Lokalizacja: WrotaRozwoju.pl » Ezoteryka » Sny

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: O co chodzi ???
PostNapisane: 17 sty 2016, o 14:26 

Dołączył(a): 17 sty 2016, o 14:01
Posty: 1
Podziękowań: 0
Witam chciałbym wam opowiedzieć o swoich snach i snach bliskich o zarazem zapytac o co chodzi.
Zaczne od początku 17lat temu zmarł mi ojciec zostawił mnie najmlodszego i 3 siostry ja i najstarsza siostra mam tak ze jak czujemy sie żle albo jak sobie nie możemy z czyms poradzić to zawsze sni nam sie ojciec nie babcia ,dziadek czy kto inny tylko ojciec gdy pojdziemy na jego grób i zapalimy świeczkę to na drugi dzień już nie mamy takich snów .A znowu mojej mamie sie śni tata jak by chciał ją i mnie przed czymś ostrzec niewierzyłem w mamy sny do póki pewnego razu jak jechałem do pracy powiedziała "jedz ostrożnie" i faktycznie jak jechałem i bym miał wypadek samochodowy potem mama mi powiedziała ze ma takie sny od kiedy tata umarł ,że śni jej sie dwa lub dzień przed jak mam być chory albo coś mi sie ma stać.Wiem może komuś z użytkowników wyda sie to dziwne albo glupie nie dbam o to.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sty 2016, o 19:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Nie jest to dziwne ani głupie, to normalne że zmarli komunikują się poprzez sen.
Po prostu czuwa nad wami.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL