Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 mar 2012, o 12:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
Posuwamy się naprzód, moja droga, jednak wieści o tym nie dochodzą do ciebie. To dlatego obecnie relacje telewizyjne są kontrolowane jeszcze bardziej. Będzie nawet gorzej. Jedynym sposobem, by poradzić sobie z tym pogwałceniem jest oglądanie tylko tego, co jest godne zaufania. Rozkażcie waszemu umysłowi, aby nie przyjmował podprogowych informacji. Gdy tylko je dostrzeżecie i będziecie ich świadomi, przestaną działać. Telewizja działa jak więzienny strażnik, na honorowym miejscu w domu. Zawsze tam jest utrzymując was w uśpieniu i pod kontrolą. Inwigilacja przekracza wasze wyobrażenie. Wystarczy, aby ludzie stali się w pełni świadomi zdarzeń i odmówili podporządkowania się. Już czas, byście odzyskali swą moc i sprzeciwili się byciu dalej niewolnikami.

Obrazek

Na całym świecie następuje wielkie przebudzenie. Wzrasta uczucie podniecenia. Nawet kraje, które były całkowicie kontrolowane od kołyski po grób - jak Irlandia - budzą się. Kabał wie, że to ślepa uliczka. Nie mogą przeżyć poza 2012. Próbowali wszystkiego co udostępniali im naukowcy i poplecznicy z innych planet, ale bez skutku. Są zablokowani. Ich czas się zakończył. Wasza planeta się odnowi. Wszystko co jest ciemne i niszczycielskie zostanie usunięte na zawsze.

Przekręty bankowe, które przysporzyły ludziom tak wiele niepokoju i trudności, będą obnażone jako oszustwo. Bogactwo świata będzie zwracane obywatelom, lecz wkrótce nie będzie to miało takiego znaczenia. Ludzkość pozwoliła sobie na odejście od wszystkiego co dobre. Nauczono was walki tylko o rzeczy materialne. To was zajmowało i mentalnie odcięło od prawdziwego powodu waszej egzystencji na Ziemi.

Proszę was, abyście wszyscy przeczytali nową książkę Davida Icke: "Pamiętaj Kim Jesteś" ("Remember Who You Are"). Ta książka jest prawdziwą inspiracją - pojawiła się we właściwym czasie. Braliśmy w tym udział. W zeszłym roku mówiliśmy, że ta książka musi zostać napisana. Nikt nie opowiedziałby tego lepiej niż David Icke. Jego zaangażowanie dla prawdy jest niezrównane. Poświęcił on życie, by asystować ludzkości w przebudzeniu i znalezieniu się w ramionach światła. Prawda was wyzwoli.

Nie dojdzie do całkowitego przejęcia waszego świata. Kabał jest mniejszością: 99 procent was przeciw 1 procentowi. Wielu z nich zostanie unieszkodliwionych i już nigdy nie powróci. Do obecnej pozycji doszli przy użyciu pieniądza i bomb. Nie pozostawili kamienia na kamieniu w szale zawładnięcia waszą planetą. Lecz nie wzięli pod uwagę tego, że człowiek jest zdolny do miłości i połączenia z Duchem. Oni tego nie rozumieją, ponieważ jest to im obce. Włożyli wiele wysiłku w zniszczenie was, ale teraz za pięć dwunasta, są pokonani.

Proszę, starajcie się widzieć rzeczy takimi jakimi są, a nie tylko takimi jak mówią wam inni. Rozmawiajcie ze sobą, bądźcie szczerzy i otwarci. Pomagajcie sobie nawzajem w kroczeniu do światła. Nie pozwólcie zawrócić się z waszej drogi, niezależnie jak bardzo by was wabiono. Nadszedł czas, by wykazać się siłą odmowy i nie brać udziału w burzeniu waszego świata. Tylko wtedy zostanie powstrzymane zabijanie i nastanie pokój. A dopiero, gdy zbadacie czasy starożytne, pojmiecie zasięg tego, co 1 procent uczynił w waszym świecie.

Wiem, moja droga, że byliście zaskoczeni poznając prawdę i sądzę, że zaledwie dotknęliście powierzchni tych podłych działań czynionych przeciwko wam. Wielu z was zaskoczyło poznanie prawdy o holokauście irlandzkim. I pomyśleć, że umieszczenie tego w historii jako "Głód Ziemniaczany" jest tylko przykładem jak byliście okłamywani! Dobrzy ludzie Irlandii nie zostali pobici. Oni podnieśli się i akurat kiedy nastały dobre czasy, "Banksterzy" po raz drugi zniszczyli ten kraj. Jednak, choćby nie wiem jak próbowali, nigdy nie zniszczą irlandzkiego ducha .

Miałem zwyczaj nazywać siebie "Honorowym Irlandczykiem”. Moja więź duchowa z tym krajem była duża. Jego duch inspirował mnie. Większą część mojego życia spędziłem w otoczeniu pustych naczyń walcząc, aby być wysłuchanym. Każdy z nich dążący, aby mieć wszystko większe i lepsze, by posiadać więcej od innych - koncentrując się tylko na rzeczach materialnych, nie duchowych.

Najlepszy prezent, jaki możecie dać waszym dzieciom to miłość i czas. Nie rzeczy materialne. To smutne, że młodzież przejawia taki brak szacunku. Można to przywrócić tylko przez dawanie przykładu. Kiedy już przejdziecie przez tę Przemianę, wszystko okaże się warte starań. Czas upływa tak szybko, nie będziecie musieli długo czekać. Kabał gra na zwłokę. Działamy tak szybko jak to tylko możliwe. Jesteśmy przy was. Nie jesteście sami. To jest nasz wspólny wysiłek. Podzielamy waszą ekscytację.

Nigdy nie czujcie się w pełni usatysfakcjonowani, potrzebujemy siebie nawzajem jak nigdy przedtem. Pozwólcie, aby waszą mantrą było "Wszystko czego potrzebujesz, to Miłość". Wtedy wszyscy zaznają pokoju i harmonii.

Niedługo znów porozmawiamy. Moja miłość jest twoją na zawsze. Twój kochający cię Monty

Montague Keen - 29 stycznia 2012r.

Źródła: http://www.montaguekeen.com/ & http://galacticchannelings.com/
Przetłumaczyła z hiszpańskiego Ludmiła, edytowała Patrycja


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2012, o 12:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2012, o 00:06
Posty: 32
Podziękowań: 10
Bardzo ciekawy przekaz. Chyba każdy z nas odnosi wrażenie, że "coś" dzieje się na świecie w kierunku zmian. Ludzie wreszcie budzą się z tej iluzji, buntując się systemom tego świata. Mam nadzieję, że zmiany pójdą w dobrym kierunku!


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL