Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2012, o 21:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Byk - Baran
Ta para doskonale do siebie pasuje, ponieważ są pokrewnymi duszami. Kiedy się poznają, nie mogą o sobie zapomnieć i nic im nie przeszkodzi, aby byli razem. Byk czasem działa w sposób nieprzemyślany, ale Baran jest zawsze w pobliżu, aby mógł to naprawić.

Byk - Byk
Związek pomiędzy osobami urodzonymi pod tym samym znakiem nie zawsze jest możliwy do nawiązania. Kobieta Byk we wszystko, co robi, wkłada zbyt wiele uczuć, jest bardzo romantyczna i marzycielska. Natomiast mężczyzna spod znaku Byka jest dużo większym racjonalistą, stoi pewnie na ziemi.

Byk - Bliźnięta
Są to całkowite przeciwieństwa. Byk nie znosi Bliźniąt, nie ma nawet cierpliwości do bliższego ich poznania. Myśli o nich, że cały czas udają. Bliźnięta odrzucają Byka za to, że mówi i czyni szybciej niż myśli. Obie strony są egoistami, którym brakuje tolerancji.

Byk - Rak
Byk podziwia uczucia Raka oraz to, że Rak pokazuje mu to najpiękniejsze z jego duszy. Rak natomiast podziwia w Bykowi równowagę i stabilizację, którą Byk oferuje. Między tymi dwojgiem można zaobserwować wzajemne wsparcie i zaufanie, którego nic nie może zakłócić.

Byk - Lew
Jeżeli związek między tą dwójką ma funkcjonować, wymaga ciężkiej pracy z obu stron. Lew jest pewny siebie i ciężko mu przyznać, że popełnił błąd. Rekompensuje to jednak ciepłem, które trudno jest ignorować. Byk bywa czasami powściągliwy w okazywaniu uczuć i bardzo egoistyczny.

Byk - Panna
Byk jest bardzo otwartą, silną i pewną siebie osobą. Pannę uważa za zbyt wstydliwą. Nie potrafi jej ani trochę podziwiać, ponieważ Panna nie odważy się wykonać pewnych rzeczy, natomiast Byk chciałby, aby była bardziej ambitna. Jeżeli Panna nie wykaże się większą odwagą, bardzo szybko zakończy ich związek.

Byk - Waga
Waga przynosi ciepło i zrozumienie, jakiego Byk potrzebuje. Między tymi znakami pojawi się natychmiastowe przyciąganie, którego nie da się ignorować. Najczęściej Byk z Wagą wpadną w sidła ognistej namiętności. Tworzą razem ładną parę pod każdym względem.

Byk - Skorpion
Oboje jesteście bardzo bezpośredni, dobrze wiecie, czego chcecie, nie jesteście zbytnio romantyczni, ponieważ wyrażacie pogląd, że miłość można okazywać inaczej niż tylko przy świetle świec. O wiele bardziej wolicie razem wyjść w góry lub uczęszczać na kurs jazdy konnej – żądzę przygód macie oboje we krwi.

Byk - Strzelec
Mimo, że Strzelec czasami stara się prowadzić Byka i narzucić mu swoje zdanie, związek między nimi jest silny i nie załamie się przy pojawieniu się pierwszego problemu. O swój związek muszą walczyć, ale jednocześnie tworzą idealny zespół.

Byk - Koziorożec
Niestety ludzie urodzeni pod tymi znakami nie podzielają wielu wspólnych zainteresowań tak, aby udało im się pozostać razem przez dłuższy czas. Nie mają również potrzebnej cierpliwości na to, aby potrafili poświęcić wystarczającą ilość czasu na wzajemne poznawanie się i zrozumienie jeden drugiego. Natomiast są doskonałymi partnerami w interesach.

Byk - Wodnik
Są idealnymi partnerami. Kiedy jeden ma problem, drugi go zawsze uratuje. Kiedy jedno z nich potrzebuje pomocy, drugie jest w pobliżu gotowe bronić, aby nikt go nie wykorzystał. Związek między nimi działa tylko na poziomie przyjaźni. Astrolodzy radzą, aby nie próbowali nawiązywać związku partnerskiego, ponieważ grozi to utratą najlepszego przyjaciela, jakiego można mieć.

Byk - Ryby
Ryby są charyzmatyczne lub miewają osobliwą naturę, którą Byki uwielbiają. Byki są w stanie dać im gwiazdkę z nieba, aby tylko je zdobyć. Oboje bardzo starają się wnieść do związku jak najwięcej nowych pomysłów, aby utrzymać płomień namiętności przez jak najdłuższy czas.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL