Że kary łagodnieją jeśli odnoszą się do dnia codziennego. Natomiast w wróżbie na miesiąc lub rok mają silniejszą moc i wymowę.


Ostatnio edytowano 9 wrz 2014, o 23:16 przez tatiana_74, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 wrz 2014, o 23:02 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
Próbowałam i tak, ale wtedy zazwyczaj moje interpretacje są błędne. Np mnie karta kochanków na poziomie dnia codziennego rzadko pokazuje coś związanego ze sprawami sercowymi.. raczej "zrobić coś, czy nie zrobić, takie wahanie.. nawet nie między dwiema alternatywami, tylko własnie jest sprawa i zastanawiam się często czy zadziałać czy nie. Więc w sumie więcej informacji przyniesie mi cały rozkład.. :D chociaż często niepotrzebnych. Ale to też kwestia taka, że są dni kiedy w naszym życiu faktycznie niewiele się dzieje, a karty coś przecież muszą opowiedzieć.. w końcu ileż razy można wyciągać pustelnika ;P

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 wrz 2014, o 23:32 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 18:22
Posty: 104
Podziękowań: 42
Masz racje, że ta karta pokazuje nie uczucia a wybór. Ja miałam szczęście wyciągnąć ja dwa razy jako kartę dnia. W pierwszym przypadku pokazała mi j/w w drugim wizytę u dentysty- usunąć zęba czy nie.I już wiem, że jeśli nie jest poparta innymi kartami, to radzi zostać przy tym co się ma. :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL