Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Co to bylo?
PostNapisane: 5 maja 2013, o 09:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Witam wszystkich.
Opowiem historie która mi się przydarzyła dość dawno temu, ale pamiętam ja do tej pory.
Moja koleżanka miała niechciany kontakt z czymś/ kimś co w/g niej nastawało na jej życie. Poprosiłam ja aby opowiedziała o co chodzi. Musze przyznać ze zdziwiła mnie jej reakcja, ponieważ myślałam ze zacznie się wzbraniać, wymawiać od odpowiedzi a ona z uśmiechem na ustach potwierdziła ze tak jest coś co ja dręczy i opowiedziała. Nie pamiętam już szczegółów ( było to z 20 lat temu) ale pamiętam odczucia i do tej pory jak sobie to przypominam to ciarki chodzą mi po plecach. To było coś w/g niej podobnego do zmory ale o wiele gorsze, była przekonana ze chce odebrać jej życie. Często z wielkim trudem wyrywała się ze snu kiedy ja to męczyło. Mówiła ze czoła jak wysysa z niej życie. Po przebudzeniu znajdowała popiół kolo łózka. Tak jak wspomniałam nie pamiętam dokładnie co opowiadała ale jak zaczęła mówić to wszyscy obecni poczuli nagle obecność czegoś ogromnego i złego. To było przytłaczające i każdy obecny tam odczul ze to jet złe. Nie wiem czy ta istota była tak duża czy emanowała taka energia. Jeden z obecnych stwierdził ze „ wielkie i złe jak nosorożec” Wszystkim włosy prawie stanęły na głowie, a ona spokojnie opowiadała dalej. Po kilku dniach od tego zdarzenie spotkałam ja na ulicy i nawiązałam do tych odczuć. Koleżanka odpowiedziała ze tak zawsze jest. I znowu jak zaczęła o tym mówić poczułam dokładnie to samo nadchodzące zło. Tak jak by przyciągała to opowiadając o tym. Długo , długo po tym powracały do mnie te same odczucia nawet gdy tylko myślałam o tym. Koleżanka zmarła po kilku latach na nieznana chorobę. Lekarze nie wiedzieli co jej jest. Moze ktoś z was miał podobne doświadczenie, lub potrafiłby wytłumaczyć co to było ?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2013, o 16:33 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1472
Podziękowań: 590
A może koleżanka wywoływała kiedyś duchy? To by było całkiem logiczne wytłumaczenie.
Jeśli nie, to skoro przywoływało się za pomocą mówienia o tym, to po co mówiła, myślała i ściągała to coś jeszcze bardziej... W końcu uznała to za normalne i żyła sobie z tym u boku. Do czasu jak widać... Nie wiem co to było, ale raczej na jej miejscu robiłabym wszystko, żeby się temu postawić i wyjść na swoim, a nie żeby jakaś istota z astrala przeszkadzała mi w normalnym życiu.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2013, o 19:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 84
teraz trudno będzie zidentyfikować byt. Być może, jak wyżej napisała Ewelina, wywoływała duchy? Może miała jakieś przykre zdarzenie, które wywołało powstanie silnego myślokształtu-serwitora, albo padła ofiarą klątwy ludowej.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2013, o 15:39 

Dołączył(a): 25 sty 2013, o 14:50
Posty: 31
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękowań: 20
Trudno cokolwiek powiedzieć, ponieważ jest zbyt mało informacji podanych. W takich sytuacjach każdy szczegół jest ważny.
Powiem tak, myślenie o czymś, czy to jest zastanawianie się, wspomnienia, powracanie do osób w myślach i tych dobrych i tych złych to za każdym razem jest wejście w pole energetyczne. W niektórych negatywnych sytuacjach jest to brama. Dlatego skupiajmy się na pozytywnych rzeczach o wysokich wibracjach zamiast snuć się na niskich dając dostęp do siebie temu czemuś co dla nas jest negatywne.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL