Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2012, o 19:22 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
BYK (21 kwietnia – 21 maja)

Zrozum lepiej swoją osobowość dzięki twojemu znakowi zodiaku!
Byk – uosobienie cierpliwości i zakorzenienia, co pozwala mu później zbierać owoce swojej pracy. Drugi znak wiosny, reprezentuje dojrzałość Ziemi, w której łonie rozwijają się zarodki, z których później wyrastają owoce. Byk jest konkretnym materialistą, który preferuje świat realny. Jest to znak stały, solidny i stabilny. Osadzony w Ziemi, łatwo się przywiązuje i umie dzielić się swoim dobrym humorem. Zmysłowy, ale konkretny, buduje cierpliwie, aby osiągnąć cel, który sobie postawił. Powoli, ale uparcie dąży do celu i przezwycięża wszystkie napotykane na swej drodze przeszkody. Byk jest także znakiem zmysłowym, pod opieką Wenus. Istotą z krwi i kości, z pragnieniami, która dobrze rozumie, co znaczy korzystać z uciech cielesnych.

Żywioł: Ziemia
Znak przeciwny: Skorpion
Polaryzacja: kobieca
Dynamika: zasadnicza
Planeta: Wenus
Kamień: diament
Części ciała: szyja i gardło
Kolor: czerwony
Okres życia: dzieciństwo
Dzień tygodnia: wtorek
Słowo-klucz: Jestem Pora roku: kwiecień/ maj
Zaleta: produktywność
Wada: upór

Symbol:
Zarówno byk z corridy, męski i nieujarzmiony, jak i łagodny wół. Będąc znakiem Ziemi żywicielki, jest, o czym się często zapomina znakiem kobiecym. Jego planetą jest Wenus, bogini miłości i zmysłowości. Zwierzęcy symbol Byka, to wół, który najpierw cierpliwie ciągnie pług, by potem zebrać owoce swojej ciężkiej pracy.

Kobieta Byk:
Kobieta Byk nigdy nie pozostawia nic przypadkowi i przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu. Makijaż, manicure czy uczesanie, są dopracowane co do najmniejszego szczegółu. Preferuje wypracowaną urodę niż niedbałą elegancję. Niekoniecznie szczupła, ale kobieca i zadbana, bez względu na to, jaki nosi rozmiar. Kobieta Byk lubi podkreślać swoje zalety przez dobór dodatków czy wyrafinowanej biżuterii, które podkreślają jej dobry gust i pozycję społeczną oraz finansową. Szczerze mówiąc: jest typem posiadaczki, która nie wstydzi się mieć pieniądze. Lubi przyjmować gości i nigdy u niej niczego nie brakuje. Jako znak związany z Ziemią, umie zachować zimną krew i lubi odpowiedzialność. To kobieta z charakterem! Nie należy jej prowokować: jest jeszcze bardziej zawzięta niż jej męski odpowiednik. Ale tych, którzy są wobec niej lojalni i okazują jej szacunek, darzy wiernością i przyjaźnią

Kobieta Byk i praca:
Dzięki opiece Wenus, bogini miłości, kobieta spod znaku Byka jest zmysłowa i ma artystyczną naturę. Jej głos i śpiew zachwycają, lubi tańczyć, doskonale potrafi dbać o siebie i swój dom, który dekoruje z dużym talentem. Wszystkie zawody artystyczne są dla Byka otwarte, ale dobrze się też czuje pracując w salonach piękności lub w świecie mody. Umie się doskonale sprzedać, co sprzyja karierze w zawodach takich jak modelka, śpiewaczka i aktorka. Troska o przyszłość uczy ją oszczędzać pieniądze i inteligentnie nimi gospodarować, żeby zabezpieczyć sobie dostatnią i bezpieczną przyszłość.

Kobieta Byk i miłość:
Będąca pod wpływem planety Wenus, kobieta spod znaku Byka emanuje witalnością i zmysłowością, trudno jest się jej oprzeć. Jej upór, wdzięk i wyrafinowanie są atutami w zdobyciu mężczyzny jej życia. Ale w tym tkwi także jej słabość, nie wyobraża sobie żyć sama, ma ogromną potrzebę bycia kochaną. Dlatego też, zdarza się jej być z niedoskonałym partnerem niż odejść w poszukiwaniu ideału. Potrzebuje miłości i adoracji, nie znosi celibatu, który ma dla niej sens tylko wtedy, gdy później pozwoli jej znaleźć to nadzwyczajne uczucie. Twardo stąpa po ziemi i woli mężczyznę z krwi i kości z jego wadami niż niedościgłe marzenie. Zaborcza i zawzięta, jest bardzo zazdrosna, nie znosi niewierności. Jednak jej stabilizacja, dzieci, dom i przyzwyczajenia są dla niej najważniejsze, dlatego zrobi wszystko, żeby uniknąć rozwodu.

Mężczyzna Byk:
Raczej mały i krępy, z szerokim karkiem i solidnymi ramionami. Będzie dla Ciebie oparciem, to ktoś kto nie pozwoli Ci upaść. Spokojny i zrównoważony. Umie cieszyć się życiem, lubi zabawę, żarty i wie jak korzystać z uroków życia. Trudno jest zmienić jego przyzwyczajenia. To jego wada i zaleta jednocześnie, ponieważ jego stałość może zamienić się w konformizm, czy nawet upór w podążaniu wybraną drogą. Byk może być mściwy, jeśli zakłócisz jego spokój.

Mężczyzna Byk i praca:
Byk jest zmysłowy i konkretny. Lubi zawody i rozrywki artystyczne, malarstwo, śpiew, taniec. Ziemia, która jest głównym elementem jego znaku, daje mu niezaprzeczalnie konkretny charakter, idealnego do handlu i zawodów związanych z pieniędzmi. Praktyczny, zaborczy, rzadko się wzrusza problemami innych, potrafi doskonale bronić swoich interesów. Ma cierpliwość niezbędną do osiągnięcia swoich celów. Doskonale sprawdza się w profesjach takich jak: bankowość, handel, biznes lub prowadzenie własnej firmy. Posiadając umiejętność łączenia wrażliwości Wenus i solidności Ziemi, pan Byk dobrze się czuje w branżach związanych z żywnością: hotelarstwo, restauracje, ogrodnictwo, rolnictwo...

Mężczyzna Byk i miłość:
Niespodzianka: pan Byk jest konformistą tylko w życiu publicznym. W miłości może Cię zaskoczyć. Lubieżność jego planety Wenus pozwala mu cieszyć się przyjemnościami egzystencji w czasach młodości. Jego zmysłowość jest nieodparta, ale jego cierpliwość umie stopniowo rozbudzić twoje pożądanie. To najbardziej czuły kochanek w całym zodiaku, nie poskąpi Ci pieszczot. W ciemności sypialni, jego inwencja przyprawi Cię o rumieniec wstydu. Byk nie wstydzi się swojej cielesności i swoich zdolności, ale szuka czegoś więcej niż prostej przyjemności. Jego życiową ambicją jest odkrycie prawdziwej Miłości. Z pewnością się nie śpieszy, a jego młodość może obfitować w burzliwe przygody miłosne. Z czasem się rozwija, uczy się poznawać siebie, i w końcu znajduje kobietę swojego życia. Uwaga, nie rzuca słów na wiatr: jeśli powie „Kocham”, to naprawdę tak czuje. I zrobi wszystko, żeby ta miłość trwała całe życie, z gromadką dzieci wokół. Taka miłość jest marzeniem wielu kobiet, ale czasem może być uciążliwa, ponieważ pan Byk bywa bardzo zazdrosny i zaborczy.

źródło: m.in Astrologia bez tajemnic R.Kord

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2014, o 12:44 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 15 gru 2014, o 12:12
Posty: 5
Lokalizacja: Białystok
Podziękowań: 0
Zgadza się wszystko


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL