Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Były partner
PostNapisane: 8 lip 2013, o 17:21 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
Witam,
Proszę o interpretację snu, ponieważ od jakiegoś czasu śni mi sie mój były partner, z którym rozstałam się prawie dwa lata temu, ale mamy ze sobą kontakt. Ja go wciąż kocham... na początku nie przywiązywałam zbytniej uwagi, gdy mi się śnił, ale z każdym kolejnym snem o nim zauważyłam, ze po kilku dniach dochodzi między nami do spotkania, albo do rozmowy jak mamy tak zwane '' ciche dni '' albo do kłótni. Sny o nim nazwałam już coś w rodzaju przepowiednią, dlatego zaciekawił mnie ostatni sen, a mianowicie śniło mi się, że od jakiegoś czasu ze sobą nie rozmawiamy i on nagle odzywa się do mnie pisząc na moje gg, podejmuje z nim tą rozmowę, potem nagle zaczynam rozmawiać z jego znajomymi chyba jakąś dziewczyną która mówi mi, że on potrzebuje pieniędzy, bo pomaga jej i jej rodzinie, że teraz już wiem dlaczego mi mówił ciągle, że zbiera pieniądze na coś, że to wcale nie chodziło o zdrade, że mówił prawde, potem nagle nie wiem skąd, ale sie znalazł u mnie w domu i zaczęliśmy rozmawiać, a na koniec powiedziałam, żebyśmy wyszli na klatkę sie pożegnać i on stanął na przeciwko mnie i uklęknął i z za pleców wyciągnął bukiet kwiatów i się uśmiechnął tak jakby coś chciał mi powiedzieć. Wtedy spytałam się go co? a on odpowiedział mi Ty wiesz.... i momentalnie pojawiło mi się w głowie myślenie czyżby chciał do mnie wrócić? i tak się obudziłam. Czy ten sen ma jakieś znaczenie?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2013, o 18:03 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Jeśli macie ze sobą kontakt, to dlaczego ze sobą nie porozmawiacie szczerze, może nawet spotkajcie się i sobie wyjaśnijcie czy jest jeszcze coś między Wami.
Tego Ci nikt tutaj nie powie czy ten sen coś znaczy, bo nikt tego nie wie, tylko Wy.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 8 lip 2013, o 20:32 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
Ewelina napisał(a):
Jeśli macie ze sobą kontakt, to dlaczego ze sobą nie porozmawiacie szczerze, może nawet spotkajcie się i sobie wyjaśnijcie czy jest jeszcze coś między Wami.
Tego Ci nikt tutaj nie powie czy ten sen coś znaczy, bo nikt tego nie wie, tylko Wy.


Mieliśmy kontakt.... na chwilę obecną nie odzywamy sie do siebie już 3 tygodnie i w tym czasie on śnił mi się 2 razy, dlatego opisałam mój sen bo chciałam sie dowiedzieć co on może oznaczać. Czytałam gdzieś na jakimś forum, że jak sie śni były partner to ta osoba tęskni i myśli o niej bardzo często....


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2013, o 21:03 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2013, o 12:23
Posty: 17
Podziękowań: 7
Tęsknota za partnerem tkwi głęboko w Twojej podświadomości, dlatego przywołuje ona jego obraz w Twoich snach. Chyba każdy kiedyś przez to przechodził. Sny pozwalają nam pozbyć się negatywnych emocji, które wyparliśmy - poprzez ich zobrazowanie jako koszmary, ale też pokazują nam nasze pragnienia. Według mnie ten sen przedstawia to co chciałabyś mieć w rzeczywistości, kontakt z nim, przeprosiny z jego strony i obietnicę, że będzie jak kiedyś. Głowa do góry :) postaraj się optymistycznie spojrzeć w przyszłość, bo może tam kryje się coś i ktoś o czym nawet Ci się nie śniło :). Znam to uczucie doskonale, miałam podobne sny po rozstaniu, dość dla mnie bolesnym przez wkład jaki włożyłam w tamten związek, mimo wszystko za nim tęskniłam lecz rzeczywistość jakiej pragnęłam miałam tylko w snach.

_________________
"Męczą, lub dają odpocząć - są twoje. Czasem ukojenie, czasem paranoje.
Sny, nawet gdy są złe, to się budzisz... Możesz w nich kochać lub mordować ludzi.
Krzywe odbicie w witrynie twego ducha. Są twoje - tajne, nie jawne jak życie.
Tu wszystko dzieje się naprawde..."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 8 lip 2013, o 21:15 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
Alessandra napisał(a):
Tęsknota za partnerem tkwi głęboko w Twojej podświadomości, dlatego przywołuje ona jego obraz w Twoich snach. Chyba każdy kiedyś przez to przechodził. Sny pozwalają nam pozbyć się negatywnych emocji, które wyparliśmy - poprzez ich zobrazowanie jako koszmary, ale też pokazują nam nasze pragnienia. Według mnie ten sen przedstawia to co chciałabyś mieć w rzeczywistości, kontakt z nim, przeprosiny z jego strony i obietnicę, że będzie jak kiedyś. Głowa do góry :) postaraj się optymistycznie spojrzeć w przyszłość, bo może tam kryje się coś i ktoś o czym nawet Ci się nie śniło :). Znam to uczucie doskonale, miałam podobne sny po rozstaniu, dość dla mnie bolesnym przez wkład jaki włożyłam w tamten związek, mimo wszystko za nim tęskniłam lecz rzeczywistość jakiej pragnęłam miałam tylko w snach.


Ślicznie dziękuję za wyjaśnienie, chyba masz rację, że chciałabym aby w rzeczywistości tak było, dlatego pewnie mi sie to przyśniło.... podziękować :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL