Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 sty 2015, o 18:44 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 2 sty 2015, o 18:06
Posty: 3
Podziękowań: 0
Pięknie się witam, do napisania skusiła mnie chwila wolnego czasu i obliczenie piramidy numerologicznej - przecież ot tak dla zabawy, a jednak.. bardzo zaciekawiło mnie co oznacza cyfra zero we wszystkich wyzwaniach?

Urodziłam się 01.01.1981 i tu niespodzianka:

I wyzwanie 01-01=0
II wyzwanie 1- (1+9+8+1) =1-(19)= 1-(1+9) =1-(1+0) = 0
III wyzwanie główne 0-0 =0
IV wyzwanie 1-1=0

Informacji o takiej sytuacji nie ma wiele. Doczytałam w jakimś krótkim fragmencie o wielu trudnościach takich "zer" z jakimi zmagają się w życiu. Ale czy na pewno? Mimo wszystko, nawet jak w moim życiu pojawiają się jakieś przeszkody, tak jak się pojawiły tak i znikają. Czasami najlepiej nie przeszkadzać:)
Kolejną rzeczą o jakiej czytałam są wielorakie talenty, niezbędne do wypracowania w takiej osobie by przejść przez życie. Wydaje mi się, że jestem dość wszechstronnie uzdolnioną osobą, choć w żadnej dziadzinie nie dochodzę do perfekcji. Bardziej realizuję się pracy na rzecz innych niż dla siebie i chyba.. spełniam się w tym (a jest to zupełnie oderwane od mojej pracy zawodowej, którą w sumie tez lubię). Na pewno posiadam dużą intuicję. Więcej rzeczy o "zerach" nie odnalazłam, więc nie potrafię się jakoś do tego odnieść.
Osobiście sprawia mi przyjemność myślenie (być może całkowicie niesłuszne), że dla siebie nie mam już nic do przepracowania, a żyć mogę z uwagą o innych.

Czy ktoś pomógłby mi w zinterpretowaniu?

Będę wdzięczna:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2015, o 18:53 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Oo to ciekawe! Moja kolezanka tez tak ma w wyzwaniach, a reszta to same dziewiatki.. hmm


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sty 2015, o 19:08 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 2 sty 2015, o 18:06
Posty: 3
Podziękowań: 0
Yhm, tak jakoś się ułożyło 1 i 9.
Tylko później w tych punktach zwrotnych (?) jakieś 2 i 4 mi się przyplątały, ale o tym jeszcze nie doczytałam :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sty 2015, o 22:33 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Wygląda na to, że Twoim głównym wyzwaniem jest wyzwanie zero.
A oznacza ono to:
Zero w wyzwaniu wskazuje na bardzo starą duszę. Jego obecność w wyzwaniu oznacza, że albo będziesz musiał/a przejść wszystkie wyzwania, albo nie będzie żadnych wyzwań. W przypadku zera w wyzwaniach masz wybór zdecydować się i tego się od Ciebie oczekuje że odnajdziesz sposób by rozwijać w sobie wszystkie talenty i całą mądrość, wiedzę jaka zawierają w sobie wszystkie liczby. W przeciwnym razie istnieje możliwość, że wszystko będzie przeszkodą na drodze twojego rozwoju, i nieustannie będziesz musiał/a walczyć z przeszkodami w swoim życiu, na zasadzie „co mnie nie zabije to wzmocni”
Przeszkód na drodze życia w okresie,kiedy to wyzwanie występuje jest albo niewiele, lub mogą one być ze wszystkich kierunków. Wyzwanie 0 nazywane jest też wyzwaniem wyboru.Mogą wystąpić trudności z określeniem co jest dla nas ważne a co najważniejsze.Osoba z tym wyzwaniem jest w pełni zdolna do analizowania sytuacji i porównywania możliwych rozwiązań. Jednak podjęcie właściwej decyzji może być trudne dla takiej osoby.Żeby sobie poradzić z tym wyzwaniem należy mieć wiarę we własne umiejętności ,uwierzyć ,że poprzez rzeczową analizę będziemy dokonywać włąściwych wyborów. To jest wyzwanie, które zwykle zależy od indywidualnych predyspozycji ich właściciela.Osoby, które wykorzystywać będą intuicję, swoją wiedzę mogą się uchronić od wielu pułapek jakie może zafundować życie. Aby sprostać wyzwaniu 0 musisz mieć kontrolę wszystkich liczb; niezależność 1, dyplomacje 2, optymizm 3, praktycyzm 4, zrozumienie i wiarę 5, dostosowanie 6, mądrość 7, konstruktywną moc 8, altruizm 9. Innymi słowy, aby sprostać wyzwaniu, 0 w twoim życiu, musisz być bardzo uzdolnioną osobą.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2015, o 13:49 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 2 sty 2015, o 18:06
Posty: 3
Podziękowań: 0
Dziękuję Irisa za odpowiedź.
Czyli to zero to takie wszystko albo nic.
U mnie, występuje ono we wszystkich wyzwaniach, więc intuicyjnie wybiorę dla siebie wariant pomyślniejszy;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2015, o 19:21 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Tak, wiem, że we wszystkich, dlatego napisałam, że bez względu na dodatkowe i tak główne będzie u Ciebie działać przez cały czas. Działanie tego wyzwania może się nasilać szczególnie kilka lat przed zmianą lub po zmianie z I na II Wyzwanie.
Ogólnie o wyzwaniach:
Wyzwania przedstawiają ewentualne przeszkody do pokonania, sytuacje przychodzące po to, by poddać nas próbie, która zmusza nas do znalezienia odpowiedniego sposobu na wyjście z impasu, rozwiązanie konfliktu czy problemu. Liczby oznaczające Wyzwania zawierają informację, jakiego rodzaju test sobie zaprogramowaliśmy. I ten test będzie się powtarzał przez pewien czas w różnych dziedzinach życia, dopóki nie zrozumiemy istoty mechanizmu, który pozwoli na odwrócenie negatywnego potencjału w pozytywny. Inaczej mówiąc nasze problemy odpowiadają naszym wewnętrznym słabościom "niedouczeniu" lub brakom pochodzącym z poprzednich wcieleń. Teraz dajemy sobie szansę na powtórny egzamin, ucząc się na praktycznych przykładach w ogniu codziennych zmagań.
Najlepiej jest więc zaakceptować te wymagania, podjąć wyzwania i starać się im sprostać, gdyż jest to jedyny sposób, by się od niego uwolnić.
Są trzy podstawowe Wyzwania na Drodze Życia: I Wyzwanie, które obejmuje pierwszą połowę życia (do ok. 40 roku życia), II Wyzwanie, które wkracza na miejsce I wyzwania mniej więcej po czterdziestych urodzinach. Trzecim Wyzwaniem jest Wyzwanie Główne, które dotyczy całego naszego życia i którego wpływ jest najsilniejszy.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL